Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Priča iz Walesa


josipzg
 Share

Recommended Posts

PRESTATYN TOWN FC

http://www.99sportslogos.com/wp-content/uploads/2013/03/Prestatyn-Town-F.C.-Logo.png

 

Prestatyn Town je klub iz Prestatyna iz Denbighshira,osnovan 1910.klub je među starijim u Walesu

Nadimak kluba je The Seasiaders a ''kodeks'' glasi Penderfynol-Determined

Inače klub ima i svoju web stranicu

http://www.ptfconline.co.uk

 

 

 

 

 

 

 

 

Igra na stadionu Bastion Road (Baston Gardens)

 

http://2.bp.blogspot.com/--CWFCJLARRQ/TdGWfye0muI/AAAAAAAAB3M/GBoTiRI90LQ/s1600/DSC_0012.JPG

 

U europi nisu igrali do ove sezone,nakon što su osvojili nacionalni kup krenuli su od 1. pretkola

a svoj europski put završili su u drugom pretkolu u utakmici protiv HNK Rijeke (ukupno 8-0)

 

Trenutno su bez trenera ali ako je vjerovati lokalnim medijima to će se brzo promijeniti...

 

 

 

 

 

http://www.ptfconline.co.uk/images/logo.jpg

News Story January 23rd 2013

 

ANDRE ANDRE NEW PRESTATYN BOSS

 

http://i.imgur.com/9RofgRT.jpg

 

Andre Andre je danas poslijepodne predstavljen kao novi trener velškog Prestatyna..

Jednog od mogućih protivnika Lokomotive ili Rijeke... preuzeo je 41 godišnjak koji nema profesionalnog nogometnog iskustva..Igrao je englesku Sunday ligu

 

Navijači i uprava su sretni a hoće li Portugalac ostati 2 godine u klubu to će se vidjeti...

Inače ugovor je potpisan 2 + 1 godina

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dobar uvod, jako uredno pises nastavi tako thumbup

 

Hvala,prati i dalje...Pošto ti nemogu poslat PM a vidim da si moderator,zanima me zašto je moja priča sa Zestaponijem zaključana? I oprosti što te gnjavim...

Link to comment
Share on other sites

Ovo ti je već treća karijera/priča. Malo skrati to otvaranje tema, ove dvije prijašnje su zatvorene u roku tjedan dana, ne ide to tako ;)

 

Željko sredi ovo, mislim da nema smisla da jedan član u jednom serijalu otvori tri teme bezveze :bo:

 

Obje karijere su mi zatvorene bez da sam znao za to tako da ako želite stavite ovo pod lock,a uostalom ja to pišem da vi čitate ne znam zašto se mješaš ako ne vodiš ovaj dio....Ako se ovo zaključa bez objašnjenja onda vam hvala i doviđenja ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja na ovom forumu vodim sve, od vrha do dna ;)

 

Zatvorene su sa razlogom, a ovo je jedan: "Pozdrav...Oprostite zbog neaktivnosti,naime imao sam problema sa XML errorom tako da mi je on obrisao sve ono šta sam sejvao

Pa molim da se ovo prebaci u arhivu,krećem sa 2 priče koje već igram tako da nadam se da će te uživati"

 

To sam tebe citirao. Dalje, 19. siječnja si napisao zadnji report, ne znam zašto je netko zaključao temu, ali ti si se trebao obratiti Željku da vidiš što je, a ne otvoriti novi temu i krenuti pisati novu karijeru. Da ovo Dino vodi, ti više ne bi pisao karijere za ovaj serijal thumbup

Link to comment
Share on other sites

Ja na ovom forumu vodim sve, od vrha do dna ;)

 

Zatvorene su sa razlogom, a ovo je jedan: "Pozdrav...Oprostite zbog neaktivnosti,naime imao sam problema sa XML errorom tako da mi je on obrisao sve ono šta sam sejvao

Pa molim da se ovo prebaci u arhivu,krećem sa 2 priče koje već igram tako da nadam se da će te uživati"

 

To sam tebe citirao. Dalje, 19. siječnja si napisao zadnji report, ne znam zašto je netko zaključao temu, ali ti si se trebao obratiti Željku da vidiš što je, a ne otvoriti novi temu i krenuti pisati novu karijeru. Da ovo Dino vodi, ti više ne bi pisao karijere za ovaj serijal thumbup

 

 

Ne mogu slati PM tako da neznam način kako da se obratim Željku,i da to sam napisao i krenuo pisati samo jednu koja mi je odmah idući dan zaključana,a ovo je ta druga a ovaj XML error mi je izbrisao sejv tako da nisam bio u mogučnosti nastaviti pisati karijeru...

 

I ako si glavni zašto se onda tako ponašaš,ja sam ovdje novi ali na ostala 3 foruma sam ili scout ili moderator tako da ako ne želiš da pišem stavi ovo pod lock i točka,ne trebam ja pisati ako nemogu....Hvala

Link to comment
Share on other sites

Nisam rekao da sam glavni. Ti si mogao bilo gdje napisati i pitati zašto su zaključane teme, netko bi ti sigurno odgovorio. Vidiš da nisu bez razloga zaključena, tj. mislim na prvu, a za drugu ne znam. Da si čitao pravila znao bi da ne smiješ pisati dvije karijere unutar 40 dana, odnosno da citiram: "5. Nakon što završite jednu karijeru/priču u roku od 40 dana imate pravo da počnete novu priču/karijeru. Ukoliko vam je prethodna priča/karijera bila duža onda ću da napravim izuzetak.".

 

Znači ovdje si ti kriv, a ne ja. I kao drugo nisam drzak, tj. ne znam kako bih se trebao ponašati? :bo:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |