Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Trebam igrača


staridedo
 Share

Recommended Posts

Klub: Real Madrid

Budžet: 20M, ali mislim da se ovo odnosi i sa svim bonusima pa ne znam

Pozicija: Lijevi bek, da je dobar naprijed, solidan nazad

Godine: Max 24

 

Zašto? Marcelo mi je nesretan, želi odlazak i ne mislim imati takve u klubu. Bilo bi dobro kada bi bek bijeli Španjolac/Portugalac, ako ne onda bilo koji da je dobar

Link to comment
Share on other sites

Ima jedan Alberto, Spanac, 20 godina igra LB. Izgleda jako dobro.

 

Da, to je moj u Sevilli, vec je debitirao za A-vrstu, nakon par utakmica u prvoj momcadi mi :D Mogao bi ti biti za Real, ovisi koliko dobto ga uspijes razvit

Inace, meni bi trebao jedan dobar DM, do 10 M, ima li netko kakvu ideju?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kolege menadžeri, krenuo sam FM14 sa Man Utd. Treba mi levo krilo, razmisljam se između 3 mlada igrača.

Iker Munian, Julian Draxler i Stephan El-Shaarawy. Koji je po vašem mišljenju najbolji. Svima im je cena oko 40 mil.

 

Treba mi i jedan dobar AMC, dajte predloge. Hvala vam kolege :)

Link to comment
Share on other sites

verovatno kasnim sa predlogom, al kad je u pitanju levi bek za vrhunski klub tipa real i slicni, za mene je David Alaba neprikosnoven u FM13 nisam ga video u FM14 ali pratim fudbal i decko iz dana u dan napreduje ne znam kakve su mu ocene al je u stvarnosti bolji nego sto je bio pre godinu dana pa bi trebale i biti bolje u 14 nego u 13 jer defitivno napreduje iz dana u dan , ocene u 13 su mu odlicne , ja volim bekove koji pokrivaju celu stranu....

Edited by iluzionista
Link to comment
Share on other sites

Isco i Gotze su već otišli u Real odnosno Bayern. Tako da ne znam koliko je realno da ih dovedem. Kross nije klasican AMC, natural mu je MC. Ovo je FM14.

Draxlera ću verovatno da dovedem, hvala kolega na savetu svakako :)

Link to comment
Share on other sites

Draxlera uzmi.

 

ŠTo se tiče AMC, tu uzmi recimo Kovacica.

Hvala kolega na savetu. Mada je Kovačić više neki MC. Jedino da ga utreniram. Njega ili Kross-a. Interesantni su igrači svakako :)

Link to comment
Share on other sites

Vidim da si vec odlucio sa lijevo krilo pa evo par prijedloga za AMC

Hamsik, Eriksen(ja bi ti njega prvog preporucio), James Rodriguez

Za Hamšika traže 70 miliona, preterali su. Rodrigez je u Monacu. Eriksena ću da pogledam, hvala. :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |