Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Vazne vijesti


Ling^2
 Share

Recommended Posts

Kao sto i sami znate, forum trenutno radi u usporenom temu iz dosta razloga. Jedan od njih, pa i najveci, jeste sto administracija nema vise toliko vremena da se moze potpuno posvetiti forumu. Iz tog razloga donosimo odluku da na neki nacin prodamo forum. Stvar ce biti sljedeca:

 

Ukoliko zelite da budete admin na forumu, morate da platite 20eur mjesecno. Cijene za ostale pozicije:

- Globalni moderator: 10eur mjesecno

- Moderator: 5eur mjesecno

- Urednik: 2eur mjesecno

 

Takodjer, ukoliko niste iz Srbije, Hrvatske ili BiH, ne mozete biti na poziciji na forumu, jer je samo iz tih zemalja dopusteno da vrse uplate.

Ovo ce da stupi na snagu za nekih mjesec dana, dok obavimo odredjene pripreme.

 

Povoljnosti kao Admin i Globalni moderator jeste sto cete imati svoju kopiju FM-a. Uvijek za to jeste da kupite godisnju pretplatu za tu poziciju koja bi kostala 125 eur za Admina, te 60 eur za Global moderatora.

 

 

Sljedeca promjena je sto se tice samog poslovanja foruma. U narednih par dana cemo zakljucati forum i on ce biti dostupan samo za registrovane clanove. Takodjer svi dodaci (grafika i slicno) sto je u vlasnistvu FM-Balkan foruma ce se postavljati ISKLJUCIVO na nas download portal, i preko tog download portala ce se moci skidati ti dodaci SAMO ako imati VIP clanstvo na forumu, koje ce da kosta 5eur godisnje ( isto vrijedi da samo iz Hr, Srb i Bih mozete da kupite VIP clanstvo).

 

Posljednje sto vam donosimo jeste vezano za nasu Facebook grupu. Trenutno tamo imamo oko 7 administratora, a to cemo smanjiti samo na 2 ( Ventus i Skipper). Odrzacemo konkurs u toku sljedecih 10ak dana za tu poziciju, koja ce se takodjer placati po principu pretplate. Ukoliko ste admin na FB stranici, imate pravo da reklamirate sta god zelite i koliko god zelite.

 

Vasa FM-Balkan administracija vam zeli sretan prvi april.

 

 

 

Ling

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 22
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Hajd sve to stoji, ali kako ti nije bilo mrsko ovo pisati :P. I trebao si sitnim slovima ovo sretan 1. april :D

 

Pokrecem tuzbu i trazim mjesecno 20 eura, zbog pretrpljene dusevne boli kao i mogucnosti napada na moje skromno financijsko stanje. Ocekujte poziv mojih advokata Stemaking i Madraca :D

Edited by Bole™
Link to comment
Share on other sites

Halo, administracija FM-Balkana...?

Duzan si nam 60 evra za prethodno obnasanje funkcije. Naravno, taj se dug moze da izbrise ukoliko odstupite od zastupanja klijenta Bole™

Link to comment
Share on other sites

Šteta, sto sam iz Slovenije. Imam spremnih hiljadu evra da kupim ovaj forum i vas sve izbacim napolje.

Malo je 1000 evra.

 

Ja sam ga zguto cijeloga. Drugi put danas. lol

Ahaha, da mi je znati tvoju reakciju na ovo sve dok si citao :D

Link to comment
Share on other sites

Duzan si nam 60 evra za prethodno obnasanje funkcije. Naravno, taj se dug moze da izbrise ukoliko odstupite od zastupanja klijenta Bole™

Ne padaj na prijetnje Dejane, zastupanjem mene mozemo izvuci par stoja, sta ce ti 60 eura pihhh sica :D

Link to comment
Share on other sites

Ma šta dugujemo. Plata tebi za moderatora + meni za urednika + duševni bol i patnja.

 

Tužbu pišem. Možemo da se dogovorimo van suda.

 

Ništa Bole ne brini, zatvoricemo forum. :D

Edited by Madrac
Link to comment
Share on other sites

S obzirom na karakter preduzeca FM-Balkan, vase plate su linearno propocionalne vasem ucinku. S toga, FM Balkan vam nije duzan nista. Mozda vam jos u tu cijenu obavljanja funkcije uracunamo i troskove koriscenja nase opreme, naseg prostora, te siguran sam da bi i SI htio dio kolaca jer ste igrali njihovu igru :D

Link to comment
Share on other sites

Prostor je naš. Struja, materijali u vidu tastature, miša itd. Ko će to da plati? :D

 

A što se učinka tiče, samo smo se utopili u sivilo. Mi smo samo jedna kap u moru. Tzv. državni posao. :D

Link to comment
Share on other sites

To je sve potrosni materijal koji mora da se kupi. Placanje radne snage, topli obrok, prekovremeni rad, struja. Ima toga za nabrojiti samo tako. :D

 

Zato bolje isplati mom klijentu, a vasem clanu Bole™ gore navedenu sumu novca. 
Postoji mogucnost da ostali (ne)radnici ovog preduzeca stupe u strajk zbog nezadovoljstva i tretmana.

 

Zato se moli administracija FM-Balkana da plati nocanu nadoknadu. :D

Edited by Madrac
Link to comment
Share on other sites

To je sve potrosni materijal koji mora da se kupi. Placanje radne snage, topli obrok, prekovremeni rad, struja. Ima toga za nabrojiti samo tako. :D

 

 

Zato bolje isplati mom klijentu, a vasem clanu Bole™ gore navedenu sumu novca. 

Postoji mogucnost da ostali (ne)radnici ovog preduzeca stupe u strajk zbog nezadovoljstva i tretmana.

 

Zato se moli administracija FM-Balkana da plati nocanu nadoknadu. :D

 

Napravi mi plan amortizacije tih potrosnih materijala pa cemo da vidimo koliko kostaju :D

Link to comment
Share on other sites

Napravi mi plan amortizacije tih potrosnih materijala pa cemo da vidimo koliko kostaju :D

Moram da se konsultujem sa mojim klijentom. Ja sam samo njegov advokat. :D

 

A mozemo i da se nagodimo u vidu FM 16 za nas dvojicu. :D

Edited by Madrac
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |