Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Moje FM avanture - AFC Telford


ŽeljkoDelija
 Share

Da li da nastavim pisati dalje?  

8 members have voted

  1. 1. Da li da nastavim pisati dalje?

    • Da
      5
    • Ne
      3


Recommended Posts

  • Replies 164
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Prosla polusezona, slabo ko mi hoce doci. Nasao sam neke dobr regene Belgijance.Dva sam zadrzao a golmana sam prodao za 150 000evra,a uzeo ga za 10k evra.Sto se tice pozajmica hoce samo regeni da dodju.Al' oni sto su malo bolji odose i u malo bolje klubove.

 

 

Report kad mi poprave net. BOKICIC

Link to comment
Share on other sites

Ja necu da dijelim.Ima nekih 15 slika siguran sam  :great: Posto sam morao cijelu sezonu da napisem jer nisam imao neta a inace bih napisao u 3-4 dijela.Steta sto sam slab rezultat ostvario  :bad:
Link to comment
Share on other sites

Mrsko mi da ga podijelim sad mi sve pojebano sila znakova i tih sranja.Nego dogovorim sve sa regenom iz brazila i ne daju mu radnu dozvolu a talenat majko mila  :great: i da mu Arsenal ponudu i potpise bez problema dobije radnu  :bad: Kako to? Ne razumijem? Meni jos nisu dali radnu dozvolu niti za jednog stranca.
Link to comment
Share on other sites

http://img821.imageshack.us/img821/7026/patou.th.png

 

Ja placem za njim.Zaradio sam za sada  oko 800k evra sto sam prodao igrace a njega dovodim za 2,9mill u 12mjeseci  :bad: i ne da uprava pare

 

Edit:

Skipper pa pogledaj mu ocjene i ti bi dao ultimatum  :lud:

Link to comment
Share on other sites

Dosao mi jedan Argentinac za mizernih 275k evra vise u reportu po pocetku sezone.Dosta igraca doslo jer sam dosta para zaradio i dosta kljucnih igraca prodao bar mislim da sam ih prodao u pravo vrijeme i za prave pare  :thumbup:
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |