Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Predložite tim (13)


Debeli Ronaldo
 Share

Recommended Posts

Hannover- ekipa podlijeljena na Njemce i strance,vrlo klasni Njemaci u rangu svoje repke-Stindl,Zieler,Schulz, i stranci koji su veoma kvalitetni,od onog Norvežanina,Dioufa,Konea..

 

Drugi prijedlog je ekipa Fiorentina,strašno pojačana,ekipa za vrh,uloženi su milioni braće vlasnika,i pretendiraju na vrh Serie A

 

Treći prijedlog je Španjolski "Inker Zaprešić",tj Getafe,klub koji odgaja igrača Reala,i onda im to 5-struko naplati. Dovedi igrača sa TL i sastavi solidnu momčad za najjaču ligu svijeta.

 

Što se tiče Engleske- QPR,nešto slično kao Viole, ali ipak moj prijedlog bi ti dio iz druge lige netko tipa Leicester,ili ti City druge lige,to dovoljno govori.

Link to comment
Share on other sites

huhu, sad ste me opet bacili na dvojbu..getafe ili wolfsburg..mozda cak i wolsburg, cini mi se da je nekako njemacka liga zanimljivija

 

EDIT: ipak wolfsburg, primarni cilj mi je svakako biti na kraju sezone na mjestu koje vodi u europsku ligu najmanje :))

Edited by bodybuilder
Link to comment
Share on other sites

s kojim klubom zapocet imam ih vise juventus jer mi je najdrazi oduvijek obozavam ga dinamo volim jer ima dobre mlade igrace i mozes s njim bas gustat u igrici i uvijek bit u europi kanta za napucavanje od ovih malo jacih atletico bilbao porto benfica ajax bayern tako neki znaci ne top real barca man itd ima ko sta za preporucit najradje bi krenuo s nekim klubom iz spanjolske italie engleske. nekako athetic madrid ili bilbao su naizgledniji imate vi sta za preporucit

Link to comment
Share on other sites

s kojim klubom zapocet imam ih vise juventus jer mi je najdrazi oduvijek obozavam ga dinamo volim jer ima dobre mlade igrace i mozes s njim bas gustat u igrici i uvijek bit u europi kanta za napucavanje od ovih malo jacih atletico bilbao porto benfica ajax bayern tako neki znaci ne top real barca man itd ima ko sta za preporucit najradje bi krenuo s nekim klubom iz spanjolske italie engleske. nekako athetic madrid ili bilbao su naizgledniji imate vi sta za preporucit

 

uzmi Everton i do vrha, odličan izazov zbog slabih financija

Link to comment
Share on other sites

evo kupljena i instalirana igrica malo kasnie cu krenut sa igrom.no jos uvijek neznam s kojim cu timom krenut sad je dosao u obzir i munchen

posto ima dobru momcad i to dosta mladih inace svugdje dovodim mladje igrace a volim igrat 4 3 1 2 s tim da su sva tri svi centre. ili moze i

4 1 2 1 2nesto od to dvoje ce bit ovisi s kojim klubom krenem

Link to comment
Share on other sites

da zaboravio sam objasniti zašto baš ta dva kluba...htio editira al ti si me preduhitrio....newcastle jer je po meni najkompletnija momčad i ima izrazito dobre igrače,a liverpool zbog vrlo mlade i talentirane ekipe....

Link to comment
Share on other sites

Pa ako ti ne smeta da dovodis samo Baskijce, onda At. Bilbao, a u suprotnom Atletiko Madrid. Sa Atletikom mozda mozes i titulu da uzmes.

 

uzeo sam sad athletico al sta ja nemogu nikog dovest osim baskijaca? isao gledat neke igrace nemogu nista dovest ? sta se to kasnie makne ili molim pomoc ako je tako preci cu ja na napoli malaga tako nesto

Link to comment
Share on other sites

ludilo maknut cu ga a tako mi se dobro svidjelo evo umam ukucane engleske lige italia spania sad napoli malaga betis neznam i imam pitanje sta pise to da mogu samo baskijci dolazit u klub trazio sam al nisa mogo nigdje nac moze neki klub preporucit evo da ne zahtijeva neku medijsku predikciju visoku znaci od 5 pa do nekog 7 8 i da je koliko tolko dobar da ima para sve sta sam htio nasao u bilbao al nemogu dovodit igrace

Edited by nito24
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |