Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Kako Vam ide?


Ichigo
 Share

Recommended Posts

  • Replies 14
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 6 months later...
  • 6 months later...

hertha_bsc.png

 

Ne znam što ne radi centriranje, pa evo sve onda lijevo. Uglavnom, ja sam sezonu već odigrao, krenuo drugu pa evo kratki presjek prve sezone. Herthu sam uzeo jer su imali zaista zanimljivu ekipu, par odličnih igrača, a i nisu osvojili baš ništa, tamo neku ligu 30-ih prošlog stoljeća i to je to. Glavni grad Njemačke, tu blizu mene su, lijepe boje kluba, lijep stadion (bio na koncertu Gun n Rosesa tamo), pa tko ih ne bi uzeo. I eto tako mene u Berlinu.

 

Ako želite neki SS pitajte, nisam ništa previše uzimao...


 

U ligi fantazija. Predviđali su nam mislim 10. mjesto, mi smo malkicu probili tu granicu i završili prvi. Hvala Bayernu, Leipzigu i Bayeru što su bili katastrofa, to nam je pomoglo. Gladbach je uz nas iznenađenje sezone, njihov trener je btw. pokupio nagradu za trenera godine (ukrali mi to). Onako, u početku vezali dvije pobjede na jedvite jade, uslijedio Bayern kojeg smo razmontirali pa je bilo otprilike ovako celb

 

Zadnje kolo bilo je kolo odluke, ili pukovnik ili pokojnik. Igrali protiv Hoffenheima koji se bori za opstanak. Primili gol rano, Gladbach tamo vodi, reko gotovo. Ukazao se Almada i donio sam titulu. Hoff vs Hert

 

Fixtures 1 - Fixtures 2

 

X7BvCAQ.jpg

 


 

U kupu nismo ništa specijalno tražili na kraju u finalu. Bayern nam se osvetio haha

 

LGbgIDZ.jpg


 

Za kraj evo tu financije i transferi. Nismo ništa pretjerano kupovali, popunili koju rupicu u veznom redu, Gagliardini bio na TL za te novce, reko daj vamo. Almada je valjda must have ovaj FM, a i tu nam je trebao netko. Par mladih igrača na approach to sign riješili i ajmo.

 

Financije su btw. iz trenutne sezone. I da, naknadno sam skužio da su ovi sugar daddy club, i to onaj tipa Man City i PSG. Aj reko super, ne sekiram se oko keša barem :boks:

 

Do sljedećeg puta, auf wiedersehen BOKICIC

Edited by Madridista
Link to comment
Share on other sites

Mnogo dobra Herta. Inače bio u Berlinu više puta, čak i radio na crno neko vrijeme početkom dvije iljadite. Onda bratiću uletila neka brutala u Kanadi i moro se na Balkan vratit i tu me đavo odnio.

Imam original šorc njihov, ali sam više fan Uniona i amaterskog BFC Dynama.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |