Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Recommended Posts

prodo,

mozes li mi objasnit kako da sad spojim tvoj file sa ovim nize lige od staridedo? jer ovo sto si napravio je odlicno. ali izgleda da kad ga sklopim sa ovim od starogdede, dobijem da se kup igra cak i u junu.

jel znas soluciju?

hvala

Link to comment
Share on other sites

Ne možeš ga spojiti jer ja radim isto što i prodo, dakle file je identičan što se tiče premijer lige i prvih liga fbih i rs. Zato ako želiš niže lige skidaš samo moj.

Ja ću probati ako ne danas, onda sutra završiti sve niže lige.

Link to comment
Share on other sites

do 31.12. će bit moguće prijavljivati i prebacivanja igrača iz kluba u klub. nakon toga se takve stvari više neće uzimati u obzir (jer će početi prijelazni rok) dok ne izađe službeni patch sa zimskim transferima. tako da slobodno nastavite prijavljivati sve ispravke do 31.12 (a nakon toga može sve osim transfera)...ovo gore i sve ostalo prijavljeno će biti odrađeno u idući petak thumbup

Link to comment
Share on other sites

http://www.transferm...ler_218279.html Emir Plakalo je golman Sarajeva, a na FM pise Rudar?

i meni ne radi link, kad stavim folder unutar ne moze provjerim fajl pise da je WinRAR Zip, dok od proslogu update moze koj ije na 14.1.2 DBC File ?Kad sam otisao tamo kako ubaciti pise kod tebe verzija 14.1.3 http://i.imgur.com/oyyy2us.png . U cemu je problem?

Edited by RAHMA
Link to comment
Share on other sites

rahma kad skineš file onda ti je zip. u tom zipu imaš .exe file. klikneš na njega i pojavit će ti se prozor u kojem moraš kliknuti accept pa u idućem extract i onda ući u igru i označiti file koji želiš igrati. nema veze to 14.1.3. to je samo ss takav tj. imao sam taj patch kada sam objašnjavao

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

postavljen je novi file sa dosadašnjim ispravkama.

 

od sada, pa do izlaska službenog patcha sa zimskim transferima, neće biti moguće prijavljivati transfere (prebacivanja) igrača iz kluba u klub. sve ostale greške i dalje možete prijavljivati.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Jesam brate, skinuo patch bio mi u zip verziji extrakovo ga u editor data, i onda mi se pojavila ikonica i ja kliknuo i onda posle toga se pojavio prozor i ja kliknuo accept i onda extract i to je to otiso u igricu uradio sve kako ste naveli ali nema opet da se izabere bh liga :(

Edited by Hart55
Link to comment
Share on other sites

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |