Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Boristurk


boristurk
 Share

Recommended Posts

Pozdrav,

igram CM/FM od CM3 nastavka, dakle znate onda koliko je to dugo vec:) Nisam igrao jedino FM13, iz razloga sta sam FM 12 oduzio toliko da sam imao u igri preko 80 g. vec...:)

To mi je ujedno bilo i najbolje sta sam do sada odigrao, cijelu karijeru sam bio u Atletico Madridu i na kraju sam stvorio ekipu u kojoj sam imao iskljucivo vlastite igrace, dakle iz bas svoje akademije ili bi bili kupljeni sa 15 do 17 godina. Kada bi dosli do svoje 28-29 bi ih vecinom prodao, jer bi trebalo napravit mjesta za mlade koji su samo nadirali, a bili bi prodavani po cijeni izmedju 15 - 40 milijuna, ovisno o poziciji.:) Vrijedi spomenut i to da niti jednom igracu placa nije bila visa od 100 k tjedno.

 

Toliko sam love imao da bi mi uprava nakon sta bi presao odredjenu cifru ulagala u nekakve investicijske fondove za dugotrajni boljitak kluba, to do tada jos nikad nisam vidio:))) Otprilike po sezoni bi bio u plusu 300 do 400 milijuna €, ovisno o krajnjem plasmanu u LP. Svake dvije godine otprilike bi mi pola bilijuna Eura uzeli i ulozili u te fondove haha.

Rezultati su bili; prvenstvo je uvijek bilo osvojeno, kup takodjer, a LP recimo u prosjeku svake 2 do 3 godine, s tim da bi nekad bilo dvi tri godine zaredom, nekada bi bilo 3-4 godine pauze, ovisno o generaciji koju bi imao i naravno ozljedama u kljucnim trenucima. Makar sam uvijek imao dva igraca za svaku poziciju, kada te stisnu ozljede mora se osjetit.

Ne znam, poseban gust je bio to sve stvorit, gledat igrace kako ti napreduju kroz trening, od igraca koji vrijedi pola milijuna € stvorit jednog od 30, i sl., tako da mi se sad skoro i ne pocinje ponovo nesto igrat, ali kad sam vidio da mogu za 250 kn ovdje uzet novu igru, ipak sam popustil, pa cemo vidjet sta cemo dalje:)

 

Eto toliko, pozdrav

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |