Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Pet mladih igrača za drugu Bundesligu


Alan Ford
 Share

Recommended Posts

Pozdrav,

 

Uzeo sam klub u njemačkoj drugoj ligi - Arminia Bielefeld i plan mi je kroz par sezona (čitaj pet - šest) da izađem u evropu. Sa jako malim budžetom i klubom ovakvog kalibra to je veliki izazov, pa sam skontao da bi i možda mogla ekipa pomoći koja ima nešto više iskustva sa Bundesligom da pronađem pet omladinaca (po mogućnosti 4.5 - 5 zvjezdica) koji će mi kroz par sezona činiti kostur ekipe. Pozicija i nije toliko bitna, ali prednost ima dobar GK, CD, MC i FC.

 

Budžet mi je poprilično ograničen pa bih molio da zaobiđemo transfere koji iziskuju ogromnu svotu novaca.

Razmišljao sam i prvi korak u svemu ovome je na pronadjem scouta sa što većim JPA (JPA i nije toliko bitan)

i sa istim uradim scoutiranje regionalne i njemačke treće lige za super talente. ;)

 

Klub: Arminia Bielefeld

Budžet: 1.3mil €

Pozicija: GK, CD, MC, MF

Godine: 18 - 22

 

Do sada predloženi igrači:

 

Anthony Annan (Madridista)

Tomas Rincon (Madridista)

Edited by Alan Ford
Link to comment
Share on other sites

Niti je druga njemačka LLM, a još manje traženje bilo kakvih savjeta od drugih igrača.

 

Upravu si... druga njemačka liga stvarno nije LLM... promijenit ću naziv topic-a ... a što se tiče traženja savjeta, ne vidim u čemu je problem pitati community? Nije li to poenta čitavog foruma?

p.s. Nisam FM profi i svakodnevni život mi ne dozvoljava da provodim onoliko vremena uz FM koliko bih to zaista i želio, zato smatram da je ovaj potez savim OK.

Edited by Alan Ford
Link to comment
Share on other sites

Stvar kod LLM-a (najniža igriva divizija, po mogućnosti što lošiji MP) je sam naći igrače putem scoutinga i samo scoutinga, sam pronaći taktiku koja radi ili ne, sam uspjet, sam propast.

Obzirom da ne igraš LLM nego si samo krivo topic naslovio zanemari moje postanje, ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |