Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Postani član tima


Debeli Ronaldo
 Share

Recommended Posts

Pošto se javilo određeno interesovanje među određenim članovima tima za ponovno oživljavanje foruma onda bi mogli polako da krenemo u realizaciju. Dakle svako ko je spreman da na bilo koji način pomogne radu foruma neka se zapljune u ovoj temi pa onda da krenemo da pravimo planove. Računam da smo svi stariji za neku godinu i malo iskusniji pa će valjda malo bolje ići.

 

Pa da počnemo, prvi se prijavljujem

 

Pu ja :D

Link to comment
Share on other sites

Ja sam opet tu, ali zbog posla i faksa tesko da bi stigao da pomazem oko vodjenja foruma. Ali imam interesantne ideje za karijere i price pa mogu time da doprinesem forumu. Jedino sto ne verujem bas da cu kupovati 18-ku, vise uzivam kad igram starije verzije fm-a. Ali mogu pisati price sa tih fm-a ako vam odgovara. :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Godinama ne igram FM. Totalno sam ispao iz fazona kako su novije verzije izlazile.

Dodjoh na forum zbog klinca. Malo da propratim. Kaze on da igraju drugari iz razreda, pa hteo da vidi koja je poenta igre.

Inace on igra NBA 2K18 i jos neke online igre.

Ja sam ispao iz fazona FMa i igrica.

Sad sam u fazonu, kad dodje zima, gledanja filmova ili serija, pa mogu ako zelite nekad neku preporuku filma ili serije, tj. neki opis ili recenziju.

Uglavnom gledam neamericke filmove. A serije i dalje po koju americku, mada ima mnogo skandinavskih i evropskih serija koje su svakako vredne paznje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nisi jedini koji je ispao iz fazona. Ja jesam imao na steam-u sve FM-ove, ali nisam igrao. I tako negde u aprilu-maju se uzeleo FM-a, pa pocnem save sa Partizanom i odigram dobrih 7-8 sezona.

 

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |