Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Kako je došao Football Manager na Balkan?


Recommended Posts

E da, fali i Poslednji Boem... Znaci ne posLJednji nego posLednji! Da ne pobrkate tu dvojicu. Tog Boema valjda Roske zove zeka. xD

Pa njegov nick u originalu je ZeKa. Inače nekadašnji supermoderator. Pojavio se na par minuta pre 5 dana na skajpu kod mene i od tada ga nema nigde. Njega treba Ventus da juri jer je iz Kruševca.

btw. milosispisara je takođe tu, pa neko pomenu malog Spartacusa (možda je porasta u međuvremenu)...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ja mogu da kontaktiram Juanesa, Paula, Stefana i možda još par njih.

 

Ja mogu Paula. Na fejsu ga mogu upitat.

 

E sad pitanje za starije (po stažu) članove. Da li ste da ponovo okupimo staru ekipu (ukoliko je to moguće) i da napravimo ovo stvarno mestom odlične zabave?

DAAAAAAAAAAAAA. JEBOTE OVO KURAC. Ja bi Bobu, Jocu i dexa :D

Link to comment
Share on other sites

Ja ocigledno nisam znao, zato sto sam ga zatekao kao Boema, tj. nisam bio tada tu, kada se zvao Zeka. Inace sam ja pomenuo Spartacusa.

I sad se setio Pece. Ne znam sta se tu zbilo, koliko se secam neki nesporazum, pa je otisao. Takodje se secam nekog, samo ne mogu da mu se setim nicka. Uglavnom, cesto smo mesali njega i Play-a. xD Zezinho cini mi se.

Link to comment
Share on other sites

Ja ocigledno nisam znao, zato sto sam ga zatekao kao Boema, tj. nisam bio tada tu, kada se zvao Zeka. Inace sam ja pomenuo Spartacusa.I sad se setio Pece. Ne znam sta se tu zbilo, koliko se secam neki nesporazum, pa je otisao. Takodje se secam nekog, samo ne mogu da mu se setim nicka. Uglavnom, cesto smo mesali njega i Play-a. Zezinho cini mi se.

 

Zolinho :)

Edited by Denny Crane™
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Hahah, dobar fazon Skippi. Sta ce biti kada se Dez vrati a ne bude znao sifru :D?

Mogu da se ulogujem kao bilo koji član na forumu a da ne drndam šifru i ostale zezancije. Skoro sam to provalio xD

Jel se cuje neko sa Draganom (Target Man)?

Ja imam njegov broj, mogao bi da mu pošaljem sms

Ja mogu Paula. Na fejsu ga mogu upitat. DAAAAAAAAAAAAA. JEBOTE OVO KURAC. Ja bi Bobu, Jocu i dexa :D

Imam ga i ja na fejsu ali pitaj ga ti, ipak ste se više družili. Bobo se pojavio na forumu pre par dana :)

Di ste vi bili dok je mene Skipper IZBRISAO SA FORUMA.

Aha, roske bot lol

 

http://cdn.memegenerator.net/instances/400x/28998267.jpg

Link to comment
Share on other sites

 

 

Imam ga i ja na fejsu ali pitaj ga ti, ipak ste se više družili. Bobo se pojavio na forumu pre par dana :)

 

 

 

Jesam ;)

 

Aha, roske bot lol

 

http://cdn.memegenerator.net/instances/400x/28998267.jpg

Kad se sjetim pokušaja rađenja grba za forum lol i ostale grafike. lol Nema tu border niti ikakav efekt. Sve ručno. To je trajalo par sati i opet izgledalo ko govno

Link to comment
Share on other sites

kobac u nekim trenucima :)

ISUSE AHHAAHHAHAHAHAHHAHAHHHAAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHHHAAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHHHAAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHHHAAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHHHAAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHHHAAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHHHAAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHHHAAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHHHAAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHHHAAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHHHAAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHHHAAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHHHAAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHHHAAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHHHAAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHHHAAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHHHAAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHHHAAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHHHAAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHHHAAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHHHAAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHHHAAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHHHAAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHHHAAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHHHAAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHHHAAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHHHAAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHHHAAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHHHAAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHHHAAHHAHAH kakav je to idiot.

Link to comment
Share on other sites

Što se tiče Paula njemu su draži oni sa fmc-serbia (forum koji formalno postoji takoreći).. :)

To kažeš samo zato šta navija za Zvezdu. E PA I JA NAVIJAM ZA ZVEZDU! ZVEZDA JE IME ŠAMPIONA....irony - nisu ništa dugo osvojili :P
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |