Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

A.C. Milan - na malo drugaciji nacin


Ling^2
 Share

Recommended Posts

20140130_GOOGLEPLUS_COVER.jpg


 


 


 


Dobar dan ljudi. Danas imamo vaznu vijest. Ja, Silvio Berlusconi, predsjednik i vlasnik kluba A.C. Milan cu da odredim novog trenera kluba. Njegova uloga ce da bude voditi tim iz utakmice u utakmicu, a posto imamo jako losa isusktva sa prethodnim trenerima, koji nisu znali koje igrace da dovedu, to ce biti moj posao. Dakle, ja cu biti zaduzen za dovodjenje igraca, dok ce nas dragi Dejan voditi tim.


 


 


 


Za pocetak bi od njega trazio da mi kaze koliko bi htio da ima za transfere i za plate. Ja mislim da mu jedno 10 miliona te 50k za plate je sasvim dovoljno, ako ne i previse. Sta ti mislis Dejane?


Link to comment
Share on other sites

  • Replies 225
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

20140130_GOOGLEPLUS_COVER.jpg


 


Nakon obavljenog razgovora sa Obradovicem ( Zeljko Obradovic, novi trener A.C. Milana), dosli smo do zakljucka da bi mu 10 miliona za transfere, te 50k za plate bilo sasvim dovoljno za ulazak u Ligu sampiona, pa mozda cak i za osvajanje nekog kupa.


 


Dogovor je bio da ce mi poslati listu igraca koji ga interesuju pa cemo da vidimo koga mozemo dovesti, a koga ne. Ono sto se ja nadam da ce ove sezone mali Mastour dobiti neke sanse u prvom timu, a i da ce Mexes, sjani nas stoper dobiti novi ugovor. Za ostalo cemo da vidimo.


Link to comment
Share on other sites

Ja kao predsjednik kluba sam uvijek volio iskusne igrace, ne stare, nego iskusne igrace. Sklopom odredjenih okolnosti oni su uvijek bili jefitini za dovesti, pa ako se ukaze prilika za jednog takvog igraca, mi cemo da ju iskoristimo. Mi u Milanu uvijek mislimo na buducnost, ali je sadasnjost dosta vaznija. Tako da se fokusiramo da ulazak u Ligu sampiona te osvajanje nekog kupa. Ukoliko ispunimo te uslove, onda cemo mozda da dovedemo i odredjene mladje igrace za neku blizu buducnost, ali samo pod uslovom da imaju sta da dodaju i prvom timu.

Link to comment
Share on other sites

MOJA TRANSFER POLITIKA ZA PRVU SEZONU JE SLEDECA:


 


OUT


 


- Prvo zelim da oslobodim finansije od igraca koji imaju veliku platu a nece imati veliku minutazu u timu. Prvi na listi da napusti tim je Mexes. Dosta igraca ima ugovor jos ovu sezonu, tako da necu mnogo da menjam ove, jer se remont sprema u sledecoj sezoni.


 


IN


 


-Prvi na listi zelja je levi bek Zenita Dominico Crisito. Imamo 2 leva beka koji su na pozajmicama kod nas, tako da moramo da dovedemo neko koji ce igrati na duze staze. Cristo je Italijan, dobar bek i izbor je pao na njemu. Pratimo Nyoma ukoliko Abate ili De Sciglio napuste klub.


Edited by Madrac
Link to comment
Share on other sites

Ja sam protiv toga da se igrac kao Mexes proda, mislim da moze dosta toga da pridoda timu, ali ako uspijes dovesti nekoga kao sto je Crisito, onda Mexesa se i moze prodati. Mislim da de Sciglio moze biti legenda kluba, dok Abate i nije previse potreban.

Link to comment
Share on other sites

Na poziciji stopera imamo viska. Mexes je ima najvecu platu u timu. Ako ce sa 135k p/w biti grejac klupe onda ne vidim razlog da ostane. Imamo Zapatu, Palettu, Bocchettia, Boneru u rotaciji. Svakako nije najbolje resenje da ostane Mexes.

Link to comment
Share on other sites

Pa znate li vi da pripremni dio traje po 3 mjeseca? Pa tek tamo negdje u 8. mjesecu izbacujemo prvi report, nista da brinete inace ce zandarmi da vas tuku :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |