Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Trebam igrača


staridedo
 Share

Recommended Posts

Sterling

Druze, vodim Liverpul. Nisu svi kao najbolji golman srpske reprezentacije Stojkovic. Samo moze on iz Zvezde u Partizan i ostalo. + ne verujem da ce hteti da dodje kod mene. 

Hvala, Thauvin mi se cini zanimljiv, nego imao sam 2dana do kraja prelaznog pa sam doveo  Bilal Ould-Chikh - a. Ali, fali mi jos jedan, tako da cu da vidim za Thauvina. 

Hvala.

Link to comment
Share on other sites

Treca sezona, budzet 30mil. 
Dobar stoper pored balante, ali da ne bude manama ili jesus vallejo. Nega zverka :D
I nadam se da ce da mi ostane novca za nekog talenta mc/amc/amr/aml pa preporucite nekoga. 
Hvala i sorry na spamu. Skoro sam poceo da igram a vidim ovde niko ne pise. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Evo volim pocet od nule tako da sam poceo s drugoligasem.mada je on u trecoj to je nk imotski e sad recite vi meni sto dovest jer nista ovo nevalja od igraca ajmo jedan mini.projekt pocevsi od obrane kog dovest nezz nov sam u ovom ali volio bi dovest klub u prvu ligu trenutno budjet imam 5mil.na sredini sezone svaka pomoc super dode.

Link to comment
Share on other sites

Tonci, kada igras sa takvim klubovima najvaznije je da ti je formacija rigindna te da svaki igrac ima tacno odredjeni zadatak. Cak ti nije vazno ni koliko je koji igrac dobar. Atribute koje trebas da gledas su uglavnom fizicki atributi, mada i mentalni dosta pomognu ( work rate i determination).

Link to comment
Share on other sites

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |