Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Izbor za karijeru/priču mjeseca Decembra/Prosinca


ŽeljkoDelija
 Share

Karijera/priča mjeseca!  

17 members have voted

  1. 1. Glasajte za najbolju priču/karijeru mjeseca!

    • Samba
      9
    • Brzi voz
      2
    • Put ka slavi i uspehu
      3
    • Rijeka teče..
      3


Recommended Posts

Ovaj mjesec sam odlučio da ubacim i jednu priču u izbor,jer nema dovoljno aktivnih priča da bi napravio i izbor za najbolju priču 12. mjeseca,pa će sve biti zajedno. Nagrade su iste kao i za prethodni mjesec.

 

 

 

Prvo ću reći nešto o priči koju piše IM995. Vrlo zanimljiva priča u koju je IM995 ubacio članove našeg foruma,vodi Šahtjor i ima dobre rezultate. Pogledajte sami.

 

 

 

Dzoni piše jednu vrlo uspješnu karijeru sa Dinamom iz Pančeva. Pogledajte i uvjerite se sami.

 

 

 

Darko Strela takođe piše sa Dinamom,pogledajte pa prosudite koji ima bolje rezultate i ko bolje po vama prezentuje svoju karijeru.

 

 

 

Staridedo dominira sa Rijekom,pogledajte i njegovu karijeru i njegove uspjehe.

 

 

 

Glasanje traje do 12.1.2014. godine. Najbolji neka pobijedi!

Edited by ŽeljkoDelija
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

jel so se pravila promjenila? prije je bilo svaki ko zavrsi sezoni barem jednu moze biti u izboru. Ako se sječam tako je bilo prije..

nije fer do onih koji so zavrislis ezonu a nepiseju više reportov..

Edited by Lord Torrent05
Link to comment
Share on other sites

Nemoj više da spamuješ ovde više. Potrudi se da pišeš sledeći mjesec redovnije i bolje i tvoja će priča biti u izboru. A što se tiče priče,jedna se piše na više foruma i ona ne dolazi u obzir kad je izbor u pitanju. Ostale su tek započete. Ako nastave bit će u izboru za priču januara. Sve što ti nije jasno obrati mi se na PP.

Link to comment
Share on other sites

Nije to samo o meni, nisam jedini koji ulozio dosta truda u priču dosta vrjemena a nije na izboru. Onda ti izberes samo one koje su teb dobre?

Imamo puno karijera a na izboru ih ima samo 4? Ma daj trebalo barem 10.. đabe za sve one koji su i malo ulozili svoje brijeme u svoje karijere..

Đabe pisat karijeru kad furas takvu politku. NIgdje ne piše koje karijere ulaze u izbor barem ja nisam zaljedio nigdje.

Ne treba mi PP, neka se zna, meni je svejedno

Link to comment
Share on other sites

Pratim sve karijere i priče,ne favorizujem nijednu. Izdvojim one koje su uredno pisane i aktivne bile tokom cijelog mjeseca. Napisao si 5 reporta,zadnji prije skoro mjesec dana,ne vidim zašto se buniš ti? Ajd da se buni neko ko je pisao aktivno cijeli mjesec,razumio bih,al' tebe nikako ne razumijem.

Potrudi se da ovaj mjesec budeš aktiviniji i bit' ćeš u izboru na kraju mjeseca. To je do tebe,ne do mene.

Link to comment
Share on other sites

Zahvljivam se svima ponajvise zeljku koji me je uvrstio u ovaj popis zatim svima koji su me pratili kroz protekli mjesec i davali mi podrsku u pisanju a potom svima koji su za sad glasali i ako bude jos tko glasao

Tako je ljepo vidjeti da sam uspio zadobit vasu paznju u tako malom roku koliko sam na forumu i s obzirom da je ovo moja opcenito prva prica, karijera ako vam je draze, koju sam pisao

Nadam se da ce vam se svidjeti i u buduce moje pisanje, sto ova prica, sto iduce koje budem pisao

 

p.s. trenutno samba nije aktivna jer nemam ideje kad dode kroz narednih par dana / tjedan dana nastavit ce se prica

Edited by IM995
Link to comment
Share on other sites

Čitav ove komentare iznad, nemojte se svađati :) ne pišu svi priče ili karijere da bi bili izabrani za najbolju u mjsecu. Bar ja ne pišem, ali hajde, doći će vam iz g.... u glavu :P I glas za Kantridu :) :)

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |