Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Kupiti/prodati igrača


staridedo
 Share

Recommended Posts

Ovaj cak nije ni glavni igrac. Odbio sam, ali to ne znaci da bi bio imun na ponudu preko 10m.xD Videcemo da li ce slati ponude i dalje.xD

 

Kesa imam, tako da prosto ne moram da prodam.xD

Link to comment
Share on other sites

Igram menager 2014 vec iha 3 do 4 sezone sam preso uzeo sam lazio nije losa ekipica ali sam gledo neke taktike i naso jednu dobru gdje se igra sa 3 stopera 2 beka su isturena pa sam morao da trazim nove stopere doveo sam varana za 40miliona iz reala doveo sam dantea iz bayerna za 22miliona i doveo sam garaya iz benfike za 18 miliona. Pa se pitam dali je ovo previse novca bilo istina svi su se pokazali ali varan vredi negdje oko 10 miliona kao i ostali ali nisu pustili varana bez 40 miliona dali je puno

Link to comment
Share on other sites

Igram menager 2014 vec iha 3 do 4 sezone sam preso uzeo sam lazio nije losa ekipica ali sam gledo neke taktike i naso jednu dobru gdje se igra sa 3 stopera 2 beka su isturena pa sam morao da trazim nove stopere doveo sam varana za 40miliona iz reala doveo sam dantea iz bayerna za 22miliona i doveo sam garaya iz benfike za 18 miliona. Pa se pitam dali je ovo previse novca bilo istina svi su se pokazali ali varan vredi negdje oko 10 miliona kao i ostali ali nisu pustili varana bez 40 miliona dali je puno

 

vrijede oni po meni i više od toga.

Link to comment
Share on other sites

Moje misljenje je da nisi trebao dovoditi tri nove stopera jer sigurno si imao nekoga vec u ekipi a sad dok se ova tri uigraju to zna potrajat dostaa :)

 

Sto se tice cifri nije pretjejerano jer je Varan sigurno jedan od najvecih potencijala u igri tako da netrebas zalit a rijesio si to mjesto barem za nekih 6-7 sezona :)

Link to comment
Share on other sites

mene zanima odkut tebi para i sve ostalo da si doveo igrača kao Varane :D

 

PA kazem igram vec 3 sezone osvojio sam ligu osvojio ligu sampiona sve sam uzeo bio a sto se tice ti igraca ja neznam kako to ja da nisam poslao ponudu njemu i dovede ga npr barselona za 15 miliona a vredi 10miliona oni prihvate a kad ja trebam da posaljem npr oni hoce 3 puta vise za 30 miliona i nepustaju ga ispod

Link to comment
Share on other sites

Pa ni Costa nije toliko mator. Tek mu je 25. A Jovetic skoro identicne ocene ima, ali ne znam kakav je. A sto se tice buducnosti. Pa I Costa bi mogao jedno 5 godina da me sluzi, a do tad ce se razviti i Volland kojeg imam.

 

BTW i Jovetic ima ovde 25. I mislim da cu sacekati Costu. ;)

Edited by Dzoni
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Auuu, znaci kakvu zlatnu koku sam doveo u Borusiju, Torrent, kad si ga doveo, jesi li ga odmah u vatru stavio?

 

BTW, ja ga doveo samo za 1.5m. xD

 

 

 

 

Prodaj, ako ti stvarno toliko nude. :)

Edited by Dzoni
Link to comment
Share on other sites

Doveo sam ga sezonu prije. naravno Zajedno sa Thauvinom harao po desnoj strani.

Update, ozljedio se za mjesac dana i tako pao na pregledu. Sada ču sačekat na ljeto pa da ga tada prodam. i dovedem LAmelu :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

hmm, pitanje nije bas da li ga prodati, vec koliko traziti. Subotic je na listi Mancestera, a ja sam zainteresovan za Gintera, ali samo ako bi ovog prodao. Subotic kosta skoro 8m. 7.75m. Koliko bi mogao da trazim za njega? Mancester nije slao ponudu, ali ja bi ga ponudio.xD
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |