Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

MomaooStorm konacna verzija patch 14.3.1!!!


Moma Momaoo Curcic
 Share

Recommended Posts

Zavrsna taktika za ovaj menadzer sa pocetnim imenom MomaooStorm!

 

 

 

 

 

http://i57.tinypic.com/2hq71pi.png

 

 

Nije me bilo neko vreme cekao sam zavrsni patch.

Taktika bazirana na posedu lopte.

Control+Balanced filozofija igre.

O cemu se radi i u cemu je unapredjena- Mislim da sam najzad postigao potpun balans.

Taktika je uradjena sa rolama koje se medjusobno podrzavaju .

Na zadnjoj liniji imamo-1 levo Complete Wing back ulazice napred podrzavajuci Inside Forwarda

2 Desno Full back na support odlicno podrzava Krilo na desnoj strani ,rano zatvara i markira .

3 Centralni duo Ball playing def i central def,ovaj prvi vesto drzi loptu a sa obostanom def mentalitetom odlicno uigrani prave odlicnu offsajd zamku .

4 Def.Midf. e sad ono pravo tri u ovogodisnjem menadzeru treba da se satoji iz Drzaca,Creativca i Trkaca dajuci pravi balans taktici,tako da je u ovom slucaju def.midf drzac koji je nesto agresivniji od ostalih rola kad ima loptu zadrzace nje i proslediti kratkim pasom dalje.

5 Adplaym. je covek koji ce podrzavati igraca iza njega i biti covek koji ce praviti vasu igru to jest glavni Creator koji ce se ukljuciti i u napad ako bude potrebno.On je covek koji ce razigravati ostale igrace i verlo je bitno da vam ovo bude najbolji igrac kojeg mozete kupiti.

6 Central midf. covek trkac u prvoj duznosti i kreator u drugoj,on ce napasti odbranu i biti covek koji ce imati zavrsni udarac ili pas.

7 Inside for. levi spolji na suport ulazice u sredinu,driblati,proigravati napadaca.

8 Winger desni spoljni pravice sirinu,napadati i centrirati i biti prava opsasnost za protivnika.

9Adv.forw. Covek koji ce ucestvovati u gradjenju vaseg napada i zabiti lepu kolicinu golova,ako mozete naucite ga da dodje dublje po loptu da bi ucestvovao u samom gradjenju napada.

 

 

 

Trening

 

 

Pre sezone 2 nedelje fitnes very high- pre match tactic only

3 nedelje team coehision-tactic only

Ostatak kada je taktika uigrana Balanced-Att.movement

Jacina treninga u toku sezone Average i na 20 posto Match prep.

 

Teren-Mali ili mozete i srednje velicine.

 

Oi- Kupio sam trenera sa visokom ocenom tactical knowlege njega pustam da daje instrukcije za protivnicke igrace.

 

http://i57.tinypic.com/25i3uhh.png[/iM

 

 

Download

http://s000.tinyuplo...825218212669486

 

 

 

Toliko od mene za ovu god,hvala ljudima koji su probali taktike koje sma postavljao i nadam se da sam va pomogao!!!A sad u napad po titule thumbup !!! :wink:

 

update- male izmene u instrukcijama link je isti.Povecana efikasnost.

Edited by Moma Momaoo Curcic
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Hvala ljudi.Skin je ALAVANJA SKIN 2014 http://www.fm-balkan.com/forum/topic/15538-fm14-released-alavanja-14-pervection-skin-instant-result/ evo linka,Taktika je temeljno testirana ,sve utakmice sam ja vodio,samo dovedite prave igrace na ove pozicije ,trudio sam se da balansiram maksimalno da bi dobio pravi odgovor igraca na terenu,zaista najbolja taktika do sad koju sam uspeo napraviti,ukoliko osvojite nesto postavite da vidim ,jako me zanima kako radi sa ostalim ekipama tako da bi rez na kraju vase sezone bilo lepo da postavite i naravno ukoliko bi nesto menjali postavite isto tako . thumbup

Edited by Ventus
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Pozz!

 

Krenio sam sa Chelseam i vidio sam tvoju taktiku i rekoh idem ju isprobati jer ju danas Jose Mourinho zna koristiti

:D

 

Mogu ti reči da sve zasada prolazi,znam po utakmici imati 31 šut 20 u okvir,razvaljivanje.eo SS.

 

http://ss.fm-balkan.com/image.uploads/16-01-2014/640-7ffad27d8771099df6ba5df990513dac.png

 

Krenio sam ju koristiti od prijateljeske kod kuče sa Totenhamom,od Galataray i Bayerna sam izgubio tako što sam isfulo se gadno,čiste zicere a onda nakon toga ide staro pravilo "ako ne zabiješ onda dobiješ"

 

Taktika je zasada vrhunska...SVAKA ČAST!!

thumbup thumbup

Link to comment
Share on other sites

Izvinjavam se sto kasnim sa odgovorima,drago mi da vam ide,upravo sam stavio nov update taktike,ista je formacija,,da odgovorim nikad nisam ekspert bio za pravljenje taktike sa AMC rolama,ali u vezi ove formacije proveo sam sigurno par sati citajuci i podesavajuci taktiku u hodu koja je trenutno na moje zadovoljstvo stavljena na DOWNLOAD.Ukoliko je budete probali javite kako ide,bice mi drago da razmenimo misljenja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |