Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

BaL - Sezona 2015./2016. (1. dio)


Madridista
 Share

Recommended Posts

Neka mene u Sportingu, ja sam zadovoljan ko malo dijete kad mu kupe čokoladu. xD

 

Ako budućnost bude vedra možda se nađem i u voljenom Unitedu. :D

 

Bravo Madri, svaka čast na trudu!

Link to comment
Share on other sites

 

Nikola se u Partizanu jako dobro razvija i dobio je priliku u 10 utakmica od prve minute. Ima tek 17 godina, a već jako dobro igra na klupskoj razini, a u mladoj momčadi reprezentacije igra standardno. Partizan je idealan izbor za njega kako bi se dobro razvio do 20. godine, a tada bi već mogao razmišljati o odlasku u neki veći i respektabilniji klub.

 

Radan sam :bodybuilder: , ali i agresivan, ni ne cudi sto sam dobio crveni u Ligi Evrope :wink:

Jedino kad skocim ne mogu ni novine da mi prodju ispod nogu lol

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

Mario Juretic (Liverpool)

 

Mario ove sezone još uvijek nije igrao za Liverpool, ali se unatoč tome vidi napredak. Prije nekoliko dana je na treningu (logično da je trening kad ne igra nikako) ozlijedio stopalo te će sa terena (za trening) izbivati oko četiri tjedna. Za njega trenutno nije nitko pokazao interes, a posudba bi mu dobro došla da se malo naigra, no u ovom trenutku toga nema na vidiku.

 

 

Imam osjecaj da ovo nije slucajno toliko puta napisano xD

Link to comment
Share on other sites

Prije nego napišem idući report da ostavim ovdje tko je gdje prešao u zimskom prijelaznom roku...

 

-Dedina Starić otišao u Hoffenheim za 7.75 milijuna eura i time oborio rekord po cijeni transfera tog kluba

-Vehid Avdovic potpisao novi ugovor na dvije godine

-Petar Popović potpisao ugovor sa Zaragozom, a tamo će se odsetili na ljeto(po isteku ugovora)

-Ivaninho de Maninho potpisao novi dvogodišnji ugovor

-Luka Poštenjak potpisao novi ugovor i ugasio nade Citya da ga kupi

-Robert Cosic je otišao na posudbu u Sampdoriju do kraja sezone

 

Također ću napisati koji igrači su izbačeni iz projekta:

-Djura Trkulja

-Dino Knežević

-Doktor87

-Zvonimir

 

Malo po malo smanjit će se ovaj broj učesnika, mislim, ja se nadam da neće, a vi kako hoćete.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |