Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Yugoslavia by FM-Balkan ReSearch Team


staridedo
 Share

Recommended Posts

File Name: Yugoslavia by FM-Balkan ReSearch Team

File Submitter: staridedo

File Submitted: 13 Feb 2014

File Category: Nove lige i takmičenja

 

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/e/ed/Flag-map_of_Greater_Yugoslavia.svg/642px-Flag-map_of_Greater_Yugoslavia.svg.png

 

Donosimo Vam novu i poboljšanu jugoslovensku ligu, sada potpuno funkcionalnu sa punim stadionima u prvoj ligi.

 

Dodatak sadrži:

 

1.liga SFRJ Jugoslavije

2.liga SFRJ Jugoslavije

3.liga SFRJ Jugoslavije

4.liga SFRJ Jugoslavije

Kup Jugoslavije

 

 

Kako uključiti ovaj dodatak možete saznati ovdje.

 

 

Ukoliko želite imati i medije u igri kliknite ovdje.

 

Grafiku raspakirajte u C:\Users\~username~\Documents\ Sports Interactive\Football Manager 2014\graphics

Grafika se odnosi na dresove, grbove natjecanja i zastavu Jugoslavije kao nacije (ne grbove klubova).

Ako nemate foldere editor data i graphics napravite ih sami.

 

Click here to download this file

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

sad sam pogledao i očito nije pravilno postavio ovu grafiku. juga je doista rađena preko luksemburga, ali je zato grafika preko ID-a (780) povezana isto s luksemburgom i sve bi moralo štimati i trebao bi imati zastavu juge. podjesti ga na:

Grafiku raspakirajte! u C:\Users\~username~\Documents\ Sports Interactive\Football Manager 2014\graphics (znači treba desna tipka pa extract i onda je smjestit u ovaj folder)

i onda nek odabere u fm-u Preferences-Interface, odznači Reload skin... i potvrdi sa Confirm, pa onda nek ponovo označi reload skin i opet potvrdi sa confirm

Link to comment
Share on other sites

Zdravo, ja živim u Argentini pa sam oprostiti prevode.

 

Napravio sam neke promjene u svom DB. Izbor promjene majice jer je stranka imala istu Luksemburgu. Također izbor ne igra u Gradu Luksemburga stavio igra u Splitu, Sarajevu i drugim balkanskim zemljama stadionima. Također do četvrtog podjele učinio više ili manje kao treći podjela stare Jugoslavije strukturu koja su podijeljeni u 4 grupe od 20 timova u kojima 8 ekipe igraju za 4 promociju doigravanje. Sada svi igraju kup Jugoslavije.

 

Također, kao što sam pročitao da je jednom soka Supercup Jugoslavije vjeruje isto staklo i povijesti ide kao prvak Partizan jer je to bio jedini tim koji je osvojio kup.

 

Promijenite regije, tako da mladi idu kao Jugosloveni.

 

Ako se slažete da upload ovdje.

 

Pozdrav iz Mendoza Argentina

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Welcome to our forum. You can post your DB on our forum and also upload it through our download portal (link below)

http://www.fm-balkan...e-i-takmicenja/

 

Note: You have to put you file in .zip and you can upload it! ;)

Pitanje je što oslobađa ove DB i nisu imali dozvolu za uređivanje. Ne mogu uploadati i postavljati ga kao verzija 2 i koji je napravljen od strane tima FM-Balkan

Link to comment
Share on other sites

you are allowed to upload that file. just wrote at the end of your post that you've work with a fm-balkan research team file and wrote changes you have made.

 

best regards

 

edit: you could use english :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |