Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Predložite tim


Dino151
 Share

Recommended Posts

FK Sloboda Uzice

 

Smatram da bi ovaj klub bi ovaj klub bilo izuzetno zanimljivo voditi sto se tice Jelen Super lige iz razloga sto su standardno neugodan protivnik "blizancima" i zato sto non stop kruze oko mesta koje ih vodi u Evropu.

 

Sto se tice transfera.

 

Dinara nisu potrosili na obestecenja, a doveli su 6 igraca od kojih su dvojica stranci.

 

Igraci koje su doveli:

-Milos Zeravica

-Bogdan Milicic

-Dino Dolmagic

-Shohei Okuno

-Keisuke Ogawa

-Milos Zivanovic

 

Na prodatim igracima su zaradili nepoznatu sumu novca iz razloga sto se ne zna koliko ja bila visina obestecenja za Thiago da Silva Galvaa. Pored njega, otisli su:

 

-Predrag Randjelovic

-Marko Memedovic

-Lazar Jovanovic

-Mladen Lazarevic

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

E sada konačno mogu reći klubove...

 

Shakhtar - Skoro pola ekipe su Brazilci, samo ne znam kakvo je pravilo stranaca tamo, ali recimo bazirati se na mladim Brazilcima i domaćim igračima

AS Monaco - Ekipica sasvim dobra za početak(Falcao, Rodriguez, Moutinho...), dovodit mlade igrače iz Francuske, toga neće faliti

Napoli - Realova kolonija(Higuain, Callejon, Albiol...), odlična momčad pa čak i za osvajanje lige

Arsenal - Dovoljno je reći - Ozil. Okosnica ekipe je tu, nekoliko veoma mladih i talentiranih igrača, budite Wenger i pazite s novcima

Tottenham - Nemate Balea, ali imate Lamelu, Eriksena, Paulinha, Soldada, Holtbya, Chadlia, Capouea...Tu su još mladi Walker, odličan golman...sigurno moj prvi save u FM14

PSV - Čak možda budu i jači od Ajaxa dogodine. Doveli Adama Mahera uz već dobre igrače u klubu (Toivonen, Wijnaldum, Narsignh, Matavz, WIllems, Depay, Bakkali)...

Real Madrid - Uklopiti Modrića, Isca, Balea, Ronalda i Benzemu u jednu, ubitačnu taktiku

Liverpool - Definitivno klub s kojim ću morati odigrati jedan save

Sunderland i Cardiff - Doveli su odlična pojačanja, valja probati nešto

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Lista je dugačka.Pa da počnemo:

1.AEK Atina, ispali po prvi put, raspad sistema, vratiti ih na stare staze

2.Lion/Marsej/Lil/Sent-Etlen-uzeti titulu pored 2 bogataša

3.Dnipro-popeti se na vrh Ukrajne i Evrope

4.CSKA-uzeti LŠ

5.Atl. Madrid-nemate Falkaa, ali imate Vilju, pokažite ko je gazda u Madridu

6.Benfika-razbiti prokletstvo evropskih trofeja i osvojiti LŠ sa Srbima kao stubom ekipe

7.Vest Hem-suprotstavite se Arsenalu, Sparsima i Čelsiju, sa što više klinaca iz škole

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

@LukaSt

Kondogbia je valjda u Monaku

 

Evo par mojih predloga:

Arsenal: Ozil, Flamini, Sanogo

AEK Athens: Vratiti ih iz trece u prvu ligu gde i pripadaju

Hertha: Konacno nazad u Bundesligi, izboriti plasman u Evropu

Kuban: Imaju Djibrila Cissea, Melgareja iz Benfike i jos par solidnih igraca, pokusati izboriti plasman u Evropu

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Hajduk - još manje para nego prije, još veći bogalji nego prije

Swensea - oduševljavaju u rl-u

west ham - tek došli iz druge lige, navijači i omladinski pogon

Napoli - ostali bez cavania, ali su još i jači. krajnje je vrijeme da pokore "čizmu"

bešiktaš - odličan kadar, žestoka konkurencija u ligi

marseille - zidanov omiljeni klub, kvalitetan kadar, bez bogatog vlasnika uz strašne i strašno bogate konkurente u ligi

real sociedad - kvalitetan kadar, dobre financije i jako dobar omladinski pogon. dugoročni projekt da se skine real i barcu sa vrha.

Link to comment
Share on other sites

Da dodam:

Bastia: Milos Krasic, Landreau, Romaric, Diakite, Keseru, Squillaci

WBA: Anelka, Sessegnon, Sinclair

Sunderland: Fletcher, Borini, Giaccherini, O'Shea

I za kraj, sjajni :P

Southampton: Lambert, Osvaldo, Boruc, Lallana, Wanyama, Nathaniel Clyne, Luke Shaw, Lovren

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Bice zanimljivo voditi Chelsea i uklopiti nagomilane igrace na napadackim pozicijama,a to su- Lampard,Wilian,Hazard,De Brujne,Shurle,Mata,Oscar,Torres,Ba,Eto'o i naravno sa Arsenalom pokusati osvojiti titulu sa Ozilom u ekipi,to ce biti moja prva karijera na FM14,a kasnije sigurno Zvezda sa novim napadacima- Mrdja,Onjilo,Rakic uz Daudu(bas me zanima kakav ce biti),Kasalicu,Milunovica....tu su jos Pecnik,Martinovic,mladi Arauho,mladi golman Rajkovic,Petkovic iz OFK-e i naravno Ninkovic...veoma zanimljiva Zvezda :)

Link to comment
Share on other sites

Po meni će biti zanimljiv Ajax.

 

Doveli su opet par zanimljivih igrača iz domaće lige, ima tu novih talenata.

 

Budem počeo sa Arsenalom, ovo je impresivno što rade. Ozil i oko njega graditi tim.

 

Francuska OM je po meni najzanimljiviji, doveli su neke talente, braća Ayew stariji godinu dana. U Italiji Fiorentina, strašno koliko imaju igrača u rosteru. U Nemačkoj ima puno klubova, nekako mi Stuttgart izgleda najzanimljivije, možda HSV, viditi ćemo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Napoli - osljabljeni odlaskom Cavanija, ali veoma dobro pojačani i sigurno glavni u Italiji iza Juventusa

Fiorentina - odlična ekipa na čelu sa Gomezom, može se sa njima igrati fino

Arsenal - jedna od ekipa sa kojima ću sigurno igrati, prejak tim još pojačan sa majstorom igre Ozilom

Dortmund - nema se šta reći, najdraža ekipa u Njemačkoj i prestrašna ekipa (Reus, Aubemayang, Lewandowski...)

I naravno, Rijeka. Sa njima će mi biti gušt igrati prejaka ekipa sa Balkana.

Link to comment
Share on other sites

Swansea - Probat gradit momcad oko Michua i Bonya, mozda dodat kojeg jos Spanjolca i krenut u pohod barem na europsku ligu

Tottenham - Imaju sjanu momcad, mozda dodat jos jednog odlicnog branica i mozete krenut u pohod na EPL, Mislim da bi trebali i bit jedni od favorita za osvajanje Europske lige, U napadu Stroj Soldado 35plus golova se ocekuje od njega

Liverpool - Sturridge, Suarez mozda i bude najjaci duo na igrici.. probajte ponovit njihov start iz ove sezone

Atletico - probat nesto s njima, opet imaju sjajnog napadaca, tu je i Villa, Arda, Koke, Adrian...igraju sjajno, mozete li i vi s njima igrati tako? Ja cu sigurno pokusat.

Real Sociedad - Trio Griezzman, Seferovic, Vela... Igrate i Ligu prvaka (pretkolo)

Roma - Impresivna Ekipa.. da ne nabrajam, Da li Roma moze s mozda i najjacom momcadi posljednjih godina uzeti scudetto?

Napoli - Realova kolonija, Trio Svicaraca, Sjajni Hamsik... Mozda jos kojeg Argentinca dovest, osvojit scudetto, imat cete strasnu konkurenciju ali mislim da to uz ovakvu momcad i mozete.

Schalke - Dodatno pojacani ove sezone.. tu su dva strasna talenta Draxler i Meyer, bit ce tesko pored Bayerna i Dortmunda, ali..

Monaco - Para imate, slozite jos mozda obranu i krenite u borbu za trofeje

Marseille - kao i konkurencija i Marseille je jaci nego ikad... Valbuena, Ayew (A i J), Gignac, Payet,...

PSV - prosjek godina negdje 21. Mnogi to vole, Ajax je malo slabiji ali tu je Twente.

Standard Liege - ove godine u Belgiji imaju 9 pobjeda u 9 kola, evo vam izazov.

Shahtar - Brazilci vam mogu bit motivacija.

Edited by Hugo Boss
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

U prvom planu mi je poceti sa BVB-om kao i na 13 :) jednostavno klub s kojim sam uvijek imao najvece uspjeh.Villareal je vise nego dobar izazov vratiti ih na staze stare slave i za kraj Grasshoppers uvijek sam zelio voditi na dulje staze klub iz tih liga sto su malo ispod LIGA 5 a sada sa bracom Hajrovic mi je to i motiv vise :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |