Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

FM13 ne radi


rajkovic87
 Share

Recommended Posts

Igrao sam sve fm na svom netbuku....samsung....igrao prosle godine i fm13 i sve ok radilo....

Onda sam dao zeni da odnese kolegi njenom da reinstalira sistem jer je poceo da koci kad se ide na net i kad se gleda youtube..... inace bila je fabricka 7-ica u njemu i posle reinstaliranja sistema opet je stavio neku 7-icu....ali!!!!!!!!!

Sada nece da radi ni jedan jedini FM!!!!!!!!! :-(

Citao sam sve zive forume i kucao i na google i na youtube i sve zivo probao ali idalje nece da mrdne!!!!!

Problem je sledeci....Skinem sve kako treba preko torenta....mountujem preko daemon tools instaliram.....i kad kliknem na fm.exe zavrti mi kruzic na misu i to je to.......nece da mrdne dalje.....

Kad otvorim windows task manager nema nista u applications a fm.exe stoji u processes.....i pokazuje da uzima ram!!!!!!!! Pomagajte ljudi igram FM jako dugo i sada ocu da se obesim o banderu u selu jer me ubi ovaj moj kompjuter!!!!!!! POMOC!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |