Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Romantizam i Renesansa


Dino151
 Share

Recommended Posts

Dosta si napravio sa malim klubom,za kratko vrijeme. Čestitke zbog toga,pokazao si da se razumiješ u FM. Pisanje neću da komentarišem,bilo je odlično,možda zadnja 2-3 reporta su malo na silu napisana,ali razumljivo je.

Ostavit ću ovu karijeru par dana,nije problem. Nadam se da ćemo vidjeti još nešto od tebe.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Šteta što nismo dočekali veće uspjehe u Ligi Prvaka, ali ipak 8 sezona je prošlo, uistinu duga karijera. Svaka čast na priči, teško da ćemo više čitati bolju na ovom forumu...

Ma dobro, bila je 1/8 finala, ali za jedan veći iskorak treba i više vremena i volje, koje ja nemam. Hvala ti na praćenju.

 

Nesto najbolje sto sam citao i video otkad igram FM.

Zao mi je sto je trajalo ovako "kratko",ali razumem da nije bilo lako.

Msm da si mogao da pokusas da odradis jos sezonu-dve i stignes bar do jubilarnih 10 sezona.

Sve pohvale na pisanju,ako si pratio moju karijeru("Put ka slavi i uspehu")videces da sam so dosta ugledao na tebe i tvoj nacin pisanja.

Sve pohvale,a pamticu sigurno prvu titulu prvaka NHL,kada si skinuo Hajduk,Dinamo,Rijeku,i sigurno dovodjenje igraca poput Soldada,Modrica,Jovetica...hvala sto si nam podario ovako nesto za citanje,verujem da su svi uzivali! :)

Hvala ti na ovakvom komentaru ipak. Dva mjeseca kad karijera traje sigurno da nije baš kratko, ali možda je ipak možda i više. Hvala ti na pohvalama, pratio sam tvoju karijeru, ali trenutno baš i ne pratim jer nemam vremena.

 

Kao sto sam rekao, MODRIĆ kralju uzeu Kup Europe, svaka čast na ovako dobri karijeri. Sve dobre stvari se končaju nekada.

A jedva čekam tvoju sljedeču karijeru!

Ne vjerujem da će biti iduće karijere na 14-tki jer sam ju obrisao, hvala na pohvalama.

 

Dosta si napravio sa malim klubom,za kratko vrijeme. Čestitke zbog toga,pokazao si da se razumiješ u FM. Pisanje neću da komentarišem,bilo je odlično,možda zadnja 2-3 reporta su malo na silu napisana,ali razumljivo je.

Ostavit ću ovu karijeru par dana,nije problem. Nadam se da ćemo vidjeti još nešto od tebe.

Sigurno da zadnja dva-tri reporta su bila zapisana sa manje volje, onda vjerovatno i sa manje žara, ali uglavnom mislim da sam uspio sročiti sve najvažnije što je trebalo, i što je sklopljeno u jednu cijelinu. Hvala

 

Završetak karijere okrunjen Europskom ligom, svaka časta za najbolju karijeru foruma, za igru i trud. :bravooo::svakacast:

Hvala kolega, ti si bio moj najveći pratitelj, i zbog toga imaš moj veliki respekt.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kada sam došao do dijela Što za kraj... došlo mi je da prestanem da čitam. Poslije toga, nekako mi je krivo što ova karijera neće imati nastavka i što je prestla.a Svaka ti čast na ovolikom trudu i svemu što si uspio uraditi sa Lokomotivom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

nažalost, svemu dođe kraj, pa tako i ovome...nikad nisam pratio bolje napisanu tj. prezentiranu karijeru od tvoje....stoga svaka čast, i za kraj taj naslov europske lige, nije mala stvar...s jednom lokomotivom, definitivno nije lako...žao mi je što nije potrajala duže, ali vjerujem da bez žara nema ni rezultata....svako dobro...pozdrav!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kada sam došao do dijela Što za kraj... došlo mi je da prestanem da čitam. Poslije toga, nekako mi je krivo što ova karijera neće imati nastavka i što je prestla.a Svaka ti čast na ovolikom trudu i svemu što si uspio uraditi sa Lokomotivom.

Nadam se da si ipak pročitao sve i da ti se svidjelo. Hvala

 

nažalost, svemu dođe kraj, pa tako i ovome...nikad nisam pratio bolje napisanu tj. prezentiranu karijeru od tvoje....stoga svaka čast, i za kraj taj naslov europske lige, nije mala stvar...s jednom lokomotivom, definitivno nije lako...žao mi je što nije potrajala duže, ali vjerujem da bez žara nema ni rezultata....svako dobro...pozdrav!!!

Hvala ti što si pratio cijelo vrijeme i lijepo da si ti se svidjelo. Uživaj

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Žao mi je što ova karijera nema nastavka, stvarno jest. I svoju sam karijeru "zapustio" jer nemam vremena da igram, ali tvoju mi je bilo veći gušt pratiti nego svoju igrati. Najviše ću pamtiti dovođenje poznatiji evropskih imena tipa Soldado, Pjanić, pa čak i kad si prvi put igrao Ligu Prvaka, također i prvi naslov HNL-a gdje si skinuo Dinamo i Hajduk s trona. Svaka čast Dino na ovakvom pisanju, i ja sam se dosta ugledao na tvoj način ma da i sam nisam bio toliko kreativan koliko ti. Još jednom za kraj, stvarno mi je žao što je ovom došao kraj ali kroz sve ove godine ništa bolje nisam ni pratio ni čitao. Uživaj prijatelju, svaka čast!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Svaka ti cast u svakom mislu te rijeci. do sad nisam komentarisao al sam svejedno pratio pricu. .Najbolji dio mi je dovodjenje brazilaca, odnosno kad si u gluho doba noci pratio utakmicu Brazilske lige i odlucio dovesti brazilce :))..Svaka cast na trofejima :)

Zao mi je sto neces zavrsiti jos dvije sezone, posto se tada odkljucava ono da dobijes sina u svojoj ekipi . ;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Žao mi je što ova karijera nema nastavka, stvarno jest. I svoju sam karijeru "zapustio" jer nemam vremena da igram, ali tvoju mi je bilo veći gušt pratiti nego svoju igrati. Najviše ću pamtiti dovođenje poznatiji evropskih imena tipa Soldado, Pjanić, pa čak i kad si prvi put igrao Ligu Prvaka, također i prvi naslov HNL-a gdje si skinuo Dinamo i Hajduk s trona. Svaka čast Dino na ovakvom pisanju, i ja sam se dosta ugledao na tvoj način ma da i sam nisam bio toliko kreativan koliko ti. Još jednom za kraj, stvarno mi je žao što je ovom došao kraj ali kroz sve ove godine ništa bolje nisam ni pratio ni čitao. Uživaj prijatelju, svaka čast!

 

Stvarno ti od srca hvala prijatelju, ne odustaji od svoje karijere jer se itekako cijeni sve što si do sada napisao. Hvala ti još jednom

 

Svaka ti cast u svakom mislu te rijeci. do sad nisam komentarisao al sam svejedno pratio pricu. .Najbolji dio mi je dovodjenje brazilaca, odnosno kad si u gluho doba noci pratio utakmicu Brazilske lige i odlucio dovesti brazilce :))..Svaka cast na trofejima :)

Zao mi je sto neces zavrsiti jos dvije sezone, posto se tada odkljucava ono da dobijes sina u svojoj ekipi . ;)

Hvala ti mislim na ovom završnom komentaru. Fino si istaknuo to sa Brazilcima, bila je to prolazna faza ipak, jer se oni nisu baš prilagodili, ali dali su dodatni obol k našem stilu igre. Hvala ti još jednom na svim pohvalama

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Evo i ja da se oglasim (ovo mi je prvi komentar na ovom forumu) i da ti cestitam na ovoj divnoj karijeri. U meni se opet stvorila zelja za igranjem pa sam i ja poceo karijeru sa FK Radom iz Srbije koji je u slicnoj situaciji kao i Lokosi u Hrvatskoj, tj. u senci Partizana i Zvezde, odnosno Dinama i Hajduka. Predivna karijera, trajala je dosta dugo i stvarno si pokidao, mozda se jednog dana i ja odlucim za pisanje... :D svaka ti cast jos jednom

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |