Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Predložite tim (13)


Debeli Ronaldo
 Share

Recommended Posts

Ima dosta zanimljivih opisa klubova na forumu.

...

Stoke- igraj klasično britanski, čvrsti nogomet na visokog target-mana

St. Ettiene- Aubemeyang, Zouma, tradicija kluba

Sevilla- nisu na vrhu, a mogu biti uz par pojačanja.., Negredo, Medel, Navas, Kondogbia...

Link to comment
Share on other sites

Posto mi je pukao save sa Evertonom molio bih da mi predloztie koji od ova 2 kluba da uzmem :D

 

Sevilla ili Valencia (nisam uopste igrao manager u spanskoj ligi i mislim da je sada odlicna prilika samo ne moguda se odlucim izmedju ova dva tima )

Link to comment
Share on other sites

Obe ekipe imaju dosta novaca...

 

Veći je izazov Sevilla jer po meni imaju slabiju ekipu dosta, ali opet imaš Negreda, Rakitića, Cicinha...

 

Kod Valencie su dosta bolji igrači, počevši od obrane gdje lijevo imaš brzonogog Cissokha, vezni red predvođen Piattiem, Canalesom i u napadu Salgado...Liga prvaka je tu ;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Southampton, odlična infrastruktura, momčad, imaš nekih 5 milijuna eura na početku. MP je borba za ostanak, možeš puno više.

 

Vitesse ima odličnu momčad, suradnja sa Čelzijem, dosta para, stvori novog diva iz Nizozemske.

 

Oni mi zasad prvi padaju na pamet. ;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pozdrav ekipa :)

novi sam ovdje, ''osposobio'' sam i ja FM13 pa reko da krenem veceras malo...

ne znam s kim pocet, obicno sam kretao s dinamom ali za to nemam trenutno volje...

moze par prijedloga slicnih dinamu recimo? i pokoji razlog zasto bas to ako nije bed :) ako je moguce da nije engleska liga...

Link to comment
Share on other sites

pa i nebi bas volio laganu setnju ligom... mislio sam po jacini igrackog kadra bi se tako gledalo...

celtic u svakom slucaju ne jer ligu mogu osvojit i da odem na holiday :D

sparta zvuci oke :)

Link to comment
Share on other sites

Standard: odlična škola, zavladaj Belgijom i proizvedi nekoliko novih superbelgijanaca

Molde: tim koji je odlično igrao u stvarnosti zadnjih par sezona pod vođstvom Solskjaera, probaj ga dostojno zamijeniti

Aberdeen: sasvim solidan konkurent za titulu u Škotskoj, par odličnih talenata, prvi tim koji je SAF vodio

Link to comment
Share on other sites

Imaš u opisvima Karpate, veoma zanimljiv klub, vidjeti ćeš zašto.

 

Poljska, napisao sam par primjera, samo odi na stranicu-dvije iza

 

Česka, Spartu sam objasnio prije par minuta, Slavia Prag je proizvela mnoge igrače, možeš recimo odmah Kozaka vratiti, i imaš odličnog Čeha.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

U Poljskoj ima Legiu i Lechiu, oba kluba su zanimljiva. Legia ima fantastičan stadion i mladog odličnog krilong napadača pa na njemu gradi momčad, za Lechiu mogu samo reći da imaju dobre navijače i stadion, ekipu ne znam, a liga je solidna.

 

U Rusiji ja bih uzeo Spartak Moskvu ili Lokomotivu, obje momčadi imaju para i dobre igrače, a već duži niz godina su bez nekog važnog trofeja, a u Europi bez uspjeha

 

U Ukrajini imaš Metalist sa nekoliko odličnih individua, a imaš i Dnipro sa Kalinićem :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ništa, neka tebe opet sa nama.

Ustvari: imam par prijedloga za Ukrajinu.

 

Ilicevtsk (krivo sam napisao)- Nešto kao Lokomotiva, Šahtarova filijala, odlični igrači, vrhunski talenti.

 

Imaš onda druga ili treća liga Olimpic Donjetsk- ima talentirani golman, to je kao treća ekipa Šahtara, imaju mislim top youth objekte, ali nisam siguran.

 

Treći prijedlog je Metalurg, igrao je netko na forumu sa njima. Par Ukrajinskih talenata, i zanimljvo da su partneri sa Armentima, tako je naime došao Mihtarjan u Ukrajinu, da ne spominjem da je Yaya Toure bio tamo..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |