Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Obrana kao švicarski sir, molim pomoć!


Joso1000
 Share

Recommended Posts

Molim pomoć.....Igram s Wiganom u druoj engleskoj ligi i napad mi nije problem, no zato je obrana katastrofa, i to je blago rečeno, primio sam 70 golova u 46 kola u sezoni a i u novoj sezoni mi neide najbolje. Kupio sam novog golmana no stoperi i bekovi stoje i trče uz suparničke napadače uopće ih ne challengaju već samo trče uz njih, a stavio sam u instrukcije i hassle opponents, i tackle harder i get stuck in no ništa ne pomaže, obrana mi je blago rečeno retardirana. Igram sa DL i DR na automatic te dva DCa na defend, bez ikakvih posebnih instrukcija te sa jednim DMom kad igram u gostima koji je također na defend no golove dobivam kao na traci, golman u prosjeku pirma dva po utakmici..........užas kako je frustrirajuće, molim pomoć!

 

Edit- što je još gore, najmanje golova primaju momčadi koji igraju ultranapadački nogomet sa 2 STa i 3 AMa, tj skoro da nemaju vezni red a i obrambeni igrači su im puno gori od mojih, mislim, nema logike nikakve apsolutno. A i ova taktika koju igram evo već početak druge sezone ju uigravam ona još nije ni na pola napunjena

 

lol- i sad kao šlag na tortu svih frustracija kod vodstva od 2:1 protiv Leicestera u gostima dobijem u 89 i 90oj golove i izgubim 3-2. Ovaj je FM za mene mrtav. Ovoliko nerealnosti, osjećaja besmpomoćnosti i apsolutne nelogike nisam vidio niti u jednom menadžeru dosad

Edited by Joso1000
Link to comment
Share on other sites

Nije to samo tebi, i nije do tebe nego do FMa, užas je svima. Ja ga upravo iz tog razloga ne igram dok ne izbace neki patch koji valja.

 

Što se tiče tog da ti se taktika uopće ne uigrava, tu si sam kriv. To se sredi prije početka sezone u pripremnim utakmicama i mora biti skoro skroz puno, barem je meni dosad uvijek tako bilo.

 

Probaj staviti bekove na support i jednog od braniča na cover...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nije to samo tebi, i nije do tebe nego do FMa, užas je svima. Ja ga upravo iz tog razloga ne igram dok ne izbace neki patch koji valja.

 

Što se tiče tog da ti se taktika uopće ne uigrava, tu si sam kriv. To se sredi prije početka sezone u pripremnim utakmicama i mora biti skoro skroz puno, barem je meni dosad uvijek tako bilo.

 

Probaj staviti bekove na support i jednog od braniča na cover...

Pa odigram pripremnih utakmica otprilike u 5 tjedana priprema svaki tjedan jednu tekmu, šta bi sad trebao svaki dan tekmu da se izmore igrači i prije nego što počne sezona? Uostalom zar im nebi trebalo bit dosta sezona i pol da se uigra taktika? meni se u godinu i pol nije napunilo ni do pola a stalno sam ju forsirrao, a u drugoj engleskoj ligi se igralo 46 tekmi u jednoj sezoni plus kupovi plus 8 tekmi europa liga, e pa ako to nije dosta da se taktika uigra kako će onda biti jedne pripreme? Mislim da ću se vratiti na FM12
Link to comment
Share on other sites

To ti je najbolje pošto ti očito ne ide.

 

btw. pročitaj tutorijal ''Kako pravilno odraditi pripreme'' pa ćeš vidjeti kako se to pravilno radi thumbup

hmm tražim taj tutorial ali ga nemogu naći.......nevidim ga ni pod tekstovi i tutorijali podforumu

 

Edit-našao

Edited by Joso1000
Link to comment
Share on other sites

A bome i ovaj forum je mrtav za mene također. Jbt kad god nešta postam čeka se tristo godina na bilokakav odgovor, forum je od apsolutno nikakve koristi! 37 pregleda nitko ni da slovo napiše, komedija a ne forum

 

Evo jedno pitanje za tebe. Sta si ti uradio za ovaj forum da ocekujes odgovor na sve sto pitas? Cime si doprinjeo da imas pravo reci da je forum od nikakve koristi? Tolike totorijale imas, teme za pomoc oko taktike, i to ti nije dovoljno, nego otvaras novu temu. Ukoliko ti niko ne odgovori, za to postoje razlozi. Najvjerovatniji je onaj da niko ne zna jer svi imaju sa tim problem. I u buduce ne budi bezobrazan.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Taktika familiarity puna puncata ali golove primam kao onu stvar u bulju.......sad dobio 4 komada od hebenog Bournemoutha koji je 16i! 40 golova sam dobio a tek pola prvenstva! Pa što je ovim stoperima i bekovima majko isusova.......nisam im čak stavljao nikakve posebne instrukcije da ne kompliciram a oni samo trče uz suparničke igrače paralelno i UOPĆE NE POKUŠAVAJU ODUZETI LOPTU! Nikakav tackle harder, get stuck in ne pomaže..................obrambeni igrači samo bleje i gledaju kako suparnik prolazi uz njega, NEVJEROJATNO!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |