Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Sta je novo u FM18?


Lord
 Share

Recommended Posts

Mezzala ti je centralni vezni igrac koji ce se kretati ka aut liniji. To ti je tip igraca koji je kao Koke iz At. Madrida. A Carrilero ti je vezni igrac koji sluzi kao spona izmedju defanzivnih veznih i ofanzivnih veznih. Njegov zadatak je da drzi vezni red.

Link to comment
Share on other sites

Mezzala ti je centralni vezni igrac koji ce se kretati ka aut liniji. To ti je tip igraca koji je kao Koke iz At. Madrida. A Carrilero ti je vezni igrac koji sluzi kao spona izmedju defanzivnih veznih i ofanzivnih veznih. Njegov zadatak je da drzi vezni red.

Carrilero, mu dodje nesto kao BTB? Ili nema veze?

Pitam, jer hocu 3 veznjaka da uparim.. jedan ce biti defanzivno orijentisan, drugi playmaker ap-support i treci ili BTB ili taj Carrilero, jbm li ga....

Link to comment
Share on other sites

Ne, BTB ce ucestvovati puno vise i u napadu i u odbrani. Carrilero ti je vezni igrac koji se krece linijama izmedju veznog reda. Znaci njegov zadatak je da spaja zadnjeg veznog/centralnog veznog sa ofanzivnim veznim. Naravno, ne znaci da nece ucestvovati u napadu, ali manje u odnosu na BTB.

Link to comment
Share on other sites

Da li se jos kome ne svidja novi UI ili samo meni?

 

Nema vise 2D classic, ovaj 2D trenutni je kurac teski. Lopta sivkasta, slabo se vidi skroz.

 

Scout reporti sto su dolazili svaki dan u inbox, vise ih nema. Moras ici u scouting i pod scouted players, da vidis te reporte za koje si trazio. 

 

I onaj odabir izvodjaca za prekide, usitnili su pravo, ne znam na sta su mislili tu uopste..

 

 

Inace sam novi na forumu, tako da vas sve pozdravljam :D 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Jbt toliko su ovaj deo zakomplikovali oko vodjenja utakmice, imam utisak kao da su to vodjenje utakmice maksimalno zakomplikovali, isto i ovo oko taktika mi se ne svidja uopste. Da vrate taktike kao sto su bili ono na FM10 i da uziva covek. Menjali su pogresne stvari.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Meni su ovaj scouting toliko ukomplikovali, stvarno se malo pogubim dok udjem tu i nadjem pravog igraca za sebe.

 

 

Dosta toga su mjenjali a nijedno nisu dozavrsili kako treba. Kao da su pozurili da sto prije izbace igru.

 

I ne znam jel bug ovo ili ne, a dosta mog osoblja je kontaktirano i naravno otislo u druge klubove.

Link to comment
Share on other sites

Pa silverware je koliko ja znam sinonim za pehar koji dobija osvajač FA kupa u engleskoj pošto se taj isti pehar izrađuje od srebra. E sad konkretno u tvom slučaju verovatno misle da budeš konkurent za osvajanje domaćeg kupa.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |