Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Predložite tim


Dino151
 Share

Recommended Posts

Verovatno ce moj prvi save biti Milan. Svidja mi se njihov tim ove sezone, ima kvalitetnih igraca, budzet se moze poboljsati prodajom par igraca koje ja ne volim u MIlanu (Nocerino, Robinjo, De jong, Muntari) oni su kvalitetni ali jednostavno nisu po mom ukusu, tu je sada i Poli koji moze dosta da da u tandemu sa Montolivom, imaju fine bekove dobrog pouzdanog golmana, a takav tim pojacan sa jednim vrhunskim stoperom, i sa jos par perspektivnih igraca sa odredjenim kvalitetom moze da napada seriu A vec u drugoj sezoni.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Uvijek isti ritam uhvatim.

 

Prvo malo jača ekipa iz top5 (ali ne prejaka). Znači nešto tipa Marselj, Valensija, Totenhem, Roma. Tu biram ekipu u trenutku, na prvu loptu. Možda Lyon ove godine zbog puno mladih igrača, izmedju ostalih zbog Greniera :wink: Tu je i Lacazzete itd. Biće zanimljivo izboriti se sa PSG-om i Monacom. Ali moguće da promijenim, ko će ga znati.

 

Posle ide save sa Zvezdom, koji najduže igram. Kupovanje domaćih igrača, igrača iz bivše Juge.. Retko kad kupim nekog stranca.

 

I na kraju neka ekipa iz Engleske, ali neka sa kojom retko ko igra. Prošle godine Stoke (koji je bio prekinut zbog ispita i kasnije odlaska na odmor facepalm ), ranijih sezona Burnley i Portsmouth itd.. Tu je moguće da uzmem Aston Villu jer imaju baš gotivnu ekipu, možda West Ham ali će njih uzimati mnogi.

 

3 sejva je sasvim dovoljno :cool:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Moj predlog za one koji imaju jako puno slobodnog vremena je da probate Beloruski klub RUOR ( ili RGUOR )

 

Na 2012ici je u trecoj beloruskoj ligi,te ga morate u editoru prebaciti u drugu ali ono sto ga izdvaja od ostalih je:

 

Top corporate facilities

Top training facilities

State of the Art Youth facilities

Exceptional junior coaching

Extensive junior recruitment

 

 

Regeni koji izlaze iz njihove akademije su cudo,ja sam stigao do Maja 2017e! celb celb celb

 

 

 

PS-Kako nemam FM 13 i 14 ne mogu Vam reci da li je nesto promenjeno i da li klub i dalje poseduje sve sto sam gore naveo. Ukoliko ima izmena i stvari stoje drugacije,nemojte mi uzeti za zlo,imao sam dobru nameru! thumbup

 

PPS-Voleo bih da mi neko ko ima FM14 odgovori u PP kakvo je stanje sada sa RUOR-om. Hvala unapred! BOKICIC

Edited by Yuri Efimov
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Hvala Dino! Posle ovoga sto sam video i dalje mislim da sam sa Vama podelio jedan od zanimljivijih izazova. Promene su minimalne pa kad ispucate sve sejvove sa popularnijim ekipama onda mozete da pocnete "team building" sa RUOR-om i postanete novi deda Arsen u Belorusiji thumbup

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |