Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Predložite tim (13)


Debeli Ronaldo
 Share

Recommended Posts

Ja bih uzeo Leverkuzen. Zasto? Njemacka liga je jaca od ukrajinske, pa ako planiras igrati na duzi rok, bice ti zanimljivije, da se ispravim, sporije ce ti dosaditi jer ces imati vecu konkurenciju za titulu. Ali ovo ne znaci da i ukrajinska liga nije jaka. Imas par dobrih klubova, ali jednom kada nadjes par sjajnih igraca, ni Shakhtjor ti nece nista moci.

Ma mene oba kluba nekako privlače,Leverkusen zato jer jedini od vodećih njemačkih klubova nikad nisu osvojili prvenstvo,a uvijek su pri vrhu,vječiti gubitnici,zato su ih i svojevremeno nazivali "Neverkusen".Imaju par odličnih mladića i moglo bi se tu puno napraviti s njima.Evo da malo pohvalim vaš forum,ova preporuka za Dinamo Kijev iz klubova od kojih raste inspiracija me je potakla da razmišljam o njima.Imaju Kranjčara i Vukojevića,sad je stigao i treći Hrvat Vida pa bi to bila nekakv motivacija,možda pridodati par igrača s Balkana i napraviti balkansku koloniju.Drugi razlog je što ipak gledajući ne jačinu lige nego kluba možda je Dinamo Kijev za nijansu slabiji pa je i izazovnije postići velike stvari iz lige s manjom reputacijom.Hvala ti na prijedlogu,zasad Leverkusen ipak ima prednost :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Uzeo sam Grasshoppers i odigrao dva meseca i imao sam peh da mi pukne sejv, a da prethodno nijednom nisam sačuvao, jer ja ne čuvam odmah na početku ali od sada ću početi. Nego da se vratim sada na temu. Stvarno mi je pukao film i ne želim da uzimam više ove čudake, pa sam odlučio da krenem novu sezonu i ujedno bih voleo pisati priču na forumu, ako je to moguće. Predložite između ovih, molim vas: Brondby, Mitdtjylland, Vitesse, Feyenoord? Hvala vam unapred. :)

Link to comment
Share on other sites

Vitesse ti ima dobre financije, probaj okupit na jednom mjestu mlade talente i napravit kroz 2-3 sezone najjacu momcad u nizozemskoj.

 

Feyenoord, jako zanimljiva ekipa, puno mladih talenata, dugo su bez trofeja, i imas jedne od najludih navijaca ;)

 

Dansku ne volim al bi povratak Brondbyja tamo di je nekad bio, bio dobar izazov.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da ćeš teđko naći isti. Ali probaj Genk,strašna škola,previše talenata u juniorima. Na sjeveru Midjetlland,isto previše talenata bilo a ima i sada. Feyenoord isto sada skupio lijepu generaciju,eto i imaš te druge Rumunje,koji izbacuju dobre regena: UCluj se zove klub.

Link to comment
Share on other sites

Celta - odlična ekipa,dobar izazov i imaju nekoliko odličnih igrača

Catania - nešto slično kao i Celta samo talijanska liga,čak su možda i mrvicu jači po kvaliteti igrača

Lazio - zanimljiva ekipa,u RLu su odlično,probaj isto i u FMu napravit,imaš Klosea,Hernanesa,Mauria...

FC Metz - zanimljiv niželigaški klub,probaj ih vratiti u prvu ligu

West Ham - proizvedi novog Colea, Ferninanda, Lamparda, Carricka, Johnsona i ekipu,jako dobar klub,a navijači najjači

Offenbach Kickers - evo i prijedlog LLMa,zanimljiv klub i vrlo interesantne povijesti

Portsmouth - Propada klub iz godine u godinu,probaj ih vratiti u sami vrh gdje pripadaju

AS Monaco - Imaš love,osvoji ligu prvaka,jednom su bili blizu

Rubin - također imaš loše,imaš i dobar tim sa Bocchetiem u obrani

Metalist ili Dnipro - Skini Shakhtara sa vrha,bit će zanimljivo jer imaju love oboje,a i Shakhtar isto

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nestalo mi totalno inspiracije. Poceo i odmah prekinuo prije 2-3 dana s L'poolom, dosadno. Nisam 10ak dana posteno igrao osim balkan lige.

Svi prijedlozi dobrodosli...

 

Everton - loša financijska situacija, strašna konkurencija, odlična škola i par odličnih igrača

 

Sain Etienne - ništa za kupovanje, loše financije, nije neki kadar, ali velika i bogata povjest. veliki izazov

 

Lazio - nemaju neki roster, ali imaju povjest, tradiciji i pred tobom je puno posla da ih na vratiš vrh serie A

 

Napoli - Cavani, Hamšik, Italija je puna mladih talenata. pokušaj da Cavani bude novi Maradona i vrati klub na vrh pored moćnog Juvea

 

Nunberg - odličan nogomet se igra u bundesligi. nemaju neki roster, omladinsku školu ni financije. Imaju zato 9 naslova prvaka Njemačke i vape da ih vratiš na vrh. to će biti vraški težak posao pored Bayerna i Dortmunda

 

Ajax - trofejni klub, jedan od najjačih u Nizozemskoj, ali su u europi postali nekako nebitni. Vrati ih na vrh Europe, vrati u klub VDV-a Sneidera, De Jonga i ostale velike igrače, a uz to forsiraj sjajnu školu te 4-3-3 formaciju i stil igre

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Posle 7 sezona u Ajaxu napravio sam pauzu i sad pokusavam da odaberem neki klub. Pokusavao i sa Evertonom,L'poolom,Svonsijem i prekidao posle 2,3 dana. Vec par dana razmisljam koga bih mogao da uzmem i nekako sam izdvojio 3 kluba. 2 ekipe koje imaju dobre timove ali ne mogu da uzmu titulu u prvenstvima (Leverkusen i Arsenal) i Celtic. Pomozite mi malo, a naravno i drugi klubovi dolaze u obzir :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |