Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Football Manager 14 - prodaja po najpovoljnijim cijenama!


Ling^2
 Share

Recommended Posts

 

Kao i prethodne godine i ove će vam biti omogućeno da kupite Football Manager preko našeg foruma.

 

Države za koje smo sigurni da možemo obezbjediti Football Manager 14 su Hrvatska, Srbija i Bosna i Hercegovina.

 

Cijena Football Managera u ovom trenutku je 260HRK, 3699 RSD ili 66KM. Moguće je da ćemo prodavati Football Manager i po drugim državama, prvenstveno se misli na države bivše Jugoslavije.

 

Svi zainteresovani mogu da se jave na kontakt mail: [email protected]

 

Sa sljedećim podacima:

-Ime i prezime:

-Država:

-Kontakt mail:

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Kako se moze kupiti? Mozes kupiti digitalni kod, bas kao i FM13. Razlika od FM13 jeste da ove godine prodajemo i betu, tj. pre order. Nacin na koji se placa jeste banka ili paypal/skrill (moneybookers). Kod se dobija na dan izlaska bete, neke dvije sedmice od izlaska pune verzije, i tada mi saljemo kod vama zajedno sa upustvom kako ga aktivirati i instalirati FM.

Link to comment
Share on other sites

Cijena mozda bude manja nekih mjesec dana nakon izlaska igre, dakle u 12. mjesecu i oko Nove godine. Medjutim to nista nije sigurno, i ne bih da dajem neke lazne informacije. Ukoliko zelis da kupis preko foruma FM14, onda ces dobiti pristup beta verziji, dvije sedmice ( to se nagadja da je dvije sedmice, nista nije potvrdjeno od strane SI) prije zvanocnog roka. Tvoje je samo da skines sa Steama igru i, kako sam kazes, da ju igras :)

Link to comment
Share on other sites

Za sada ima kodova u zalihama. Mi cemo biti jako azurni i napisati kada nestane u zalihama, i pokusacemo sto prije da ih ponovo napunimo, ajmo reci. Sta je pre order? To je kada narucis FM prije nego sto on zvanicno izadje. Nebitno jedan dan prije, ili mjesec dana prije. E sada, do kada ce vrijediti ponuda po ovoj cijeni, ne znam. Vjerujem da ce sigurno jos sedam dana biti po ovoj cijeni.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mi dobijamo kodove, mi ih ne aktiviramo. Mi saljemo kodove vama da vi na vas steam nalog aktivirate igru. Ako se sa PSC moze da kupi preko sSteama, onda i ti mozes da ju kupis bez nas. Samo sto je cijena oko 50e na Steamu. Osim sto je igra na steamu, nasa prodaja nema direktne veze sa steamom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |