Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

A.C. Milan - na malo drugaciji nacin


Ling^2
 Share

Recommended Posts

  • Replies 225
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

De ti meni ostavi SS Cherysheva, lako ćeš ti za osvajanje lige :D

 

Otkupna klauzula je 10 miliona evra. Ako znam nesto da radim onda su to transferi. Kakve sam igrace obezbedio za male pare. :D

 

Da otkrijem da je Zaza obezbedjen za 9.25 miliona evra. A treci najbolji strelac Serije A 2 gola manje od mog Gignaca.

 

http://www.dodaj.rs/f/1g/VD/ginzp6I/denis-cheryshev-overview.png

Link to comment
Share on other sites

Evo prijavljujem se i ja. Imam "viziju" nekog novog Milana. Tim sastavljen od domaćih igrača, od De Sciglia bih stvorio novog Maldinia. Starim legendama bi ponudio neke funkcije u klubu... A i vjerujem da bih u 6 mjeseci dokazao da sam pravi izbor za ovaj klub.

Link to comment
Share on other sites

Evo prijavljujem se i ja. Imam "viziju" nekog novog Milana. Tim sastavljen od domaćih igrača, od De Sciglia bih stvorio novog Maldinia. Starim legendama bi ponudio neke funkcije u klubu... A i vjerujem da bih u 6 mjeseci dokazao da sam pravi izbor za ovaj klub.

 

Sta ce mi stare legende u klubu, da mi narusavaju autoritet? Inace hvala na prijavi, imacu i tebe u vidu ako do nesretne odluke dodje. Ali za sada to se nece desiti, jer sam odbio njegovu ostavku i tu je do ljeta. Kasnije cemo da vidimo.

Link to comment
Share on other sites

Uglavnom, ovom prilikom odbijamo ostavu Obradovica i iskazujemo punu podrsku do kraja sezone. Trenutno imamo potpuno povjerenje u naseg trenera i zelimo mu veliki uspjeh u narednom periodu sa nasim klubom.

Link to comment
Share on other sites

Toliko je upropastio i toliko je los takticar da Mitro ceo dan trazi njegovu taktiku. :D

 

Ja sam podneo ostavku, Ling je nije prihvatio i vodim ekipu do kraja ugovora, tacnije do kraja sezone kad ugovor istice. :D

Link to comment
Share on other sites

Pa dovodim relativno vec gotove igrace. Posle prodaje par iskusnijih igraca Meneza, Montoliva i Bonaventure nisam smeo da trosim pa sam se oslonio na pozajmicu te doveo mladje igrace, a dovoljno kvalitetne. Sve u skladu sa sa stanjem na trzistu. Ne mogu da preplacujem. Jedino su Wanyma i Destro skuplji od 10 miliona.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |