Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Kako vam ide?


Kruno
 Share

Recommended Posts

Jel iko Milinkovica-Savica dovodio i koja mu je cijena posto na demu su lude cijene i uzeo City doveo ga za 50 mil pa me zanima jel neko uspio za manje, mogao bi poceti sa Bayernom.

 

 

Odigrao sam prijateljske utakmice toplo hladno, jos ce biti taktickih promjena ali kao sto sam rekao dat cu sansu mladom Fruchtl-u koji vec pokazuje odlican napredak, dok se ne oporavi Neuer on je No. 1 pa ce ga on poducavati i igrati u manjim utakmicama i domacim, vec ima protiv BvB u Super cupu utakmicu i sad prvo kolo kupa ce braniti.

 

https://imgur.com/YguHQ3H

 

https://imgur.com/a/t66vQ

 

 

SMS je bog igre. Ja sam ga doveo za malo manje al sa svima bonusima isto če nanesti 50m€ :D 

Link to comment
Share on other sites

Tezak je FM, ali sto sam vidio dosta golova bude takodje autogolova i kikseva igraca odbrane, povrede, npr. Boateng 2 autogola, Hummels nevidjene greske a nisam ni 10 utakmica odigrao, Jordi Alba kad sam protiv Barce igrao vrati laganu loptu Ter Stegenu udje u gol :D

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ovaj FM je cudan, sto disciplinovanije igram odbranu, blok ispred gola, close down less uz odredjene PI instrukcije da budu agresivniji igraci veznog reda, odbrana relativo nisko, usko postavljena, stoperi visoki sa odlicnim skakackim atributima i ne tako spori, a sve vise golova primam.

Link to comment
Share on other sites

Tezak je FM, ali sto sam vidio dosta golova bude takodje autogolova i kikseva igraca odbrane, povrede, npr. Boateng 2 autogola, Hummels nevidjene greske a nisam ni 10 utakmica odigrao, Jordi Alba kad sam protiv Barce igrao vrati laganu loptu Ter Stegenu udje u gol :D

 

Mani ba se tog. To je Demo ja nemam tih problema :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Nakon dugo vremena, da pokazem kakvo stanje sa mom Interom  : lol:

 

Liga dominacija tezka, bez ikakve konkurencije..

 

NJQ2h04.png

 

Ekipa, zadovoljan. Malo domaceg talenta kod kuce proizvedeno mal svetsko. Pinamonti i Vanheusden super

z1FjQK4.png

 

 

Fali mi LP. Zivim samo za to jos. 3 pokusaja, 2x naletio na prokleti UNITED. Prvi put u finalu u 2. sezoni, drugi put izbacili me u polfnialu prošle 4. sezone. nadam se da izbjegngem njih u 5. sezoni barem :D

 

aCjjFWv.png

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pozdrav,evo jedna manji update iz 2026.godine.Do sada sam osvojio Ligu šampiona 2 puta,1x LE,liga se bez problema osvaja.Evo i par ss-ova :

 

Prošlosezonsko finale LŠ:

fYDQyLR.png

 

Tabela:

 

DeribZ6.png

 

Finansije :)

 

ogVnnZf.png

 

Najbolji igrač poznatog imena :)

 

oGLDCsM.png

 

DXKbh2t.png

 

Ako treba još koji SS,slobodno pišite ;)

 

Link to comment
Share on other sites

Romb u sredini. Zaniolo AMC, iza njega Sensi i Barella, zadnji vezni Mandagora, golman Audero, Mattiello, Ferrari, Romagna i Calabria. Solidna ekipa, para ni u 4. sezoni ne mogu skupiti dovoljno MP prošle godine bio 19. mjesto, završio 6., ove sezone još bolji.. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@Thierry Henry 14 - nisam baš aktivan na toj podtemi, čestitke i zanima me, ukoliko još nisi stavio gde, da li možeš staviti SS, najboljeg/-jih strelca tvog tima plus SS cele ekipe i možda par mladih nada iz u19? Koliko klubova ima Srbija u LP?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |