Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Predložite tim (13)


Debeli Ronaldo
 Share

Recommended Posts

Financije nisu bitne, klub da je redovit u Europi (LP,EL), klub koji vec nekoliko godina je u sjeni drugog kluba, ne treba biti liga petica

 

Sporting Lisabon, Braga, Lokomotiv Moskva, Feyenord, Dinamo Bukurešt, PAOK, Panathinaikos, Bešiktaš.

 

Svi ovi klubovi imaju dosta dobre igraće, dobru do odličnu mladu školu i već su godinama u sjeni jačih klubova iz lige a vjećito u vrhu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Uzmi Sociedad, veliki izazov, ne možeš u početku srušiti dominaciju Reala i Barce.

 

Newcastle- pogledaj film GOAL, GOAL 2 i sve će ti biti jasno.

 

HSV-Isfuran, njega nikako,

 

Napoli- zanimljiva talijanska liga, imaš Cavanija, Hamšika, De Santis (ako se ne varam, golman)..pokušaj srušiti Juve i Milan.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Genk- Mislim najjača škola u Belgiji, uz Standard. Osvojili su ligu prije par godina, a nisu bili uopće ni blizu favorita.

Courtouis briljirao.

Imaju par ekstra juniora, pogledaj sam. + lijep stadion.

 

Botagofo i Velez su sigurno zanimljvo jer slabo forumaši idu izvan Europe.

 

Obje ekipe imaju dosta kul igrače, jedni Peruzzia,Lucara Romera, Fereyru, drugi Renana,Doriu,Lodeira..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

A je, ali mrsko mi bilo sve ovo pisati jer sam preko moba. Moze mod slobodno da prebaci post tamo. Hocu nekoga iz druge lige, mozda cak i svapska treca...

Ne prekidam karijeru, nego hocu pored nje jos nesto da igram. Jedan dan jedno, drugi drugo, da se ne bih umorio.

Edited by Ling
Link to comment
Share on other sites

Ne mogu nikako da se odlucim izmedju Genka, Botafoga, Veleza, Newcastlea, HSV-a, Napolia i Sociedada.

uzmi genk- imaju solidnu ekipu i liga je zanimljiva. pogledaj njihov mladi tim, imaju ekstra mlade igrace (neke sam ja opisao :))

Link to comment
Share on other sites

Sve zavisi od toga što ti želiš...

 

Tottenham ima love do vrha, odlične igrače i može se lagano u ligi i europi...

 

Everton je s lovom solidan, momčad više manje izbalansirana, a imaš nekoliko mladih talenata i Jelu u napadu

 

Newcastle nikako

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Monaco po meni iz više razloga. Prvi je što dolaze iz druge lige i kao takvi imaju najteži izazov ispred sebe, a tokom čitave karijere ćeš imati izuzetnog suparnika u vidu PSG-a tako da ti ni domaće prvenstvo nikada neće dosaditi.

Drugi razlog je što su pomalo tužno izgubili finale LP-a 2004., sjajna generacija sa Giulyjem, Rothenom, Morientesom... predvođena Deschampsom, došli su na korak do trofeja i više nikada mu se nisu ni približili.

Treći je što Francuzi imaju vjerovatno najbolje uređen sistem omladinskih pogona u svijetu, možda konkretno Monaco ne, ali uvijek ćeš imati zanimljivih igrača domaćeg porijekla. Naravno, izazov je dovesti i svoju školu recimo na nivou Sochauxove i uvoditi igrače iz svog omladinskog pogona u prvi tim.

Link to comment
Share on other sites

Vitesse-sugar daddy, odlična liga, imaš Wilfried Bony- sjajan napadač kojeg žele mnogi europski klubovi, eto i na tome možeš zaraditi novce. Odlične mlade igrače imaš, uzmi Vitesse nećeš požaliti, Galatasaray-Sneijder, Drogba, Yilmaz, može li bolje?. Probaj osvojiti europski trofej, u turskoj imas dominaciju i nastavi samo tako raditi. Sretno..

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

Ja razmišljam o vođenju reprezentacije. Kao što je Dino reko, da se ohladimo od fm-a i pričekamo reprezentativne tekme ovaj tjedan. Eh sad par rekli mi je zapelo za oko, a to su:

 

Švicarska, Austrija, Armenija, Rusija, BiH?

Link to comment
Share on other sites

Belgija - imaš odličnu mladu postavu koja može godinama harat

Rusija, Ukrajina - odlični regeni se pojavljuju a gušt je sa istočnjacima igrat

Bilo koja lošija repka van europe - malo im digni standard i uživaj sa njima u drugačijim kvalifikacijama

Link to comment
Share on other sites

Napoli - imas Cavanija, Hamsika, Insigne, takodje se slazem sa MIkorm za taktiku 3-5-2, neces da pogresis

Marsej - samo zbog brace Ayew, i ako hoces da se kidas sa PSG-om i Lyonom

Link to comment
Share on other sites

Od klubova srednje jačine ti preporučujem Gillingham ;), a od tih su svi zanimljivi na svoj način.

Marseille-ekipa puna fizički moćnih igrača, žderi protivnike tempom

Liverpool-miks svega i svačega, uglavnom dobri tehničari, Steve G, Suarez jamac uspjeha

Napol-nekoliko zvijezda, solidno složena ekipa za 3-5-2

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |