Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Samba


IM995
 Share

Recommended Posts

oko 40 milijuna je TB nama :D

 

Odlični transferi, baš sam dobro trgovao xD

 

Lord je trgovao, a TB nam je ovoliki ipak smo dobili 40 miljardi haha

 

Neven Subotić. celb Za tako male pare,nestvarno..Dobar prelazni rok.

 

on je i na ovom i proslom bio prejeftin (prema mom misljenju)

 

Primamljiv bilans. Transferi maestralni, sretno dalje. thumbup

 

zahvaljivam se

Link to comment
Share on other sites

Sviđa mi se ovo. Nešto drugačije, makar i ja imam očajnu ulogu. Sretno dalje

 

prvo da ti zahvalim na pohvalama, drugo vjerojatno ce doc do promjena na kraju sezone tako da se strpi :D

 

Ako si kratak sa staffom. Ja sam slobodan kao menadžer u19 tima :P :P

 

sjetit cu te se, al' imam vec par momaka kojih planiram ubacit

 

Damiao je na ovom lose uradjen pravo ili je pretjeran bio na prethodnom :D

 

meni je okej

u iducem reportu ces vidit :D

Link to comment
Share on other sites

http://i.imgur.com/l8A6kkV.png

Izvanredne vijesti Sahtarov predsjednik optuzen za namjestanje utakmice. Vise u odlomku iz clanka portala Goal.com.

''Kladionicarska mafija i u Ukrajini, novi direktor Sahtara priznao da je namjestio utakmicu Karpaty – Shakhtar (2:3) koja se odigrala 21.11.2013. To je jos samo jedna u nizu namjestenih utakmica u svijetu. Nitko iz kluba nezeli komentirati aferu....''

O kakvoj namjestanju se radi mozete vidjeti na ovoj slici.

http://i.imgur.com/SBJbK1J.jpg

Kao sto sam bio vec rekao ''pohlepa moze biti opasna stvar''. Kada imate novca i jos vam toliko ljudi vjeruje onda stvarno morate biti budala da tako nesto ucinite. (Oprosti Ventus :D )Sud je Ventusa pritvorio na dvije godine s mogucim pomilovanjem,naravno uz odlicno vladanje, na godinu dana. Dok je Ventus skupljao svoje stvari i odlazio. Druzina je sazvala hitni sastanak. Na njemu je jednoglasno doneseno da Madridistu nagrade za njegov trud na treningu i postave kao direktora. Madridista je pozvao nasih par prijatelja te je uz to predlozio. Uncle Creepy je nova osoba za odnose s javnoscu (u buduce ce biti samo Creepy, nadam se da se neces naljutit). Dino i novi pridosli Cris ce bit uz Staridedu novi treneri. IM995, Kruno te Ichigo ostaju na dosadasnjim pozicijama. Lord ce ostati sportski direktor, te se mora iskazati u sljedecem prijelaznom roku. Novi skaut koji je dosao je Dzoni koji ce uz Linga raditi ono sto im Lord ili IM995 zada. Eagles ce popuniti prazno mjesto u U19 timu, te ce postati menader tog tima. Flekica nastavlja na razvijanju novog projekta (kojeg se jos nece otkriti) gdje ce mu pomagat ZeljkoDelija.

 

Ovo je samo malo da razbije cekanje do sutra, prekosutra kada ide veliki report o polusezoni koji nece nazalost biti u obliku price nego vise kao u karjerama, jer nemam ideje kako to prezentirat kroz pricu (ako neko ima neka predlozi).Ali zato ce te imat na uvid skoro sve utakmice koje sam odigrao i pregrst zanimljivosti.

Zahvaljujem se svima na potpori, svima koji odvoje malo vremena za procitat i komentirat.

1600 ljudi u 6 dana, eh to stvarno nisam mogao ni zamisliti.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

U ovom reportu vam donosim polusezonu mog kluba kojeg vodim, Shakhtara. Tu ce te moci vidjeti detaljne rezultate iz lige, kupa te Lp.

 

http://www.croatiansports.com/wp-content/uploads/2013/09/upl_tv_rights.jpg

Prvo da prodemo malo kroz ligu. Trenutno sam prvi na tablici, iza me sljede Dnjipro i Dynamo Kyev. U ovom djelu sam upisao devet pobijeda, imam sedam nerjesenih utakmica te 2 izgubljene. Velika me kriza uhvatila u zavrsnom djelu, tocnije od poraza kojeg mi je nanio Porto.

U zadnjih pet utakmica u ligi nisam znao za pobijedu i iz tih razloga su mi se priblizila ova dva kluba na -2 odnosno -3 na tablici.

 

 

Najbolja utakmica i najdraza mi je ona koju sam vam iznio u proslom reportu kada sam gubio 2:0 na poluvremenu i uspio prekrenuti utakmicu u svoju korist golovima Damiaoa i Benteka. A najgora utakmica mi je ona od Tavria gdje sam doslovno dominirao cjelom utakmicom te na kraju izgubio konacnim rezultatom 2:1. Tu mozete vidjeti sliku. Trenutno najefikasniji igrac je Damio, a najbolji asistent je Bernard.

 

 

Drugo cu kratko odraditi report o cupu.U prvom kolu me zapada Tytan Armyask kojeg sam rutinski prosao mogu rec, iako rezultat govori nesto drugo. Konacni rezultati je bio 4:3. Poveo sam u prvih 30 minuti s 2:0 da bi oni u 2 minute izjednacili na 2:2, zatim sam poveo s 4:2 i u zavrsnici mi daju gol za 4:3. Sljedece pretkolo me je cekao Dynamo Kyev, usao sam mogu reci napacki s ciljem sto prije zabiti. Tako je i bilo vec u 7 minuti Bernard zabija za 1:0, zatim Benteke u 23 minuti za 2:0 da bi za konacni rezultat Belhanda u 90+1 zabio za 2:1. U cetvrtfinalu me ceka Sevastopol, kojeg mislim da cu lako proci.

 

http://www.znet.hr/wp-content/uploads/Logo-Lige-prvaka-Foto-Wikipedia.jpg

 

U ligi prvaka najvise sam se bojao Porta sto sam vec prezentirao i rekao. Prva utakmica koja me je cekala je Olympiacos u gostima. To sam dobio s neocekivanih 5:1, zatim je sljedila Victoria kod kuce koja zavrsava 2:2. Odlazim kod Porto gdje mi treba pobjeda, nazalost Porto me je dobio 3:2. Mogu reci da su imali velike velike srece i u sljedecoj utakmici protiv njih kuci 'nabrijavam' momke kako nisu imali srece prosli put i da su bili dosta dosta bolji sta su i pokazali s pobijedom 2:1 . U tom trenutku sam djelio prvo mjesto na tablici s Portom iako smo mi bili prvi radi vece gol razlike. Kod kuce me u iducem kolu cekao Olmpyakos kojeg dobivam 4:0. Na listu strijelaca su se upisali Damio i Benteke objica po dva puta. I onda iznenadenje u zadnjem kolu igram protiv Victorie u gostima. Tu utakmicu sam izgubio sa 3:1, ali i dalje sam se zadrzao na prvom mjestu.

 

 

Sada da vidite sve rezultate

http://i.imgur.com/sZkDV9z.jpg

Statistika svih igraca

http://i.imgur.com/9MYvr48.jpg

 

Mozda ce te se pitati zasto je vecina slika u hiperlinkovima, razlog tome je jer nevolim kada ima puno slika, a ovako ako nekog zanima ta utakmica neka klikne i pogleda... Preporucujem ove iz Lige prvaka da pogledate.

Zahvaljujem se svima koji me prate i koji izdvoje koju minutu za procitat i komentirat. Veliko iznenadenje i nagrada za moj rad je sto imam skoro 2000 pregleda . Hvala!

U iducem reportu ce te saznati sto se dogadalo u prijelaznom roku, novu taktiku koju sam isprobao. To ce sve naravno ici kao prica.

Edited by IM995
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

U zadnjih dva mjeseca klub je upao u krizu. Ichigo je aganzirao cetiri pripremne utakmice na kojima je Madridista nalozio da se promjeni taktika te isproba neka nova. IM995 odlucio je isprobati taktiku 4-1-4-1.

 

http://i.imgur.com/oxKPT8l.jpg

Taktika se dobra pokazala na pripremama iako je trebalo jos usavrsiti. IM995 prepustio je te utakmice Ichigu da se i on malo dokaze, dok IM995 pomaze Lordu prodati igrace. Prva utakmica igrala se protiv APOEL-a, rezultat je bio 3:3. S rezultatom su bili svi zadovoljni. Staridedo, Dino te Cris davali su sve od sebe da uvjezbaju jos bolje taktiku s timom. To se i isplatilo protiv Andrlecta rezultat je bio 4:1 .

Ali (naravno uvijek postoji ali) Mentalist, klub iz lige, nas je dobio 3:1. To je dalo trenerskoj ekipi jos vise povoda da uvjezbaju taktiku te protiv Ziline rezultat je bio 2:1.

 

Na prvu konferenciju za novinare izlazi Creepy .

http://www.sibenik.hr/slike/8433-n.jpg

Novinari:'' Dobar dan.''

Creepy:'' Dobar dan''

Novinari:'' Jeste li zadovoljni s jesenskim djelom sezone?''

Creepy:'' Kao sto je nas kolega Dino koji je prije bio za odnose s javnoscu, sada trener, rekao imamo 4 cilja. Prvi cilj smo ispunili osvojili smo Supercup, ostala tri su jos u igri. Prvi smo na tablici, prosli smo skupinu Lige prvaka te smo u cetvrtfinalu cupa.''

Novinari:'' Mozemo primjetiti da ste na priprema losi bili, bar po rezultatu. Kako Vi komentirate to?''

Creepy:'' Na pripremnim utakmicama smo isprobavali novi sistem igre, jer kao sto mozete primjetit kriza nas je uhvatila zadnjih mjeseci....''

Novinari:'' Hocete reci da su rezultati opravdani?''

Creepy:'' Da, svakako da su rezultati opravdani ako se u ligi isplate.''

Novinar:'' Jako lijepo zborite, da li ste mozda bili aktivni u zimskom prijelaznom roku?''

Creepy:'' Bili smo, IM995 i Lord su uspjeli prodati cak jednog igraca, da dobro ste culi jednoga. To je bio agentinski napadac, nije Messy, Fecundo Ferreyra. IM995 bio je zadovoljan kadrom za ovu sezonu te nije htio dovoditi nikog samo prodati igrace koji ne igraju, tocnije on zeli suzit kadar igraca.''

Novinar:'' Jeli IM995 htio prodati jos koga? Ukrajinske novine spominju da dolazi veliko pojacanje iz Zenita, Hulk. Mozete li to prokomentirat?''

Creepy:'' Htio je, ali nije uspio. Lord je pokusao povuci sve veze ali nije islo. Vjerojatno da ce na ljeto otici kao besplatni igraci ako se ne uspiju prodati. A sto se tice Hulka, u ovom prijelaznom roku nismo ga imali namjeru kupit, mozda tek u iducem. Razlog tome je sto nemoze nastupat u Ligi prvaka.''

 

Tako je izgledala prva, malo kraca, konferencija za javnost u kojoj je sudjelovao Creepy.

 

 

Za to vrijeme u klub kada su se vratili Kruno i Madridista s izvlacenja parova za osminu finala Lige prvaka....

Madridista:'' Izvukli smo Schalke!''

Kruno:'' Pa to mozemo proci nisu oni toliko jaki.''

Dino:'' Naravno da mozemo. Treba isprobati novu taktiku na njima nisu oni nista posebni, iako ih moramo postovat ipak su prosli skupinu, a i uvijek postoji popravni u drugoj utakmici.''

Cris:'' Gdje se igra prva utakmica? ''

Madridista:'' Igra se kod njih,na Veltins-Areni .''

Cris:'' Moze onda cemo isprobati taktiku, ako ne bude uspjesna onda cemo pred nasom publikom se morati iskupiti pobjedom i taktikom 4-2-2-2.''

 

Tako je pao dogovor oko utakmice s Schalkeom. U ovom ulomku ste saznali kako ce se igrati protiv nasih iducih protivnika te tko nam je uopce iduci protivnik.Koja nam je nova taktika.

 

Zahvaljujem se svima na komentarima i pogledima. Nece me biti do sredine prvog mjeseca radi osobnih razloga(putovanje) te nisam u mogucnosti igrat, automatski ni pisat. Obecajen da ce kada se vratim biti puno zanimljivije nego dosadasnja prica i molim admine da mi ne spremaju u arhivu moju pricu.

OPROSTITE I HVALA!

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Kad sam procitao ime teme, pomislio sam neki brazilski klub, dok nisam usao u temu. Posteno si me nasmejao.

 

Skaut. lol Mogao sam biti i fitness trener, oni koji me znaju na forumu, znaju zasto. :D:

 

Video sam neke momke sa Kube, da znam da je to zemlja odakle ne potice fudbal, ali strasno su talentovani. :joint:

 

 

 

Cekam sl report.

Edited by Dzoni
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Lijep report. :D Samo nastavi,Šahtjor je dobar tim i mogu se dobri rezultati i ostvariti sa njim. :D

da dobar iduce sezone ocekujem trostruku krunu

 

Kad sam procitao ime teme, pomislio sam neki brazilski klub, dok nisam usao u temu. Posteno si me nasmejao.

 

Skaut. lol Mogao sam biti i fitness trener, oni koji me znaju na forumu, znaju zasto. :D:

 

Video sam neke momke sa Kube, da znam da je to zemlja odakle ne potice fudbal, ali strasno su talentovani. :joint:

 

 

 

Cekam sl report.

 

Drago mi je da sam te nasmijao i da si uzivao citajuci, biti ce nesto iskombinirat cemo

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |