Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Samba


IM995
 Share

Recommended Posts

Madri nikad nije znao s taktikama.

 

zato chat između mene i tebe izgleda ovako:

 

Mitro: Madri pomagaj, što staviti ovom i ovom igraču, koju rolu, koju taktiku da postavim, kako da je postavim, koju formaciju, koje team ins da korisitm, kako da ih treniraj, kako ovo kako ono...

 

Ček, tko ono ništa ne zna o taktikama? lol

Link to comment
Share on other sites

Iako sam report planirao staviti veceras odlucio sam se za ovo popodne da imamo vremena razglabat o njemu prije izlaska vanka

:D

Na konferenciji za novinare izlaze Dino i Flekica.

Flekica nastupa...

http://sibenskiportal.hr/wp-content/uploads/2013/12/prezentacija-projekta.jpg

Flekica: " Dobar dan dame i gospodo, drago mi je sto ste se okupili u ovako velikom broju. Ja sam sazvao ovu konferenciju za novinare da vam prezentiram projekt Dombas Arena na kojeg cemo sve skupa potrositi 400m dolara. Imat ce 50 tisuca sjedecih mjesta, a u krugu oko stadiona ce svaki gledatelj moci kupiti sto mu je potrebno za utakmicu. Tu ce biti prodaja dresova, salova i drugih rekvizita. Takoder ce biti 2 fastfood-a, 3 kafica, 6 muskih velikih wc-a i 4 zenska. Ipak veci broj muskaraca dolazi na utakmice. Za nase igrace u sklopu stadiona biti ce mali hotel sa 20 dvokrevetnih soba, sauna, teretana, bazeni za rekreaciju, male dvorane za treninge. "

Novinar: " To jako lijepo izgleda, ali da li je to izvedivo? Ipak 50 sjedecih mjesta nije mala stvar."

Flekica: " Dosao sam Vam predstavljat ovdje projekt, sto znaci da je sve dogovoreno i izvedivo. Tvrtka 'Stadiongradnja' je zaduzena za izvedbu i imaju rok od 2 mjeseca." U to dolazi Dino koji prekida Flekicu i pocinje govor: " Sigurno znate da je nas klub otisao na pripremne utakmice. Tamo su ostali izjednaceno u prvoj i trecoj utakmici. A uz te dvije pobijedili su drugu i cetvrtu, koja je ujedno bila i zadnja utakmica priprema." Rezultate mozete vidjeti jednim klikom.

Novinar: " Jako zanimljivi rezultati, jeste li zadovoljni Vi u klubu s ovakvim rezultatima?''

Dino: '' Naravno da mozemo biti zadovoljni, iako nisu bili toliko teski protivnici ipak nismo upisali ni jedan poraz.''

Novinar: '' Spekulira se da ste doveli nekoliko igraca, jel' to istina?''

Dino: " Da, istina je. Lord je uspio dogovoriti prijelaz nekih igraca u nas klub, al nije nikog uspio prodati bar za sad."

Novinar: " Moze te li otkriti o kojim igracima se radi?"

Dino: " Predstavljanje igraca biti ce brzo, mogu samo reci da Leo Messi nije htio doc nazalost iako ce nas moliti za par godina da dode. U ovim igracima vidimo veliki potencijal."

Novinar: ''Koji su Vasi ciljevi za ovu sezonu, sto vam je prioriter?''

Dino: ''Hmmm... Imamo cetiri cilja za ovu sezonu i sva cetiri su nam jednako vazna. Prvi je osvojiti Supercup protiv Chornomoretsa , drugi nam je doci bar do osmine u Ligi prvaka, treci je doci do finala cupa i zadnji je osvojiti ligu. Ako ne uspijemo ligu osvojiti onda se bar kvalificirati za Ligu prvaka.''

 

Slika vezane uz stadion, kako ce zapravo izgledat...

 

http://www.limkokwing.net/graphics/showcases/gallery/categories/architecture/stadium_001.jpg

http://www.limkokwing.net/graphics/showcases/gallery/categories/architecture/stadium_002.jpg

http://www.limkokwing.net/graphics/showcases/gallery/categories/architecture/stadium_003.jpg

 

Dok se odvijala ova konferencija za novinare.... IM995, Ichingo, Madridista i Staridedo razglabaju oko sastava. IM995 se ne moze odluciti koji ce mu golman biti u prvoj postavi. Staridedo smatra da bi bas Kanibolotsky trebao biti zapravo prvi golman, jer se odlican pokazao na priprema. Madridista predlaze da se njemu prepusti odabir golmana i da ce se sutra na treningu moci dati prava odluka.

Sutra na treningu....

Nakon laganog zagrijavanja, Madridista nalaze od golmana da donesu dvije branke na centar na udaljenosti par metara. Taj dio treninga je trajao minutu. Svaki golman je morao pucati drugom golmanu. Kako je tekao trening mozete vidjeti u videu ->

 

Odluka za golmana je pala na Pyatova koji je stariji i iskusniji te ce Kanibolotsky morati cekati novu priliku.

 

 

I tako je u ovom nastavku Flekica prezentirao projekt vezan uz stadion, Dino je otkrio nesto oko transfera, otkrili ste koji golman ce biti u startnoj postavi i na koji nacin je to odabrano . U iducem nastavku mozete saznati:

- koje igrace je doveo Lord, a koje (ako je uspio) prodao

- kako ce najcesce izgledat startna postava ovog kluba

Zahvaljujem se svima koji me prate i daju mi podrsku, 1000 pregleda nisam mogao ni sanjati haha. HVALA!

Edited by IM995
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Nakon proslog reporta u kojem je Flekica predstavio maketu stadiona, Dino rekao o ciljevima, glasovanje za taktiku. U ovom reportu vam donosim sljedece:

- transferi

- pocetni sastav

- tko je osvojio supercup

Dino ulazi u salu za novinare s jos par momaka...

Dino: " Danas sam sazvao konferenciju iz razloga da Vam predstavim igrace koje smo doveli u klub. Pa da krenemo. Ovaj momak sto sjedi prvi do mene je Cristian Benteke, dosao je iz Aston Ville. Ima 22 godine i velika je nada belgiskog nogometa. Inace napadac. "

Novinar: " Dobro odraden posao, da li se moze znati cijena ovog transfera? Na koliko godina je potpisao?"

Dino: " Cijene svih igraca neka ostanu nepoznate za javnost, a do 2018. je nas igrac. Do njega sjedi srbski reprezentativac Neven Subotic. Nadam se da Vam je svima poznat ovaj dvadesetcetverogodisnji stoper po igrama u B. Dortmund. On je potpisao na 4 godina. I treci igrac kojeg je moj kolega Lord doveo je bivsi napadac brazilskog Internacionala Leonardo Damiao. On je potpisao do 2018. godine. Nadam se da ce se suradnja nastaviti i poslje ovih godina."

Novinar: " Jel' Lord uspio prodati koga."

Dino: " Osim Kuchera koji je otisao u Aston Villu kao zamjena za Benteka, plus novac kojeg smo dali za Benteka, nitko nije napustio klub. Iako je u izlogu bilo dosta igraca."

http://i.imgur.com/SO0Hyrr.jpg

 

Novinar: " Iduca utakmica je Supercup protiv Chornomorets. Ocekujete pobijedu to ste rekli prosli put, a da li su se uspijeli uklopit pridoslice?" Dino: " Uklopila su se sva trojica i sva trojica ce biti u pocetnom sastavu za sljedecu utakmicu."

Novinari: '' Sto mislite o vasoj skupini u Ligi prvaka, da li ce te proc?''

Dino: '' Zadovoljni smo zdrijebom kada vidimo druge skupine. Mislim da cemo Olympiacos i Victoriu Plzen pobijediti s lakocom, dok cemo se s Portom namuciti u obje utakmice.''

Novinar: '' Jako ste optimisticni, kako komentirate skupine E (Real Madrid, Napoli, Lyon, Manchester City) i G (Chelsea, Borussia, R. Sociedad, Milan)? ''

Dino: '' Takve sam skupine i spominjao, mi mozemo biti zadovoljni kad pogledamo te, u svakoj utakmici nema favorita podjednake su momcadi.''

 

 

Tako je zavrsila jos jedna konferencija za javnost.

A citateljima donosim tko ce biti u pocetnom sastavu.

http://i.imgur.com/2jKVDf2.jpg

 

 

Na stadionu uoci Supercupa doslo je 70 tisuca ljudi. 70 tisuca ljudi doslo je vidjeti prvu sluzbenu utakmicu druzine.70 tisuca ljudi doslo je vidjeti novu momcad Shakhtara. Imali su sto i vidjeti, Sahtar je rutinski pobijedio u ovoj utakmici s visokih 3:0. Sahtar je dominirao cijelu utakmicu, imao je posjed lopte 49% , udaraca prema golu 21 te udaraca u okvir 14. Golove su postigli pridoslice jednoga Damiao, a druga dva Benteke, koji je ujedno bio i igrac utakmice. Najbolji protivnicki igrac bio je Sahtarov bivsi igrac Olexiy Gai.

Zahvaljujem se svima koji me prate i izdvoje par minuta za procitat ovo. U iducem reportu ide o polu sezoni, biti ce i par zanimljivosti. Biti ce za par dana jer ga moram jos sastaviti.

HVALA!

Edited by IM995
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |