Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Samba


IM995
 Share

Recommended Posts

Ja ne mogu da vjerujem sa kakvom formacijom ti igraš hahhaah.De ako je ikako moguće da mi pošalješ svoju taktiku da je i ja isprobam na jednoj prijateljskoj utakmici,tek da vidim kako to funkcioniše.

Link to comment
Share on other sites

Evo mene nakon duzeg vremena. Iako sam rekao da necu pisati do sredine prvog mjeseca, uhvatio sam malo vremena i napisao ovaj report. U ovom nastavku vam necu otkriti cijelu sezonu vec samo dio. Pa pocnimo....

 

Prva utakmica koja me je cekala bila je protiv Schalkea, to ste vec saznali. Znate i u kakvoj formaciji izlazim u tu utakmicu. I dogodila se pobjeda od 3:2. Svi u klubu su bili sretni jer je taktika uspjela osima jednog clana. IM995 bio je nezadovoljan jer je bilo premalo suteva prema golu protivnika, a puno falua. Nije htio prigovarati vec je isti sastav izveo i protiv Sevastopoola protiv kojeg su ostali 0:0. Tu je bio kraj protiv kluba koji se bori za opstanak u ligi ne zabiti ni jedan gol. Sazvao je sastanak....

 

http://www.nadbiskupija-split.com/katehetski/vijjesti/radni_sastanak_2004_clipart.jpg

 

IM995:'' Sazvao sam ovaj sastanak iz razloga sto od ove formacije nemamo koristi, premalo suteva prema golu. Protiv jednog ...''

Cris:'' Zar u pocetku nisi htio stvorit formaciju od koje ces imati posjed?''

IM995:'' Da htio sam, ali trenutno mi nije bitno to, Dynamo i Dnjipro su se previse priblizili i moramo poceti pobjedivati. Opet se nastavlja crni niz iz jesenskog djela.''

Dino:'' I sto predlazes?''

IM995:'' Odlucio sam! Vratit cemo staru formaciju.. S njom smo barem u svakom susretu zabili gol!''

Ichigo:'' Dino, Cris, Staridedo krenimo na posao... Vratimo samopouzdanje u ekipu i pripremimo ih na sljedecu utakmicu.''

 

Sljedeca utkamica im je bila protiv Zorya. Koju su doslovno unistili s 3:0, IM995 je bio u pravu sto se tice taktike te su istu primjenili i protiv Schalkea kod kuce. Uoci utakmice dogodilo se dosta ozljeda, tako nisu nastupali Srna, Pyatov, Grechyshkin. Shalcke je pobijedio s 2:1, ali Shakhar prolazi na racun vise golova u gostima.

 

http://i.imgur.com/BtmMBtK.jpg

 

U cetvrtfinale su prosli Celtic, Atletico Madrid, Man Utd, Real Madrid, Barcelona, Shakhtar, Juventus, Bayern. Da dobro vidite Celtic je dosao do cetvrtfinala. I mene je iznenadio. Do sljedece utakmice u Ligi prvaka imali su 4 ''lake'' utakmice. Sljedili su Volyn kod kuce (5:1), Tavria u gostima (1:1) vrlo lose, Metalurg kod kuce (4:1) te zadnji Arsenal Kyiv u gostima (3:1).

 

http://mediji.hr/wp-content/uploads/2012/12/sastanak.jpg

 

Madridista i Kruno su ponovo sazvali sastanak kad su dosli sa izvlacenja Lige prvaka.

Kruno:'' Izvukli smo najlakseg protivnika.''

Madridista:'' Izvukli smo Celtica.''

Kruno:'' Prva utakmica se igra na Celtic Parku.''

Ichigo:'' Pa to je odlicno.''

Staridedo:'' To ce biti lak prolazak u polufinale.''

Dino:'' Moramo biti oprezni, svi znamo da oni igraju 'bunker' i na kontre zele ugrozit protivnika.''

Cris:'' Dino je u pravu moramo biti oprezni s njima.''

Tako je zavrsio jos jedan u nizu sastanaka.

 

http://trebinjedanas.com/sites/default/files/2012-nov/aerodrom-prtljag-g.jpg

 

Druzina se pocela pakirati i odlaze u Glasgow. Tko nezna to je glavni grad Skotkse i treci najveci grad u Ujedinjenom Kraljestvu.

Ostali parovi koji su bili izvuceni:

Atletico Madrid – Manchester United

Bayern – Juventus

Real Madrid - Barcelona

 

Druzina je dosla s namjerom da odrade to rutinski, ali nazalost nije bilo tako. Celtic je poveo u 35' iz penala preko Pukkia, Shakhtar preko Coste izjednacava u 43' . Pukki se ponovno upisuje u strijelce u 51', da bih Luiz Adriano izjednacio u 52'. Bilo je napeto sve dok SAMMIR, da bas onaj koji je igrao u Dinamu Zagreb, u 67' je zabio za konacni rezultat na Celtic Parku. Vrlo zanimljiva utakmica, druzina je mislila olako pobjedit al' je pretrpjela poraz. Jedino sto ih je tjesilo bila su ta 2 gola u gostima.

 

Do iduce utakmice protiv Celtica cekala ih je utakmica protiv Karpata. IM995 je izveo 'mjesoviti sastav'', gdje je hito odmarati igrace kojima je odmor bio prijeko potreban. Tako da u toj utakmici iz pocetnog sastava nema Bernarda, Coste, Bentekea... Iako nije bilo glavnih igraca druzina je pobjedila s 3:0. I s pobjedom docekala Celtic kod kuce. Obje ekipe su izasle s istim sastavom i formacijom. Shakhtar je poveo golom Stepenka iz penala u 19 minuti, zatim golom Bentekea u 30 minuti. S prednoscu od 2:0 su otisli na poluvrijeme, IM995 im je dao jos vise samopouzdanja te s golovima Texeira u 47 minuti i Damia u 90 minuti su unistili Celtic kod kuce. Konacan rezultat 4:0.

 

Svi su bili ponosni na momke, Madridista se iz V.I.P. loze spustio u svlacionicu po prvi put i cestitao momcima. Dao je svakom igracu 1000 eura kao mali poklon za prolazak u polufinale.

Rezultati ostalih utakmica .

U polufinale prolaze Manchester United, Bayern, Real Madrid te od druzine klub Shakhtar.

 

Koga je druzina izvukla u polufinalu, dokle su dogurali u cupu te kako je na kraju zavrsila liga mozete saznati u iducem nastavku. Nadam se da vam se svidio ovaj brzo napisan post te cu se potruditi u iduci napisati jos zanimljivije. Zahvaljujem se svima koji me prate i daju mi podrsku, Simik ipak si bio u pravu sto se tice taktike (ocajna :D ).

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Svi su bili ponosni na momke, Madridista se iz V.I.P. loze spustio u svlacionicu po prvi put i cestitao momcima. Dao je svakom igracu 1000 eura kao mali poklon za prolazak u polufinale.

Svaka čast za ovo, Madri dijeli novac :sesir:lol

Odlični rezultati inače, zaista svaka čast.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Svaka čast za ovo, Madri dijeli novac :sesir:lol

Odlični rezultati inače, zaista svaka čast.

iza nove godine spremit cu novi report u kojem ces sve saznat rezultate :D

 

Drago mi je da si nastavio,zabrinuo sam se da neće biti nastavka. :D Nadam se da ćeš što duže ovako pisati,privukao si našu pažnju nemoj to prokockati. :D

zeljko kao sto sam rekao da me nece bit tu do polovine prvog mjeseca, jer su praznici i nekako mi mrsko igrat menagera za to vrijeme

jos dosta nastavak ce bit nadam se

Link to comment
Share on other sites

Fini rezultati,polufinale je veliki uspjeh,domaća liga se ne treba ni komentarisati.

Drago mi je što sam pogodio za taktiku :D

misim da nisam izvukao celtic vec neki drugi klub vjerojatno nebi vidio polufinale haha a domaca liga je napeta do zadnjeg kola

Link to comment
Share on other sites

http://www.kaliteliresimler.com/data/media/13/shakhtar_donetsk.jpg

Zahvaljujem se svima koji prate i izdvoje malo vremena da procitaju, komentiraju i lajkaju.

 

Konferencija za javnost na koju izlaze Creepy, Flekica i Zeljko...

Flekica:'' Stadion je gotov i sluzbena prva utakmica ce se igrati za polufinale Lige prvaka.''

Svi novinari su zapljeskali...

Novinar:'' I koji je konacni kapacitet stadiona''

Flekica:'' Kao sto sam rekao 60'000 sjedecih mjesta, od cega 100 sjedala je V.I.P. loza. Te posebno uredeno 50 sjedala za skaute i isto toliko za novinare. Ta dva djela su odlicno opremljena sa strujom, internetom...''

Novinar:'' Zar nemislite da je 50 mjesta za novinare puno?''

Zeljko:'' Mi prvenstveno gledamo da ce stadion biti za klub koji ce biti na vrhuncu kroz godinu, dvije. I iz tih razloga smo stavili toliko sjedecih mjesta. Zamislite da kroz sezonu dvije bude odluceno da se finale Lige prvaka igra bas na nasem stadionu. ''

Novinar:'' To ste u pravu, a da li mozda znate iduceg protivnika u Ligi prvaka?''

Creepy:'' Madridista je otisao zajedno sa Krunom na izvlacenje pa cemo vidit.''

Tako je zavrsila jos jedna u nizu konferencija za novinare. A stadion je u konacnici ovako izgledao

 

http://img534.imageshack.us/img534/8995/280099melbournerectangu.jpg

 

Iduci protivnik u ligi im je bio Chomomorets gdje ekipa druzine nije uspila postici pogodatak, a primila je tri gola. Zanimljivost je ta da je to tek treca utakmica Shakhtara ove sezone, a da nije uspila postici pogodak. Sljedeci utakmica bila je cetvrtfinale kupa.Protivnik im je bio Sevastopol, druga utakmica za redom u gostima, gdje je Shakhtar pobijedio s 3:2. Golove su postigli Akex Teixeira, Benteke te Damiao.

Sljedeca utakmica protiv Metalurga je zagrijavanje za polufinale protiv velikog REAL MADRIDA. Da Real Madrid im je iduci protivnik u Lp.

Rezultat je bio Shakhtar 3:0 Metalurg.

 

 

Madridista:'' Mene je strah Reala, oni su trenutno najmocnija momcad. Na krilima Balea i Ronalda tesko mozemo do pobjede.''

Ichigo:'' Da pokusamo u formaciji 4-2-1-2-1.''

Cris:'' Nebi smjeli mjenjati formaciju, imamo samo 2 dana da uvjezbamo tu formaciju.''

Dino:'' Mi smo dovoljno iskusni da bi uspjeli i u tako malo vremena uvjezbat taktiku.''

IM:'' Onda vam prepustam momcad na 2 dana i neka pokusaju uvjzbat taktiku.''

 

 

I tako je pao dogovor da ce ici s vise obrambenom postavom na svom novom stadionu, a za to vrijeme Lord je poslao Linga u Rusiju da skautira jednog igraca i Dzonia poslao u Francusku da skautira drugog igraca.

Prva utakmica u polufinalu je bila ''zadovoljavajuca'' izgubili su na svom stadionu 4:1. Razlog zasto je bilo zadovoljavajuce je taj sto su stali 1:1 do 84 minute kada Ronaldo ponovo zabio. Odmah u 88 minuti Benzema, a zatim i Isco u 94 minuti. Za druzinu jedini pogodak je bio od Damiaoa u 63 minuti.

Sljedeca utakmica bila je protiv Metalista, koji je bio ponovo mali trening prije uzvrata protiv Reala. S malim izmjenama izlaze narancasto-crni. Ponovo u poznatoj svojoj formaciji 4-2-2-2. Bernard je bio jedini strijelac i to dva puta. Konacni rezultat je 2:0.

Odlaze u Madrid, predivan grad te se nezele samo poniziti i izgubiti sa jos vecim rezultatom nego kod kuce. Real na krilima Balea i Ronalda koji je dva puta zatresao mrezu pobjeduje 3:0. Predsjednik Shakhtara, doticni gospodin Madridista, odmah je u Madridu otisao kod maticara i promjenio ime u Julac Decimar. Kaze da nemoze nosit vise ime Madridista nakon sto ga je ''njegov klub'' za koji navija od malena porazio s ovako velikim sveukupnim rezultatom. Ceka osvetu i krece u veliki soping.

Dzoni je konzumirao nesto pa umjesto u Francusku otisao je u Englesku na drugo polufinale Lp. Tamo se konzultirao s clanovima jednog kluba koji je takoder ispao. Konzultirao se s clanovima Manchester Uniteda koji je sa sveukupnim rezultatom od 2:0 (druga utakmica) ispao.

 

Sljedeca utakmica bila je jos jedno polufinale, ovog puta ukrajinskog kupa. Glavna vijest tjekom utakmice bila je ta da Ichigo vodi utakmicu, a ne IM995. Na pitanje novinara poslje utakmice Creepy je rekao da nitko nezna gdje je IM i zasto se nije pojavio. Osim sto se IM nije pojavio Ichigo je uspio proci s rezultatom od 2:1.

Sutradan u kancelariji...

Julac Decimar:'' IM zasto se nisi pojavio?!??! Hoces da ti otkaz dadem, iduci put ako budes sprijecen moras javit na vrijeme...''

IM995(tiho):'' Znas Madridista...''

Julac Decimar:'' Ja nisam Madridista vise i ne zovi me tako! Znas i sam da sam promjenio ime u Julac Decimar!''

IM995:'' Ah zaboravio sam, dobro Julac znas .... umrla mi je punica... pa sam ...''

Julac Decimar:'' Sta si? Da nisi mozda tugovao za punicom?''

IM995:'' Ne, bas suprotno. Slavio sam.''

Julac Decimar:'' Dobro, ovog puta ti oprastam. Imao si razloga za slavlje, ako nisi upucen tvoja momcad je pobjedila s 2:1. Golove su zabili Damiao i ...''

IM995:'' Da, znam. Pratio sam momke na televiziji.Odoh im cestitat svima i ispricat se zbog ne dolaska.''

Julac Decimar:'' Hajde.''

 

Nakon burnog stanja u klubu, igraci su bili potreseni s tim da IM995 se nije pojavio na ovako bitnoj utakmici, trebalo je vratiti samopouzdanje i vjeru igracima. Tu uskace Kruno koji ih je motivirao svih osam dana do utakmice finala kupa protiv Dnjipra. Novi stadion se polako poceo puniti...

http://foundwalls.com/wallpapers/2012/10/FC-Shakhtar-Donetsk-Stadium-1050x1680.jpg

 

 

Kruno im je toliko digao samopouzdanje da su ''razmontirali'' Dnjipra s 4:1. I bas taj Dnjipro kojeg su pobjedili u kupu je drugi na tablici s 2 boda manje od Shakhtara. Ostala su jos 2 kola do kraja. Tko ce biti pobjednik svi se pitaju. Tako se mogu vidjeti naslovi u novinama: Da li Shakhtar moze pobjediti u obje utakmice i osigurat naslov?, Ima li Dnjipro sanse da osvoji naslov?.

 

Sutra ide nastavak... gdje ce te saznati tko je osvojio ligu, transfere i ima li druzina neku novu taktiku mozda. Hvala jos jednom na komentarima, pogledima i lajkovima. Ispricavam se na mogucim greskama s ovim hiperlinkovima jer sam na brzinu, nazalost, napravio.

Edited by IM995
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |