Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

BaL - Sezona 2016./2017. (1. dio)


Madridista
 Share

Recommended Posts

Izgleda da se Ivaninhu jako sviđa brazilski život, a ni Brazilke nisu loše sigurno. Unatoč velikom interesu za njega tijekome ljeta, on je odlučio ostati u rodnoj zemlji. 38 utakmica u sezoni, pet asistencija i jedan gol i nije baš neka statistika, no treneru sigurno valja kad mu daje toliko prilike. Ugovor mu uskoro istječe, a klub će se morati potruditi da ga zadrže u klubu.

 

stavim brazil da se prije prodan i sad ''ne zelim'' prec nigdje pa di to ima.... ocjene se lagano dizu iako mi statistika neide u korist

Link to comment
Share on other sites

Komentirao si nakon što sam ja napisao tko je izbačen iz projekta i izbirsao vaše SSove. Neće te biti ni u idućem reportu, tek ćeš biti kad Sema preuzme ;)

 

Nema problema, nisam video ;)

Link to comment
Share on other sites

Prije nego napišem idući report da ostavim ovdje tko je gdje prešao u zimskom prijelaznom roku tako da znate da igrate u novom klubu...

 

-Dejan Rauzan prešao u Dortmund za 24 milijuna eura

-Goran Class prešao u Bayern Munchen za sedam milijuna eura(bit ćemo suigrači braleee)

-Dikoslav ruski igrač godine

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Prije nego napišem idući report da ostavim ovdje tko je gdje prešao u zimskom prijelaznom roku tako da znate da igrate u novom klubu...

 

-Dejan Rauzan prešao u Dortmund za 24 milijuna eura

-Goran Class prešao u Bayern Munchen za sedam milijuna eura(bit ćemo suigrači braleee)

-Dikoslav ruski igrač godine

-Juretić zamjena godine

 

Mala nadopuna

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |