Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Pozdrav...


Ancient Alien
 Share

Recommended Posts

1. Ime i prezime: Domagoj Španja

 

2. Imate li neki nadimak i kako ste ga dobili: nemam neki nadimak

 

3. Odakle ste i kako ste culi za nas: iz Šibenika san, ali studiran u Zagrebu, a FM-Balkan sam otkrio davno, ali san se tek sada odlučio postati član

 

4. Koliko dugo igrate CM/FM i koji vam je najbolji: aktivno igran još od CM 03/04, a što se tiče najboljih/najdražih serijala iman dva....FM07 zbog sejva sa Šibenikom i FM12 jer sam se u tom FM-u prvu puta okuša u američkim MLS-u

 

5. Za koga navijate: Šibenik i Dinamo Zagreb, a dragi su mi još Celtic, Man Utd, Bayern, OM

 

6. Ko vam je omiljeni igrac i trener: Carlo Ancelotti, a od igrača Zlatan Ibrahimović i Luis Suarez jer čovik grize za pobjedu i to doslovno i metaforički

 

7. Koje je vase zanimanje: trenutno još studiran

 

8. Sta volite da slusate od muzike: pa volin dosta toga slušati, ali u zadnje vrime većinon slušen psihodelične muziku iz 60-ih i 70-ih

 

9. Sa kojim clanovima sa foruma se dobro slazete: s nikim, jer nikog ne poznajem

 

10. Sta mislite o nasem forumu: prvi dojmovi su odlični

 

11. Ostavite neku vasu sliku ukoliko zelite

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Auu dobar ukus za muziku imaš :D De preciziraj koga slušaš, sigurno ne može biti loše :D

 

btw. nadam se da izbjegavaš narodnjake :)

 

Kako san gleda dosta tih filmova o Vijetnamskom ratu u zadnje vrime tako san se i zainteresira za to razdoblje......Jefferson Airplane, Creedence Clearwater Revival, Lou Reed, Stealers Wheel.

Nisan ja za narodnjake....ali neman ništa protiv Vuce

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |