Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Tebe volim, tebi pjevam..


EdinTM87
 Share

Recommended Posts

FK Željezničar

 

 

Osnovan : 1921

Stadion : Grbavica

Navijači : Manijaci

 

 

Promjene u plavom taboru : Osim više nije trener

 

Kako saznaje portal sportsport.ba Amar Osim i zvanično nije više trener Želje. Amar Osim je najtrofejniji trener Željezničara u posljeratnom periodu i ovo je zasigurno šok za sve simpatizere Željezničara, ali na sreću on ne odlazi iz kluba već će u narednom periodu obavljati funkciju sportskog direktora. Njegov nasljednik će biti predstavljen sutra medijima na zvaničnoj press konferenciji.

 

 

Kahvedžić novi šef struke FK Željezničar

 

Bivši igrač Željezničara i donedavni trener jednog od omladinskih pogona ovog kluba danas je zvanično predstavljen kao novi šef stručnog štaba.

 

Isplanirane pripreme

http://4.bp.blogspot.com/-9ZdohgkOiKA/T_r_aZLqvKI/AAAAAAAACWA/Pp84q2OX1HE/s1600/austrija_pripreme_zeljeznicara.JPG

Novi šef stručnog štaba FK Željezničar objavio je danas kako će se pripreme njegovog tima sastojati iz tri dijela. Prvi dio priprema će boraviti u Sloveniji gdje će odigrati 3 prijateljska susreta, zatim idu u Italiju gdje također igraju 3 prijateljska susreta i na kraju vračaju se u BiH gdje će biti organizatori "Budi Željo" kupa.

 

 

Obavljena prozivka ; Moguća nova pojačanja

 

 

Trener Željezničara je na pripreme pozvao 19 igrača među kojima se i nalazi povrijeđeni Nermin Zolotić koji bi se trebao oporaviti i priključiti ekipi tokom drugog dijela priprema koje će se obaviti u Italiji. Kahvedžić je nagovjestio kako će sigurno biti nekoliko novih pojačanja o kojima nije nešto detaljnije govorio. Naglasio je kako ne želi prodavati nikoga od Željine djece barem u ove sezone. Kao moguća pojačanja se spominju Kenan Hasagić i Sanel Jahić koji bi se kako nezvanično saznajemo trebali priključiti ekipi tokom priprema u Sloveniji

 

 

http://ch-slike.com/images/2013/12/31/y8SiL.png

 

SLJEDEĆI UPDATE : 01.09.2013

____________________________________________________________________________________________________

 

Pozdrav, ovo je moja prva karijera pa ne znam kako će sve ispasti. Još nije gotov prelazni rok pa mi možete preporučiti prelazne igrače, da mi date neke savjete i sl. Hvala svima koji budu čitali.

Edited by EdinTM87
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

zbog tebe sam rođen i za tebe navijam, godine života svoga tebi dao sam, ooooo tebe volim, tebi pjevam za jedan goooo...

 

Pratit' ću ovo i iskreno, ako ne budeš prvi, neću te pratiti! Nek' si nam brku ostavio :)

Link to comment
Share on other sites

zbog tebe sam rođen i za tebe navijam, godine života svoga tebi dao sam, ooooo tebe volim, tebi pjevam za jedan goooo...

 

Pratit' ću ovo i iskreno, ako ne budeš prvi, neću te pratiti! Nek' si nam brku ostavio :)

 

Ništa ispod duple krune, a brko mi se brka oko transfera. :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |