Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Intervju sa Dinom


Ventus
 Share

Recommended Posts

Intervju sa Dinom Grgićem aka Dino151

 

Pozdrav svim članovima foruma. Došao sam na ideju da odradim neki intervju koji bi bio zanimljiv forumašima. Izbor je pao na jednu, po mnogima, kontroverznu ličnost na našem forumu - Dino151. Neki će reći naš Jose Mourinho sudeći po ponašanju ili još bolje Totti, sa malo većom osobnošću! Intervju pročitajte ispod!

 

http://www.dodaj.rs/f/1L/Fi/1kOZTNYn/dino.jpg

 

Ventus:

Kaži nam nešto o sebi za početak.

 

Dino151:

Zovem se Dino Grgić 17 godina, rođen 15.11.1995 u Slavonskom Brodu, Hrvatska, budući maturant ekonomske škole.

 

Ventus:

Kada si prvi put čuo za naš forum?

 

Dino151:

Negdje u 5. mjesecu 2011. godine, od jednog člana sa susjednog foruma (Mate).

 

Ventus:

Aha, i šta si mislio o našem forumu posle registracije?

 

Dino151:

Tada je forum bio jako drugačiji nego danas, postova je bilo manje, kao i članova, ali je opet bila neka ugodna atmosfera koja me zadržala sve do danas.

 

Ventus:

Tvoji počeci na forumu, sećaš li se kakvi su bili? U koji tim si ušao, kako si napredovao?

 

Dino151:

Moj je put bio malo drugačiji povezan sa dva foruma, kada je odluka pala na ovaj. Počeo sam kao i svaki drugi član, postati u FM dijelu, malo sport, malo off dio, i tako, dobio sam priliku u timu, mislim tekstopiscima, ali to nije ništa bilo posebno. Po povratku na forum uvidio sam priliku da pokažem što mogu pogotovo u dijelu tekstopisaca, opisa, te sam idejama probao dignuti taj dio na jednu drugu razinu.

 

Ventus:

Posle toga si dobio funkciju moderatora, pa kasnije i Global Moderatora kao nagradu za tvoj trud. I tu se pokazao vrlo dobro. Mnogi kažu da ti komunikacija sa drugim članovima forum nije jača strana, slažeš li se sa tim?

 

Dino151:

Ako ih puno kaže, vjerovatno tako i jest, mada ja ne smatram da su to bile neke velike greške, većinom nesporazum u komunikaciji ili neslaganju u pravilima određenih članova.

Teško je ponekad ugoditi svima.

 

Ventus:

Tvoje mišljenje o sadašnjem stanju foruma?

 

Dino151:

Mislim da dovoljno ne iskorištavamo naš potencijal.

Također, mislim da vam malo fali da budemo barem korak iznad ostalih na Balkanu.

 

Ventus:

Šta je to malo po tvom mišljenju?

 

Dino151:

Ključ je u članovima, bilo tima ili običnih. Radimo stvarno puno na tome da svim članovima maksimalno olakšamo snalažljivost i preko foruma i preko drugih opcija tipa facebook. Imamo uvijek bazu članova, ali nam fali još njih par koji bi podigli forum na tu još jednu razinu.

 

Ventus:

Kako vidiš forum u budućnosti?

 

Dino151:

Ako se sve stvari poklope, vidim ga na vrhu Balkana, te kao jedan od bitnih foruma u sastavu SI-a. Na tome se jasno mora puno raditi, ali ja mislim da smo mi dorasli tome izazovu.

 

Ventus:

Tvoji planovi za forum? Stiže FM14, šta imaš u planu?

 

Dino151:

Što se tiče FM-a 2014, nemam neke velike planove, mislim raspodijeliti ljude na prava mjesta, i sastaviti još bolju ponudu za naše članove.

 

Ventus:

Koji ti je omiljeni deo foruma i šta bi promenio na forumu?

 

Dino151:

Omiljeni dio su mi karijere i generalni dio. Tu sam najviše, tu volim postavljati svoje rezultate, pomagati i savjetovati druge.

 

Na forumu trenutno ovako na prvi pogled ne bi puno mjenjao, možda neke sitne novine i natjecanja, koja bi donijela neke nove članove.

 

Ventus:

Koji ti je prvi, a koji omiljeni FM koji si igrao?

 

Dino151:

FM 05. Omiljeni nemam, svaki je bio najbolji u svoje vrijeme, dok je trajao, tako da mi je sada 13. Izuzetno cijenim 11-ku, 9-ku i FM 08, to su FM-ovi na kojima sam proveo najviše vremena i generalno najviše uživao.

 

Ventus:

Da li sebe vidiš kao trenera nekog kluba?

 

Dino151:

Puno se toga mora poklopiti da se to dogodi, mada to je moj dječački san. Ne znam, nogomet je sigurno nešto gdje bi htio dati najviše svog vremena u budućnosti.

 

Ventus:

Najveći uspeh i najveći neuspeh foruma po tebi?

 

Dini151:

Najveći uspjeh: Ne znam, ima toliko uspjeha, tipa 400k postova, 15k članova, prelazak na IPB, igranje na međunarodnim turnirima.

Najveći neuspjeh: Nemam ideju za najveći neuspjeh, možda što nemamo još zlatnu zvijezdu SI-a.

 

Ventus:

Tvoja završna reč, pa da pređemo na blic pitanja. Šta imaš da poručiš našim članovima?

 

Dino151:

Želim im poručiti dvije stvari: 1. Prva stvar je da FM Balkan je mjesto gdje će svaki zaljubljenik u FM igru doći na svoje. 2. Želim im poručiti da vjeruju u sebe i svoje mogućnosti, kako u igri, tako i u stvarnom životu, jer će tako sigurno uspjeti u onom što rade i žele.

 

Blic pitanja:

Naj igrač trenutno: Najbolji su sigurno Messi i Ronaldo, najdraži Pirlo, De Rossi i Zanetti.

 

Naj klub: Za mene Inter i Dinamo.

 

Naj sportska marka: Nike

 

Igrač kog ne podnosiš: Sammir

 

Trener kog ne podnosiš: Igor Štimac, Kruno Jurčić.

 

Najbolji igrač svih vremena: Johan Cruijf

  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |