Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Recommended Posts

mozes li usput promjeniti nacionalnost igracima koji igraju za Srbju i Hrvatsku, a ustvari su reprezentativci BiH, mislio sam da vodim u21 repku BiH i ovo me strasno nerviralo... bar ove "znacajnije" da se promjeni

 

Srdjan Grahovac (Borac), Gojko Cimirot (Sarajevo), Petar Kunic (Dukla), Stefan Djakusic (Kozara)... Srbija U21 -> BiH U21

Filip Arezina(Zrinjski), Goran Zakaric (Siroki), Stipo Markovic (Siroki), Dino Bevab (Zagreb), Kristijan Jajalo (Sesvete)...Hrvatska U21 -> BiH U21

 

i jos jedan bitan detalj... Sead Kolasinac iz Schalkea je i zvanicno novi A reprezentativac BiH, tako da i njemu treba promjeniti national team, na FM-u je U21 reprezentativac Njemacke... ako nije belaj bilo bi lijepo i ovo ubacit...hvala thumbup

Edited by Garincha
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Prvo da se zahvalim na ogromnom trudu koji ulažete kako bi napravili što realniju PL BiH. Koristeći vaš patch odigrao sam par sezona i mislim da je dosta dobro i realno napravljena, mada uvijek može bolje. Vjerovatno vi sa tim nemate ništa, ali dešava se da su ekipe koje su godinama (i trenutno u stvarnosti) u vrhu BiH fudbala a da su u donjem dijelu tabele na FM2014, a da one koje se (u stvarnosti) godinama bore za opstanak uspiju biti u samom vrhu. Npr. Jedan Olimpic pa i Široki Brijeg koji trenutno u stvarnosti možda imaju najkompletniji i najkvalitetniji sastav u PL BiH se bore za opstanak na FM2014 i ispadaku iz lige, dok se sa Travnikom (za kojeg je u stvarnosti, pitanje hoće li ostati u ligi) te sa Rudarom borim za mjesta u Evropi. :) Htjeli mi to priznati ili ne, to je stvarna slika i realnost PL BiH tj. da su sve ekipe podjednake (što se kaže u gram) pa se po tome može zaključiti da je ovaj patch realno napravljen. Ako bi se to moglo malo korigovati, dobro bi bilo...

 

Recimo (po mom mišljenju) par ekipa bi se trebalo izdvajati od ostalih (poboljšati pojedince ili kompletne prve postave ili smanjtit drugim)... Podijeliti ih u tri imaginarne grupe: Iznad-prosječne, prosječne i Ispod-prosječne ekipe.

 

Iznad-prosječne:

 

Široki (finansijski, najstabilniji klub lige a samim tim jedan od najkvalitetnijih među kojim bih izdvojio igraće: Krešimir Kordić, Goran Zakarić, Dalibor Šilić, Wagner, Dino Čorić, Vedran Ješe itd. kompletna prva postava), Zrinjski (neprovjerena i neuigrana ekipa koja se pojačala provjerenim igračima saznavši da će kao devetoplasirana ekipa Premijer lige iz prošle sezone igrati u Evrop i gdje ima par odličnih igrača tipa: Igor Melher, Zoran Belošević, Hrvoje Miličević, Filip Arežina, Deni Simeunović itd. skoro cijela prva postava), Željezničar (uigrana ekipa kojoj kvalitet daje to što godinama igraju zajedno te podmlađena ekipa sa najkvalitetnijm mladim igračima i talentovanim reprezentativcima tipa Damir Sadiković, Rijad Bajić te Vedran Kojosevski mimo najboljih mladih igrača koje ima BIH tipa Armin Hodžić, Nermin Zolotić, Josip Kvesić i Benjamin Čolić gdje se slobodno mogu pohvaliti i Tomislav Tomić (trenutno najbolji igrač Željezničara) i Eldar Hasanović te provjerenim Nermin Jamak, Muamer Svraka, Vernes Selimović, Sead Bučan, Asim Škaljić). Sarajevo (imaju kvalitetnih pojedinaca te jaku odbranu koja ih drži u vrhu BH Fudbala, Izdvojio bih: Dejan Bandović, Vule Trivunović, Amer Dupovac, Mario Tadejević, Gojko Cimirot, Samir Radovac, Bojan Puzigaca, Anid Travančić, Nemanja Bilbija te Nikola Komazec) Olimpic (klub bez navijača sa provjerenim i kvalitetnim igračima koji ih svrstavaju među najbolje klubove, izdvojio bih: Dino Hamzić, Sedin Torlak, Bojan Regoje, Veldin Muharemović, Sulejman Smajić, Zoran Kokot, Haris Duljević te Zajko Zeba (slobodno ga možete dodati) Borac (Klub koji je stalno među najkvalitetnijim timovima lige, najveći problem su im finansije, malo im je falilo ove sezone da se ugase i odu pod stećaj (mada još nije isključeno), iako su ih mnogi otpisivali, ispostavilo se da imaju kvalitetnih pojedinaca na čelu sa jednim od najkvalitetnijih trenera lige (iako se "komšije" neće složiti), ovdje bih izdvojio: Asmir Avdukić, Vedran Grujić, Mladen Žižović, Joco Stokić, Ognjen Đelmić, Srđan Grahovac itd.) ... ovo su ekipe pored kojih se teško ijedan ostali tim (bez dobrih pojačanja i jakih finansija) može "dokopati" mjesta kojih vode u Evropu (obzirom da samo tri idu)! Jer nemoguće je da svih pet timova toliko loše odigraju da bi se neko od "ostalih" mogao "ugurati" u vrh tabele (prva tri mjesta).

 

Prosječne:

 

Velež (mislim da su trenutno jedna od kvalitetnijih prosječnih ekipa kaja se pokušava izboriti za top 5 PL BiH što trenutna tabela i govori), Čelik (niko ne zna šta se dešava sa ovim klubom. Prošle sezone su nešto "pokušavali", "došli do vode ali se nisu napili". Ipak bih rekao da su nedovoljno kvalitetni za top 5, mada su bili na granici ali odlaskom Travančića su se utopili u prosječne klubove koje su par kvalitetnih pojedinaca "održali" da ne padnu na samo dno PL BiH), Radnik i Slavija (dovoljno kvalitetne ekipe koje ne mogu ni gore ni dole tj. zlatna sredina), Zvijezda i Vitez (dovoljno kvalitetne da uopšte ne ulaze u timove koji se trebaju boriti za opstanak).

 

Ispod-prosječne:

 

Travnik i Rudar (ekipe koje imaju najviše šanse za ostanak s tim da uveliko zavise od toga kako će ostali klubovi iz vrha igrati sa njihovim konkurentima), Mladost (jednostavan primjer klasičnog drugoligaša koji je ušao da pokuša i da se časno oprosti od PL BiH i zavise od toga koliko će protiv njih loše odigrati njihovi konkurenti za ostanak kada se budu međusobno sastajali), Leotar (ekipa koja je bila pod upitnikom dali će uopšte ove sezone nastupati u PL BiH, zbog dugova su se trebali ugasiti i ostati bez stadiona koji je pod hipotekom. Ekipa sastavljena "maltene" od juniora koji su tu samo da bi odigrali tih 30 kola i oprostili se od PL BiH)

 

Sve do sada napisano je samo neko moje mišljenje i prijedlog kako bi se pomoglo da PL BiH bude što realnija. Možda će neki reći da "tražim dlaku u jajetu" ali samo sam rekao kako u stvarnosti izgleda PL BiH te da se to može a i ne mora uzeti u obzir prilikom poboljšanja realnosti PL BiH. Moram reći i to da sam zadovoljan sa ovim patch-om ovakvim kakav je trenutno!

 

Možda ja nešto griješim prilikom instalacije, nešto ne znam što drugi znaju ili je tako kod svih vas ali kod mene nema zvaničnih grbova? Kada bi i to bilo, bilo bi odlično. Našao sam drugi patch na kojem imaju svi grbovi pa čak i slike svih igrača ali ipak mi se ne igra sa tim patch-om jer sam ovaj prvi probao i sad zasad sam zadovoljan, pogotovo kad znam da će biti još update-ova.

 

Dobro bi bilo kada bi se svi pojedinačno za svaki klub javili i dali realno stanje svojih klubova i igrača za koje bi se trebale napraviti korekcije. Jer niko ne zna bolje od onih koji redovno prate svoje klubove tj. koji znaju pojedinačno kvalitet svih igrača i njihove mogućnosti. Pošto sam "ovisnik" i strastveni navijač FK Željezničar, volio bih ako bi mogli da napravite pojedine korekcije koje mi "bodu oči" a vezane su za ovaj klub. Vidio sam da ste neke od korekcija već napravili tipa Amara Osima stavili na (direktora fudbala) i sl. Imam još nekih ispravki, pa bih vam bio zahvalan ako bi ih mogli uvrstiti u sljedeći update.

 

- Gostujući dresovi su bijeli, treća garnitura dresova je žuta

- Predsjednik kluba je Almir Gredić

- Benjamin Čolić, glavna pozicija mu je DR (vidim, to ste ispravili) s tim da može igrati i MR, AMR (na koje su ga stavljali po potrebi pri izmjenama tj- rokadama u toku meča)

- Elvir Čolić je igrač koji pretežno igra po pokovima. U Želji, najčešće igra poziciju AML, a mimo DR igra i na AMR pa i DL

- Srđan Stanić također igrač koji igra po bokovima, igrač koji može igrati sve moguće bočne pozicije i vrlo dobro se snalazi na svakoj. Trenutno (par zadnjih kola) igra poziciju desnog beka na kojoj se odlično snalazi u stvarnosti a ovdje skoro pa da i ne može igrati tu poziciju. U Želji najviše je korišten na poziciji AML a ovdje tu poziciju ne može nikako ni igrati. Pored toga je normalno korišten, na DL a i na AMR

- Nermin Zolotić igra centralnog veznog (kao što je i ovdje slučaj) s tim da je više defanzivno orjentisan tj. nešto kao Deep lying playmaker. Pošto u Željinoj taktici nema DM (koja je njegova prirodna pozicija) on igra poziciju CM isto tako dobro kao i DM, tako da se može reći da mu je i CM prirodna pozicija.

- Tomislav Tomić je trenutno jedan od glavnih, standardnih i najboljih igrača Željezničara ove sezone! Ovdje to nije slučaj, jedva da ima 2 zvijezde (Curent Ability) i 3,5 zvijezde (Potential Ability) tako da nas nakon par odigranih kola asistenti savjetuju da Tomi promjenimo transfer status u not needed by the club (nepotreban klubu), što je nezamislivo u stvarnosti Mislim da se ovo mora promjeniti jer je Tomo jedan od najboljih mladih igrača i potencijala koje ima ova liga. Ne mislim sad da treba biti neki "wonder kid", ali mislim da mora imati najmanje 2,5 (Curent Ability) i najmanje 4 (Potential Ability). Mislim da će se sa ovim složiti svi koji imalo prate FK Željezničar. Ko ne vjeruje, neka ga prati na terenu jer Tomo je prava radilica, organizator svakog napada i veoma bitan igrač današnjeg Želje. Izabran je i par puta za igrača mjeseca od strane Željinih navijača!

- Sead Bučan sasvim normalno može igrati poziciju DR

- Eldar Hasanović, U Želji, njegova primarna pozicija je CM, sličan tip igrača kao Nermin Zolotić a ovdje mu je AMC primarna pozicija, koju ne znam da je ikad igrao, možda u juniorima. Prije bih rekao da može igrati DM s tim da ga Željo ponekad koristi i na poziciji DC na kojoj se također vrlo dobro snalazi.

- Armin Hodžić je igrač Liverpol-a FC na posudbi u FK Željezničar, ne znam kako je to ovdje regulisano.

- Rijad Bajić je igrač koji je večinu mečeva starter u prvih jedanaest FK Željezničara. Igrao i protiv Plzena u LŠ, umalo nije pogodio u Plzenu pred kraj utakmice za 4:4, toliko je bio blizu njegov šut da je utihnuo stadion. Slična situacija je bila i u Banja Luci protiv Borca, njegov šut je utihnuo stadion pred kraj utakmice, umalo je pogodio za 2:2. Lik ima top u nozi, dao je i par golova u PL BiH. Igrao je ove godine za mladu reprezentaciju BiH na mediteranskim igrama i tamo bio najbolji strijelac. Trebali bi imati malo više respekta za njega, ako ništa ima veliki potencijal da postane odličan igrač. Mislim da bi to trebali popraviti, još nešto, on je ljevak!

- Damir Sadiković je također često u timu Željezničara, igrao je za mladu reprezentaciju na mediteranskim igrama i bio standardan u prvih 11, bio jedan od boljih asistenata na mediteranskim igrama. Rekao bih da je on isti tip igrača kao Nermin Zolotić i da ima potencijal da bude kao i on tj. odličan igrač. Primarna pozicija mu je CM s tim da može igrati DM i AMC. AMR ne znam da je ikad igrao, možda jednom, možda u juniorima. Vjerovatno su ga zamjenili sa bratom Enisom Sadikovićem koji je par puta igrao AMR poziciju u FK Željezničar.

 

Još jednom bih želio da vam se zahvalim na ogromnom trudu i vremenu koji ulažete u ovaj patch. Mnogo nam znaći, Hvala! Nadam se da ćete pronaći vremena za ove navedene korekcije vezane za FK Željezničar. Što se tiče ostalih prijedloga, na vama je da odlučite, ako i ne bude korekcija za ostale prijedloge, nema veze, odličan posao ste uradili. Još jednom hvala na svom dosadašnjem uloženom trudu.

 

Pozdrav!

Edited by T4L4
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Lijep, konstruktivan post. Daje nam dosta bolji uvid u BiH Ligu. Ja ti mogu reci da sto se tice ispravke na igracima, da cu to sa zadovoljstvom uraditi u jednom drugom dodatku i da logose moras da ubacis sam. Logosi ili grbovi. Imas ih kod nas da skines.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

FK Željezničar (update)...

 

IZMJENE I DOPUNE:

 

- Club details

- Second nickname

- Manijaci (prvobitno), Plavi sa Grbavice (novo)

 

- Ownership

- Chairman title

- Chairman (prvobitno), President (novo)

 

- Ownership type

- Member owned (elections), 27/12/2012 (datum kada je Almir Gredić izabran za predsjednika)

- Promises (promises New stadium)

 

Razlog: Iako klub nema vlasnika, niti ga je ikad imao, promjenjeno je zbog opcije "promises New stadium" (što nam u stvarnosti godinama obećavaju)

 

- Finances

- General

- Sugar Daddy (background)

- Sugar Daddy incrases starting finances (tick)

 

Razlog: Ako neki ne znaju, Amar Osim je davao (ulagao) svoj novac prilikom plaćanja obeštećenja za pojedine igrače, prema tome, ovo ima smisla.

 

- Other income

- add

- other income, 275.000

- club membership, 40.000

- Individual TV deal, 56.000

 

Razlog: Željo izdaje poslovne prostore u sklopu stadiona, članske se prodaju cijelu sezonu tako da je ovo sasvim normalno. info http://sportsport.ba...ljeznicar/94979 te je prema ugovoru sa Telecomom svaki klub dobio sredstva. info http://druga.tv/info/6550

 

- Kits and colours

- Away kit

- Žuta (prvobitno), Bijela (novo)

- third kit

- Bijela (prvobitna), Žuta (novo)

 

- Relationships

- Ozren (prvobitno), Radnik Hadžići (novo)

- Add

- Famos/SAŠK Napredak

 

Razlog: Nekako smo uvijek bili povezani sa tim klubovima (prijateljske i sl.), Ozren? Niđe veze!

 

- Staff and Players

- Board

- Coaching staff

- Scouts and physios

 

NOVO STANJE: Almir Gredić (Chairman), Dželaludin Muharemović (Direktor), Erdijan Pekić (Managing Director, pošto nema opcije komesar za bezbjednost i sl.), Amar Osim (Director of football), Hajrudin Đurbuzović (manager), Almir Memić (as. Manager), Elvis Karić (GK Coach), Ivica Osim (chief scout thumbup ) Anel Hidić (fitness coach), Zlatko Dervišević (Head physio), Halim Lojo (physio), Edin Kulenović (physio), Ismet Štilić (head of youth), Edis Mulalić (u18 Manager), Haris Alihodžić (u18 as. Manager), Admir Adžem (u18 coach), Raif Zeba (u18 physio)

 

- Players

- Contract (svim igračima su napravljeni tačni vremenski periodi ugovora), preuzeto sa: http://www.transferm...erein_2573.html

- Positions (svim igračima su napravljene pozicije koje igraju u stvarnosti)

- add players (dodani su kadeti koji su nedavno predstavljeni na jednoj od press konferencija, preuzeto sa: http://fkzeljeznicar...ade-snage/6988/ te podaci sa YouTube clipova itd.

 

Obzirom da su FK Željezničar kompletan tim i ocjene igrača postavljali oni koji su napravili i samu igru FM 2014, niti jednom igraču ocjene nisu izmjenjene!

 

Iz tima nije uklonjen Anel Alibašić iako mislim da on nije u klubu.

 

- Captains

- Captain: None (prvobitno), Muamer Svraka (novo)

- Vice Captain: None (prvobitno), Nermin Jamak (novo)

 

Ne znam dali vam može pomoći ovaj file snimljen u editor-u, odlično bi bilo ako može da ga samo dodate u update....

 

FK Željezničar update file Download: http://www52.zippyshare.com/v/15036955/file.html

C:\Users\user\Documents\Sports Interactive\Football Manager 2014\editor data

 

FK Željezničar (Amar Osim) tactic Download: http://www58.zippysh...32931/file.html

 

MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ! ;)

Edited by T4L4
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

urađene su prijavljene stvari koje su se mogle točno odrediti (pozicije, boje dresova, transferi, nadimak kluba, affilation, kapetani, staff).

financije, predsjednik (ne postoji u bazi), current i potential ability igrača, dodavanje igrača, ugovori i sl. nije dirano.

 

postavljena je nova verzija filea. nastavite prijavljivati greške, a novi file je na rasporedu idući petak ukoliko bude potrebe.

Link to comment
Share on other sites

probalo je 5 ljudi isto i ne moze...mozda se desio neki problem legendo

Jesi li ovo probao?

http://www.fmscout.com/assets/fm13-skin-settings.gif

Preferences/Interface/ Ovo se nalazi u donjem lijevom ćošku, trebalo bi ovako izgledati, tj. prva neoznačena a druga označena i poslije toga obavezno confirm!

Edited by T4L4
Link to comment
Share on other sites

evo pokrenuo sam ovaj file i nize lige od starogdede, i nazalost sjeku se medjusobno. tj. napravio sam par ispravki na bh ligi editor fileu, ali izgleda da moram i ovaj vamo dirat. i to je stvarno previse posla. uz to, Omladinac iz Banja Luke i Drinovci iz Pickovca se nalaze u dvije lige. znaci file je los.

Zato sam pokrenuo samo ovaj prvi i krenuo njega ispravljat. Kao prvo, kup je podijeljen na prvo i drugo kolo 2013, a cetvrtfinale, polufinale i finale se igraju 2014. i to finale se igra jednom u srijedu, a druga tekma u subotu. pogledaj na stranici (evo npr. fk sarajevo ima raspored).

Dalje, dragi Zvonko Grebenar je preminuo prije par godina, a vi ga i dan danas razvlacite po Celiku. Mogli bi ste to malo sredit i pustit covjeka nek miruje ;). Nijaz Hrustanovic je trener golmana, i ona uprava uopce ne stima. Preldzic nije u upravi Celika vec par godina. Odete na stranicu nk celik, i nadjete cijelu upravu cak i sa skautima i fizioterapeutima (Albin Masic je glavni fizio, Arnaut ne radi vec godinama). Isto to vrijedi i za Sarajevo, Zeljo, Borac, itd... Trava na Bilinom je jedna medju boljim na nasim terenima, i radjena je prosle godine, tako da mi ne ide u glavu da se i dalje vuce da je propadanje terena stavljeno na "medium". Trebao bi biti "slow". i ugradjen je undersoil heating. Struktura svacionica, media center, i ostali dodaci vezani za stadion su najbolji u Premijer Ligi, pa popravite malkice ocjene naspram ostali klubova BiH ;)

Sarajevo ima partnerstvo sa Cardiffom, i mogli bi ste to promijenit.

Utakmice se igraju subotom i nedeljom. Subotom su 2 tv termina, jedan nedeljom. pogledaj BHT i Arena Sport.

ako nadjem jos nesto, javim se :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Samo skini najnoviju verziju.

 

pa tamo na tom file-u pise:

This file has been reported as broken because: Kod mene nijedan nije tim uredu,uopste nisu pravi igraci,kod FK Sarajeva sve neki levati i kod ostalih.Popravljaj te to ako je moguće.

Link to comment
Share on other sites

 

 

pa tamo na tom file-u pise:

This file has been reported as broken because: Kod mene nijedan nije tim uredu,uopste nisu pravi igraci,kod FK Sarajeva sve neki levati i kod ostalih.Popravljaj te to ako je moguće.

1) Ukljucio si 'use fake player'

ili pod

2) Nemas original. U tom slucaju procitaj pravila foruma (piraterija strogo zabranjena).

Link to comment
Share on other sites

evo pokrenuo sam ovaj file i nize lige od starogdede, i nazalost sjeku se medjusobno. tj. napravio sam par ispravki na bh ligi editor fileu, ali izgleda da moram i ovaj vamo dirat. i to je stvarno previse posla. uz to, Omladinac iz Banja Luke i Drinovci iz Pickovca se nalaze u dvije lige. znaci file je los.

Zato sam pokrenuo samo ovaj prvi i krenuo njega ispravljat. Kao prvo, kup je podijeljen na prvo i drugo kolo 2013, a cetvrtfinale, polufinale i finale se igraju 2014. i to finale se igra jednom u srijedu, a druga tekma u subotu. pogledaj na stranici (evo npr. fk sarajevo ima raspored).

Dalje, dragi Zvonko Grebenar je preminuo prije par godina, a vi ga i dan danas razvlacite po Celiku. Mogli bi ste to malo sredit i pustit covjeka nek miruje ;). Nijaz Hrustanovic je trener golmana, i ona uprava uopce ne stima. Preldzic nije u upravi Celika vec par godina. Odete na stranicu nk celik, i nadjete cijelu upravu cak i sa skautima i fizioterapeutima (Albin Masic je glavni fizio, Arnaut ne radi vec godinama). Isto to vrijedi i za Sarajevo, Zeljo, Borac, itd... Trava na Bilinom je jedna medju boljim na nasim terenima, i radjena je prosle godine, tako da mi ne ide u glavu da se i dalje vuce da je propadanje terena stavljeno na "medium". Trebao bi biti "slow". i ugradjen je undersoil heating. Struktura svacionica, media center, i ostali dodaci vezani za stadion su najbolji u Premijer Ligi, pa popravite malkice ocjene naspram ostali klubova BiH ;)

Sarajevo ima partnerstvo sa Cardiffom, i mogli bi ste to promijenit.

Utakmice se igraju subotom i nedeljom. Subotom su 2 tv termina, jedan nedeljom. pogledaj BHT i Arena Sport.

ako nadjem jos nesto, javim se :)

 

nabrojene stvari su ispravljene. al da ću ići po stranicama klubova po bih premier ligi i tražiti im upravu, to neću...ako možeš lijepo napisati kao što si gore za staff, ovaj je pokojni, ovaj nije u klubu, ovaj je trener golmana, ovog treba dodati da je coach, ovog maknuti itd. to mogu napraviti i napravio sam za nabrojane. ovaj ti fizio ne postoji u bazi. za sve koji postoje u bazi sam uradio.

 

isto tako uzmite u obzir da članova uprave (direktora i sl.) uglavnom nema u bazi i da su već raspoređeni po klubovima. tako da vam ja mogu izbaciti defaultne iz uprave ali ćete onda biti bez uprave. sami vidite šta vam je bolje.

 

na početku sam teme napisao da se nikakvi novi igrači, staff pa tako ni ovi direktori neće raditi ako ne postoje u bazi. zato što ih ne možemo dobro procijeniti i uvijek bi bilo nezadovoljnih...ako imaš još nešto prijaviti po sistemu ovog postavi za to, ovog skloni imaš vremena do večeras. onda ide nova verzija sa ovim promjenama. iduća je na rasporedu u sljedeći petak ako dotad bude novih prijava thumbup

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kod mene ne postoje ove lige Prva liga FBiH, Prva liga RS, Kup BiH, Juniorske Lige i kup iako sam uradio sve kako je objasnjeno. Kada biram lige postoji samo Premier Liga i Prva liga,dakle ove gore navedene ne postoje.

btw Jel uradjen update tj. ispravke koje su gore navedene. Pozdrav

Link to comment
Share on other sites

ej majstore

hvala na izmjenama. sorry, nisam stigao zadnji dana da pogledam post. Ej, primjetio sam jos jednu stvar: 3 U21 igraca po utakmici? To pravilo nema u Premijer ligi. Ima u prvoj ligi, ali u premijer je jedino pravilo max. 6 stranaca u prvi 11.

ajde sad cu skinut ovu novu verziju, pa pogledam :)

evo ti likCe:

Predsjednik Skupštine:

Rahmanović Mehmed

Predsjednik Upravnog odbora:

Sarajlić Senad

Članovi Upravnog odbora:

Hinović Husein, potpredsjednik

Čizmo Mirsad

 

Direktor:

Porča Alija, dipl. ecc.

Generalni sekretar:

Huseinagić Mirnes

 

Tehnički sekretar:

Karapandžić Amra

hvala na ispravkama. znaci sad samo odem i skinem ponovo i to je novi file? jesam li dobro razumio?

Jos jednom hvala druze :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |