Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Trebam igrača


Debeli Ronaldo
 Share

Recommended Posts

  • 1 month later...

Najbolje dovedi nekog mladog perspektivnog igraca koji bi sa klupe mogao da ulazi ili da menja Kejna kad je povredjen. Pod uslovom da vec ima odredjeni kvalitet. Kada prodas Kejna imas vec spremnog igraca. I vrtis u krug to. 
A treci spic bi bio neki veteran koji bi pomagao da pomogne da se razvije taj mladi igrac. Ja se bar trudim da imam takav sklop igraca u timu...

Edited by Madrac
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sergio Diaz definitivno rjesenje za buducnost izraste u zvijer mogu ti postavit ss iz 2022. , samo ne znam da li je na pocetku dovoljno dobar za tebe, pogledaj i Gabrijela Barbosu :D

EDIT:  :aaa:  :omg: 
http://i.imgur.com/T0X0Ups.jpg
-tapatalk-

Edited by Semkoo™
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Puno hvala svima na savjetima!

 

 

Poslušao sam Ancienta i doveo Calleria.

 

http://s21.postimg.org/627dt91g7/Jonathan_Calleri.png

 

 

Semko tvoj savjet ću iskoristit u idućem prijelaznom roku ako nebude kasno ;)

 

Dino Vardy bi bio savršen izbor,gledao sam karijeru gdje tip osvojio premier ligu sa leicsterom a Vardy je postigao 36 golova.

 

Madrac nadam se si na ovakog kalibra mislio,mladog i perspektivnog.

Link to comment
Share on other sites

Napadac za Palermo, 5 miliona. Trazim nemoguce ali  odose mi Wilson i Bendtner i nisu vise na loan listi. Taj bi vjerovatno bio prvi napadac ako ne Vasquez ce igrati :D

 

Doveo sam Calleria, jos je on zelen ali cu ga gurati u vatru.

Edited by Bole™
Link to comment
Share on other sites

Neznam kvalitete za 5m€ osim več Callerija. Pustaj njega nek on igra. Vazqueza ja probao u napadu kao f9. neznam dal je on krivi ili citava ekipa ali nikako nije islo :D

mozda dobijes kalinica za male pare, probaj kojeg Muriela is Sampdorie, mozda Borrielo koji je iskusan.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Everton, 3 sezona, potreban mi je lijevi bek jer Bejns je vec ostario pa bih mu trazio zamjenu...Trenutno nemam nikakvu ideju koga bih mogao, Rodrigez iz Wolfsburga je mnogo dobar ali preskup, ispod 50 m ne daju.

Mogao bih platio do 15 m.

 

Davide Santon, Dodo, Alex Telles, Wendell, 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |