Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Potraga za spasonosnom taktikom....


Guest mikulic.ivica
 Share

Recommended Posts

:help:

 

Ovako stoje stvari...

 

Uzeo sam Sheffield Wednesday F.C. na FM 2006 (ne pitajte zašto). Tek su newly promoted from League One. Budget oko 100.000 evra! Kupio par igrača, ništa posebno.

 

Igram svoju 4-4-1-1 taktiku koja me nikada nije iznevjerila, ali sada kaos vlada u sheffieldu. jedna pobjeda u 12 igara??. Prijeti ispadanje ravno natrag u League One.

 

Postav (iako vam to vjerovatno ništa ne znači...)

 

GK Miranda (dobar golman ref 18, hand 18 com 18 ali je ozljedjen)

DL McMilan (u napadu i u obrani dobar av. rating 7.20, došao iz Man city-a)

DR Simek (inače dobar ali na fm 2006 truba ima samo par dobrih defenzivnih ocjena to jest samo heading, takcling i stamina)

DC Davenport solidan (all around guy kako se veli.. posudjen od aston ville rating 7.0)

DC Andrews Životinja iz Rangers-a , Tackling 20 heading 20, strenght 20' agression 20, stamina 19 (malo lošiji 6,85)

ML Brunt (irac solidan dobar crossing i dribling brz i za championship dovoljan)

MR Kaos vlada tu (nikak dobro ima i dvojicu koji nisu vrijedni slova) Pokušavam posudjivati igrače ali nikako da dodju donekle praavi radi malog ratinga mog omiljenog kluba :crying:

MC Tu je doyl u kojeg vjerujem i forsam ga jako (ima solidne ocjene iz derby-a)

MC Whelan je tu drugi MC solidan i vjrijedi čak 2.000.00. Evra!! (vjerovatno bih ga trebao prodati??)

AMC Tudgay (legenda kluba) doba dobar ali ga moram koristi u toj poziciji radi nedostatka ikakvog AMC-a

Fc Hamilton (škot jak u skoku naravno i fizički jak, finishing 18)

 

Klupa za plakati.......

 

Srž mog povika u pomoć je ta da imam donekle dobre iigrače za opstanak ali po prvi puta u karijeri (koja datira od 1998) mi prijeti relegacija...

 

Team instrucitons

ukratko

 

Down Left flank

Tackling Hard

Deep defene

Counter atack

Tempo quick

Passing direct

Pressing totalan

neznam kaj još treba reći

 

Pomognite

 

Wednesday Til I die!!!!!!!!!!!!

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |