Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Opšta diskusija


Debeli Ronaldo
 Share

Recommended Posts

  • Replies 112
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Poceo sam save sa tri kluba, Lyon, Bayern i Atletico ali nikako da se odrzim na jednom, dok ne izadje full nemam namjeru igrati kako treba. Centarsutevi su opet krticni, prekidi kao i reakcije golmana nadam se da ce popraviti. I sto se tice taktike izgleda da se ne moze vise sa jednom ici kroz sezonu vec stalno se moraju mijenjati neke sitnice.

Link to comment
Share on other sites

Ma mozes uzeti da se malo upoznas sa novinama ali da pocinjes ozbiljan save ne bi preporucio, prvo cijene igraca su lude da ne povjerujes, sad citam da je jedan presao nakon dvije sezone iz Intera u City i dobio transfer budget 397 mil. Beta je tu da igraci nadju probleme i jave da se popravi, jer prije ce nekoliko miliona naci greske nego njihov tim ali dosta je tezi od prethodnih za igrati. Nema vise laganih pobjeda pa kad udjes u seriju tako i nastavis svaka utakmica je posebna za sebe i teska :D

Link to comment
Share on other sites

Aham hvala ti zanimalo čisto tvoje mišljenje jer igra mi se FM ali mi se ne gube živci toliko tako da cu se razmislit jos par dana :D a to sto je teže mi se svidja zapravo daje nki gušt meni barem i realnije je i sve a jako me interesuje taj taktički dio s njim cu se definitivno više pozabaviti u ovom serijalu.

Link to comment
Share on other sites

I ja cu sa Bayernom poceti kad izadje full, sad sam nesto eksperimentisao sa 4-2-3-1 attacking ali ne ide, previse rupa u odbrani plus ovi neki bug-ovi pa kad izadje onda cu napraviti, cini mi se da treba jedna za domace utakmice a druga za gostujuce, nesto opreznija :D

Link to comment
Share on other sites

Kao da previse pasivno posmatraju igrace koji imaju loptu nema neke agresivnosti a kad im pojedinacno dam instrukcije tackle harder zavrsi crveni kartonom. Bas se mora takticki posvetiti i imati 2-3 koje mijenjati u zavisnosti od protivnika plus role i intrukcije iz utakmice u utakmice.

Link to comment
Share on other sites

Igram sa Bilbao nemaju oni mogucnosti ni za jedno od ovog, bitan je i dobar asistent pred utakmicu da postavi da igraci markiraju i napadaju bitne igrace ali nikako da na pocetku nadjem nekog sa dobrim tactical knowledge i motivation :D. Poceo igrati sa 4-4-1-1 i nije islo i promijenim na 4-DM-2MC-AMR-AML-SC i mnogo bolja igra. Moci ce se igrati kad izadje full nekako me ove cijene igraca najvise bodu u oci, ali na ovom save-u mi svejedno ne mogu nikog dovesti osim Baskijaca a moji igraci imaju paprene cijene ali ako ih prodam ko ce igrati :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |