Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

BaL - Sezona 2015./2016. (2. dio)


Madridista
 Share

Recommended Posts

Ivaninho de Maninho (Gremio)

U ovoj godini je Ivaninho odigrao zasad 24 utakmica i ima nešto slabiju statistiku za razliku od prijašnjih sezona. Zabio je tek jedan gol i upisao dvije asistencije, no i dalje trener ima povjerenja u njega. Odlazak sigurno neće biti uskoro s tim da je na zimu potpisao novi ugovor. Morat će nastaviti puno bolje, inače mu se ne piše dobro.

 

 

lose mi se pise :( sugava ozljeda od 5 mjeseci me je unistila iako su solidne ocijene

Link to comment
Share on other sites

Prije nego napišem idući report da ostavim ovdje tko je gdje prešao u ljetnom prijelaznom roku tako da znate da igrate u novom klubu...

 

-Sandi Abdagic potpisao novi četverogodišnji ugovor, klub odbio ponudu Reala od 31.5 milijuna eura

-Aleksandar Milutinovic trebao napustiti klub, ali u zadnji tren odbio Basel

-Dino Grgic ostao na posudbi u Vitesseu

-Jasmin Konjhodžić napustio Sarajevo i otišao u Juventus zs 4.8 milijuna eura

-Nino Harambasic na posudbi iz Uniteda u Wolvesima

-Mario Juretic potpisao ugovor za Liverpoolom na još tri godine

-Petar Popovic se pred početak sezone ozlijedio na četiri mjeseca

-Dejan Rauzan pauzira zbog ozljede prva dva mjeseca sezone

 

Također ću napisati koji igrači su izbačeni iz projekta:

-Jakim

-Nino Velicanstveni II

-TSO

-drull_blooder

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 

Još jedan odličan mladi igrač koji je još uvijek u razvoju. Partizan mu je dao prilike za to, a trener ga je u igru ubacio 18 puta od prve minute i tri puta sa klupe. Pritom je upisao jednu asistenciju i tri puta bio igrač utakmice. Gotovo pet lopti oduzme po utakmici što je odlična statistika, a i pred njim je blistava budućnost.

 

 

 

Sve sam bolji i bolji. S obzirom da imam jos oko 2 godine ugovora ocekujem da me prodaju u neki klub iz jacih liga.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |