Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Adriatic and South Mediterranean Cup(ASM Cup)


staridedo
 Share

Recommended Posts

File Name: Adriatic and South Mediterranean Cup(ASM Cup)

File Submitter: staridedo

File Submitted: 25 Dec 2013

File Category: Nove lige i takmičenja

 

Na izradu ovog dodatka sam se odlučio jer sam shvatio da se ekipe sa Balkana mogu samo nositi sa timovima sa sjevera Afrike, eventualno Turske i Izraela. Pa zašto onda ne napraviti neko kup takmičenje koje će omogućiti balkanskim klubovima da dokažu svoj kvalitet i usput zarade neki novac(ako se pobjede sve utakmice zaradi se oko 8-9M€).

 

Zemlje koje igraju ovo takmičenje su: Alžir, Maroko, Tunis, Libija, Egipat, Libanon, Sirija, Izrael, Turska, Kipar, Malta, Grčka, Albanija i 6 ex-yu zemalja što ukupno daje 19 zemalja.

 

Kako je takmičenje zamišljeno?

  • Makedonija, Albanija, Crna Gora, Liban, Sirija i Libija imaju po jednog predstavnika u grupnoj fazi. Sve ostale države imaju po dva predstavnika u grupnoj fazi.
  • Malta nema predstavnika osim ako se isti ne kvalifikuje kroz playoff.
  • U playoffu igraju pobjednici kupova 7 ne-europskih zemalja i pobjednik kupa Malte.
  • Igraju se dva pretkola i najbolja 2 tima ulaze u grupnu fazu.
  • Grupna faza se igra po dvokružnom sistemu, najbolja dva tima idu dalje.
  • Osmina finala, četvrtina finala, polufinale i finale se igraju samo jednu utakmicu na najvećim stadionima Sjeverne Afrike (svi primaju preko 60000 gledalaca).
  • Finale se igra na ovom stadionu u Aleksandriji.

Stavio sam da je CZV posljednja osvojila ovo takmičenje 2010. čisto da postoji bar jedna godina historije.

 

Nadam se da će vam se dodatak svidjeti. Sve kritike i komentari su itekako dobrodošli.

 

Kako uključiti dodatak u igri?

Kliknite

ovdje.

 

Click here to download this file

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |