Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

BaL - Sezona 2022/2023


Ling^2
 Share

Recommended Posts

Dok cekate slike profila koje ce biti danas izbacene ( kasnije popodne), evo vam dva SS sa proslog SP gdje je su neki ucesnici imali velike uloge. Na zalost, niko nije osvojio medalju, najblizi je bio Ivaninho de Maninho, zavrsio je 4. sa Brazilom.

 

http://www.dodaj.rs/f/2d/YY/1P8mNPM3/world-cup-overview-profi.png

http://www.dodaj.rs/f/X/6H/4sbGFQYy/world-cup-overview-profi.png

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ling, zanima me jedno pitanja uopšte?

Da li je obavezno, prilikom prijave, koju smo imali početkom ovog BaL-a, dati stvarne činjenice, kao što su visina, kilaža ili godište, ili pravimo igrača po želji? Hvala.

 

Inače još jedna sjajna sezona za mladog, sada već dosta zrelijeg i iskusnijeg štopera sa Stamford Bridža.

Odlične ocjene, cijena 35.5M€, 44 nastupa u sezoni, u raznim takmičenjima, u ligi vidim opet standardan to cijenim, 32 tekme, 8 POM nagrade, ide lijepo za omalenog štopera. :D

Link to comment
Share on other sites

Ling, zanima me jedno pitanja uopšte?

Da li je obavezno, prilikom prijave, koju smo imali početkom ovog BaL-a, dati stvarne činjenice, kao što su visina, kilaža ili godište, ili pravimo igrača po želji? Hvala.

 

Inače još jedna sjajna sezona za mladog, sada već dosta zrelijeg i iskusnijeg štopera sa Stamford Bridža.

Odlične ocjene, cijena 35.5M€, 44 nastupa u sezoni, u raznim takmičenjima, u ligi vidim opet standardan to cijenim, 32 tekme, 8 POM nagrade, ide lijepo za omalenog štopera. :D

Bas se ja zovem Dikoslav Grozni i iz Rusije sam :D Pravis svoj alter ego, znaci moze da bude sta hoces i kako hoces :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Izgleda da sam zamudio jedno 3-4 sezone haha. Daj ako može SS historya. Najstariji, jos malo i kraj. Nadam se da postanem meneđer haha

 

Moze, kasnije.

Opet ništa posebno, mada sam strašan igrač.

Jesmo li se plasirali na svjetsko? Jesam li kapiten reprezentacije ili rekorder po broju nastupa?

Ne, BiH se nije plasirala. Provjericu BiH rekorde.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |