Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Kako vam ide?


Dino151
 Share

Recommended Posts

Ne pokušavaj to sa igračima koji su sa naših prostora. Postoji velika vjerovatnoća da završiš na dnu rijeke sa betonskim cipelama xD Ramadani, Zahavi, Rajo Božović, Maminjo... :-X :-X

Link to comment
Share on other sites

Evo jedno pitanje, ako mozete odgovorit, bio bih zahvalan. Dakle, ja nisam igrao FM 13, zadrzao sam se puno na 12-ici, pa ne znam da li je bila slicna ovome sad nastavku sta se tice slaganja taktika. Naime, o cemu se radi: vise nema finog podesavanja taktike kao u FM 12, sad ima samo ono General; da li ces igrat balanced ili fluid i standard ili attacking. Nema vise onog cijelog dijela ispod, da li ces igrat na kontre, da li ces koristit playmakera, i svega ostalog sta je bilo. Sada postoje samo one instrukcije koje das i to je to. Isto tako i pojedinacno za igrace, meni to jednostavno ne pase, sta mene briga sta mi se opisuje sta je koja rola. To su totalne gluposti. Ja hocu sam fino sa onim scroll barovima i detaljnim instrukcijama podesit sta i kako ce mi igrat prvo ekipa opcenito, a onda i pojedinacno igraci.

Postoji li mozda kakva opcija da se to ukljuci, da sam ja to previdio mozda? Pitam zato jer dok recimo ucitavam igru, ili cekam da prodju dani, na onim tipovima sta se vrte pise da ako igras sa playmaker opcijom..bla, bla... Ali ta opcija vise ne postoji koliko ja vidim, zar ne? Isto tako pise ono za kontre, da ako igras protiv nekog jakog, onda kliknes "play counterattack" bla,ba.... Ali ni to ne postoji vise, zasto se onda taj tip vrti?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |