Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

New Europe by FM-Balkan ReSearch Team


staridedo
 Share

Recommended Posts

File Name: New Europe by FM-Balkan ReSearch Team

File Submitter: staridedo

File Submitted: 16 Jan 2014

File Category: Nove lige i takmičenja

 

Donosimo vam Retro Ligu prvaka, takmičenje gdje učestvuju samo državni prvaci SVIH europskih država (53 države i Vaduz iz Lihtenštajna) i takmičenje koje daje priliku svima. Rađeno je po uzoru na RL Ligu prvaka i njen sistem do 1992.godine.

Ukupno postoje 54 kluba u sistemu, sistem počinje sa 9 grupa po 6 timova gdje najbolja tri tima iz svake grupe i najboljih 5 iz svih grupa idu dalje i sistem se nastavlja po knockout režimu: 64-32-16-8-4-finale.

 

Donosimo vam Kup pobjednika kupova iz kojeg je nastala EL, u njemu učestvuju pobjednici kupova svih zemalja Europe i ima isti sistem kao Liga prvaka.

 

Donosimo vam i EL koja je sada takmičenje 108 timova, odnosno timova iz 53 europske zemlje, viceprvaka kupa Lihtenštajna i prethodnog pobjednika EL.

 

 

Uživajte i sretno

;)

 

Kako uključiti dodatak u igri?

Kliknite

ovdje.

 

Click here to download this file

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

u Hrvatskoj ,,samo prvi ide u ligu prvaka i 4 u kup kupova....A 2 I 3 nigdje ,,pise da se natjecu u euro cupu ali ih nema tam.......se moze kak ispravit.poz I pobjednik kupa nije u kupu kupova

Kako nije, testirao sam na 4 sezone?

Ovo nakon gotove sezone ili na početku?

 

Pojasni malo, daj mi neki SS pa da vidimo u čemu je problem.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Koristiš li neki dodatak pored ovoga?

Imaš li original?

 

Eto ti odgovora.

Koristiš li neki dodatak pored ovoga?

Imaš li original?

 

Eto ti odgovora.

probo sam bez dodataka i dalje je tak kad uzmem i drugu ligu ,,sve drzave imaju osim hr predstavnike u euro cupu
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |