Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

[Nove lige]Evropski Kupovi by Krlenjuska


krlenjuska
 Share

Recommended Posts

File Name: Evropski Kupovi by Krlenjuska

File Submitter: krlenjuska

File Submitted: 15 Jul 2013

File Category: Nove lige

 

Novi Sistem Evropskih Klupskih Takmicenja

 

 

 

TAKMICENJA

 

- UEFA Champions League

 

- UEFA Cup Winers Cup

 

- UEFA Europa League

 

 

 

 

 

 

- U takmicenjima ucestvuju ekipe iz 52 evropske drzave-sve sem Lihtenstajna a drzave su poredjane po nacionalnom koeficijentu u poslednjih 10 godina ---

 

 

 

 

1. UEFA Liga Sampiona

 

 

http://ss.fm-balkan.com/image.uploads/15-07-2013/original-7ba418bce46803abb8d6f5769dfc2134.png

 

-Sistem je slican kao sto je po default-u u ugri. Postoje kvalifikacije prvaka i kvalifikacije najbolje plasiranih ekipa a to su u mom slucaju drugoplasirane ekipe.

U grupnu fazu takmicenja direktan plasman imaju proslogodisnji pobednik LS i prvaci prvih 15 drzava sa liste.

-Ostalih 37 nacionalnih prvaka razigravaju 4 kola kvalifikacija(Champions stage) za 8 mesta koja vode u grupnu fazu.

-52 drugoplasirane ekipe razigravaju 5 kola kvalifikacija(Best Placed stage) za 8 mesta koja vode u grupnu fazu.

-To ukupno daje 32 ekipe koje igraju grupnu fazu koja je ista kao sto je i bila. Ostatak takmicenja je standardan i nema potrebe da objasnjavam

 

-Porazene ekipe u Champions i Best placed kvalifikacijama nastavljaju takmicenje u Ligi Evrope i to odmah u sledecem krugu kvalifikacija-slicno je napravljeno i po defaultu u igri ali tamo ucestvuju samo ekipe koje su ispale u poslednja 2 kruga kvalifikacija dok ovde sve porazene ekipe dobijaju drugu sansu

 

 

2. UEFA Kup Pobednika Kupova

 

 

http://ss.fm-balkan.com/image.uploads/15-07-2013/original-1d1e8caf8b6438902e33cbb9f972fd64.png

 

-Sistem je jednostavan. 52 pobednika nacionalnih kupova ucestvuje i to na sledeci nacin: 8 ekipa direktno a ostale 44 ekipe razigravaju 4 kola kvalifikacija za 8 mesta koja vode u grupnu fazu.

-Grupna faza ima 16 klubova rasporedjenih u 4 grupe. Po 2 prvoplasirane idu dalje

-Sistem posle grupne faze je standardni i nema potrebe da ga objasnjavam.

-I ovde kao i u LS porazene ekipe iz kvalfikacija nastavljaju takmicenje u Ligi Evrope

 

 

 

 

3. UEFA Liga Evrope

 

 

http://ss.fm-balkan.com/image.uploads/15-07-2013/original-a0e9b3c8c059af065d32ad710e37adcc.png

 

-Sistem je malo promenjen. U grupnom delu ucestvuju 64 ekipe. 40 ekipa kroz kvalifikacije a 24 ekipe dolazi iz Lige Sampiona(po 8 porazenih u playoff-u Champions i Best placed stageova) i Kupa Pobednika Kupova(8 porazenih ekipa u playoff-u).

-Sistem u grupnoj fazi ima 16 grupa po 4 ekipe a po 2 prvoplasirane idu dalje.

-Sistem posle grupne faze je standardni i nema potrebe da ga objasnjavam.

 

 

 

Ovaj sistem sam osmislio tako da Kup Pobednika Kupova ponovo bude ono sto je bio.

Naravno LS ima prioritet i u slucaju da drugoplasirana ekipa prvenstva bude i podednik kupa ipak ce ici u kvalikacije za LS a njeno mesto u KPK ce zauzeti porazeni u finalu kupa.

 

Pojednostavljeno- iz svake drzave 5 ekipa igra evropu-2 ekipe LS, 1 KPK i 2 LE. Igra u kvalifikacijama uzima ekipe po reputaciji (jer je to jedini nacin sortiranja timova koji radi u igri a koeficijenata naravno nema vise) tako da se moze desiti da jedne godine igrate 2 kolo a naredne 3 kolo kvalifikacija sa nekom ekipom. Nazalost neka tabela ili raspored ekipa nije vidljiv u igri ali bolje ne moze.

 

19.07. -dodao sam i Super Kup Evrope

 

Ako imate neke predloge javite mi.

 

Click here to download this file

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nisam imao prilike bas puno da testiram. ako primetite neke greske javite mi.

Upravo sam skontao da sam zaboravio da dodam Super Kup Evrope facepalm

Cim sredim kacim update.

Jos jedan predlog: kad igrate moja preporuka vam je da koristite dodatak koji aktivira sve evropske lige i da ih pokrenete na "view only". Samo tako ce realne ekipe igrati kupove. Ako ne aktivirate lige igra uzima ekipe bezveze tj verovatno po reputaciji

Ja koristim ovaj dodatak http://www.fm-balkan.com/forum/topic/7521-fma-italy-advanced-7th-level-53-others-national-leagues-by-fmanager86/ ali i sloba je objavio nesto slicno ove godine pa mozete probati i u kombinaciji sa njegovim file-om. Nisam testirao i ne znam da li ce raditi zajedno a ne mogu da objavim sve zajedno jer nije moj rad

Edited by krlenjuska
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |