Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Diskusija


Ling^2
 Share

Recommended Posts

Samo mi nesto nije jasno, od 22h pa do ponocu, mozemo da izaberemo samo jednog igraca, a sta je sa ostalih 24?

Nije mi bas najjasnije to. :D Izvinjavam se, ali bolje da pitam sad. :)

 

Naravno :) Stavicu ovo u FAQ.

http://www.fm-balkan.com/forum/topic/16060-biranje-igraca/#entry481954

Link to comment
Share on other sites

Jesam mozda dosadan, ali mi nisi bas objasnio ceo protokol oko drafta. lol

 

Mozda bude konfuzno da svi odjednom pisu igrace koji mu odgovara, bice poklapanja.

 

Kad bi ti, kao u NBA, napravio redoled biranja igraca. Lutrijom, slicno zrebu, ciju cediljicu izvuces prvu, taj ima prvi pik, pa nadalji 24 runde.

U drugej sezoni idemo, tipa, 1. pik ima zadnjina tabeli?

Jel bi to ovako izgledalo?

Link to comment
Share on other sites

Nije prakticno jer bi trebao da odredim satnicu za biranje igraca i onda bi bilo problema kada neko ne bi u tom svom vremenu predvidjenom za biranje bio online i ne bi izabrao igraca. Ovako je lakse i prakticnije. Svako bira kada mu odgovara. Stavicu pravilo da se moze birati jedan igrac u svaka dva sata. Znaci u jednom danu mozes 6 igraca sa izaberes. Zdrijeb ce da traje najmanje 5 dana tako da svako moze napraviti svoj tim kako on zeli bez pritiska vremena. Znaci ko prvi djevojci.

 

A ono ogranicenje za budzet cete moci da zaobidjete. Recimo ti imas Ronalda i ja ga zelim u timu. Recimo da ja imam 1000 plate slobodno i ja ti ponudim recimo Reusa i 500 za plate. Moj ce se budzet za tu sezonu smanjiti za 500, a tvoj ce se povecati za 500 i onda cemo trampiti igraca. Ja cu dobiti Ronalda, a ti Reusa i tih dodatnih 500.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sljedece biranje je sutra u 12h. Imas pravo birati jednog igraca do 14h. Pa od 14h do 16h biras jos jednog igraca ukoliko zelis i tako svaka dva sata. Ako nije jasno, slobodno pitajte i ja cu se truditi da jos vise pojasnim :D

Link to comment
Share on other sites

Stema, ako imas zelju da igras (tj. nazalost da budes rezerva jer su sva mjesta popunjena), a nesto ti nije jasno, slobodno pitaj. Mislim da sam dobro objasnio u temi FAQ, procitaj jos jednom, pa onda pitaj :)

Link to comment
Share on other sites

Ne. Od 12h svaka 2 sata mozete da birate jednog igraca. Znaci od 12 do 14, pa od 14 do 16 itd itd.. sve do ponoci. BIce najmanje 5 dana za biranje. U jednom danu mozete 6 igraca izabrati, sto je 30 igraca ukupno ako bi samo 5 dana trajao draft. Ali vjerujem da cu produziti barem jedan dan. Svi imaju vremena da izaberu igrace. Ukoliko nemate vremena ili znate da jedan dan necete biti kuci, slobodno mi posaljite listu igraca i ona ce da se tretira kao pola sata od pocetka roka ( npr kao da ste napisali u 12.30h).

Link to comment
Share on other sites

Momci, morao sam da promjenim budzet sa plate. Shvatio sam da je ono mnogo. Smanjio sam vam svima budzet za 100. Nije puno, ali ce pomoci kvaliteti takmicenja :) Valjda je to ok? Ne ljutite se?

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |