Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

BaL - Sezona 2017./2018. (2. dio)


Sema^
 Share

Recommended Posts

Dejan Arsic (FK Partizan)

 

Dobar je Dejan bio ove sezone. Njegov Partizan je završio na drugoj poziciji ove sezone. Upisao je 41 nastup i primio 39 golova, prvi je i golman svoje zemlje. Produžio je i ugovor sa Partizanom do 2020-te..

 

U dobroj sam formi, ali sam se usrecio sto sam produzio ugovor sa Partizanom, nisu mi lose ocene, ne znam sto me niko nije doveo :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Nikola Jakimovski (FK Partizan)

 

Sjajno igra Nikola. 34 nastupa za crno-bijele, 1 gol, 3 asistencije i 4 puta je bio igrač utakmice. Ukupan prosjek njegove forme je 7.10, što je i više nego dobro. Mlad i veoma talentovan igrač, trenutno je u selekciji Hrvatske do 20 godina, ali ovaj igrač mora uspjeti.

 

Dobro mi ide za sada, samo tako da nastavim. Vole bih da udjem u seniorsku reprezentaciju (po mogucstvu Srbije) :)

Link to comment
Share on other sites

Mario Juretić (Wigan)

 

Dosta utakmica u Wiganu, čak 29 i primio je 31 gol što i nije toliko loše. Njegova prosječna je i više nego odlična, 7.40. Naredne sezone će sigurno konkurisati za prvog golmana Liverpoola. Sretno mu bilo!

 

Molio bih gospodina Madridistu da se javi da cujemo sto ima reci na ovo celb

Link to comment
Share on other sites

Gledajte momci, ja bih vam volio što prije ovo napisati ali jednostavno nemam vremena, previše učenja imam tako da ako je neko zainteresovan da hoće da preuzme čitav ovaj projekat neka mi napiše na PP pa ću mu objasniti kako i šta, trenutno je na sejvu ja mislim početak avgusta.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |