Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Diskusija o regenima


staridedo
 Share

Recommended Posts

  • 8 months later...

Pitanje. Zašto se u Španjolskoj stvara malo regana i još nisu brutalni? Ili ih ja ne znan pronać...

 

Mislim u Španjolskoj se štanacaju brutalni mladi igrači u stvarnosti, a na igri preloše.

 

Još gora je situacija kod mene u Real Madridu, nakon 4 sezone ovo je najbolji reagn koji se stvorio u mojoj školi:

 

http://imgur.com/lZMIPbH

 

pogledajte mu potencijal facepalm moja škola kao da je ne znam...a youth uvjeti za treniranje na najvećem mogućem levelu. mogu li nekako utjecat da se počne stvarat više regana i da su bolji?

 

jer ovako moram kupovat iz drugih klubova dok su jako mladi. naravno u barci i atletico madridu su prebolesni, ali oni ne žele preći facepalm tako da sam osuđen na ovo što ostane u espanyolu, sociedadu, bilbau, itd

Link to comment
Share on other sites

Ono što ti ja mogu reći iz vlastitog iskustva je da se meni na svakom sejvu to događalo pa sam na službenom SI forumu pitao koja je caka. Njihov odgovor je vrlo jednostavan, ulaži u omladinski pogon do maksimuma, imaj najbolje trenere (doslovno najbolje) i počet će se stvarat. E sad, znam da je ovo odgovor koji ne želiš čut al eto, to je njihovo službeno objašnjenje. Ja sam recimo masu puta u klubovima koji imaju katastrofa uvjete uredno nalazio najbolje regene na igrici.

 

Što je razlog tome ne znam, možda jednostavno sejv random odabirom napravi koncentraciju kvalitetnih regena u određenim klubovima.

Link to comment
Share on other sites

Ono što ti ja mogu reći iz vlastitog iskustva je da se meni na svakom sejvu to događalo pa sam na službenom SI forumu pitao koja je caka. Njihov odgovor je vrlo jednostavan, ulaži u omladinski pogon do maksimuma, imaj najbolje trenere (doslovno najbolje) i počet će se stvarat. E sad, znam da je ovo odgovor koji ne želiš čut al eto, to je njihovo službeno objašnjenje. Ja sam recimo masu puta u klubovima koji imaju katastrofa uvjete uredno nalazio najbolje regene na igrici.

 

Što je razlog tome ne znam, možda jednostavno sejv random odabirom napravi koncentraciju kvalitetnih regena u određenim klubovima.

 

Regeni su tamo gdje ti nisi. Čista logika :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ono što ti ja mogu reći iz vlastitog iskustva je da se meni na svakom sejvu to događalo pa sam na službenom SI forumu pitao koja je caka. Njihov odgovor je vrlo jednostavan, ulaži u omladinski pogon do maksimuma, imaj najbolje trenere (doslovno najbolje) i počet će se stvarat.

 

e to je logično, ali je problem što ja to imam. a regane nigdje

Link to comment
Share on other sites

Onda si nabasao na taj radnom odabir gdje se pojavljuju najbolji regeni. Nema logike nikakve da se u Real Madridu ne može stvorit jedan worldclass igrač.

 

A onda s druge strane gledaš na to kao na bug i nadaš se da će FM 2015 bit bolji. :)

Link to comment
Share on other sites

Onda si nabasao na taj radnom odabir gdje se pojavljuju najbolji regeni. Nema logike nikakve da se u Real Madridu ne može stvorit jedan worldclass igrač.

 

A onda s druge strane gledaš na to kao na bug i nadaš se da će FM 2015 bit bolji. :)

 

prijatelju svaki fm igram sa Real Madridom i na svakom ista stvar sa reganima...a ja sa ko budala i dalje nadam da će sljedeći fm biti bolji po tom pitanju

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |